IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мибова, подкрепям мнението на Барбарон.

    Коментар


    • до Инвестор и Управата му .
      Вече пратих копие до
      Boicho Popov
      Не разбрах защо е изтрита репликата ми в темата До Investorbg:
      ===============================================
      Току що забелязах репликата:
      "Този коментар от barbaron е изтрит от X_Y
      Причина: Спрете с обидните подмятания в мненията си."
      Аз съм от най-търпеливите, най-образованите и най-възпитаните потребители на форума Ви.
      Удивително е да се изтриват мои реплики, в които
      деликатно подсказвам на читателите,
      че ниската ваксинация в България е основната причина
      за ужасната смъртност от КОВИД (най-високата в света).

      При това модераторите оставят безброй реплики,
      пълни с фалшиви новини относно ваксините и КОВИД.
      Така Investor.BG се превръща в съучастник
      на престъпното разпространяване на фалшиви новини относно КОВИД
      и допринася за преждевременната смърт на хиляди българи.

      П.П Ако
      X_Y; си позволи да коригира и тази реплика,
      ще се погрижа тя да намери отражение другаде ...

      Last edited by barbaron; Днес, 09:12.
      Last edited by barbaron; 03.02.2022, 13:08.

      Коментар


      • Аз затова си ги попсуввам модерята профилактично, а те си ме побанват. Баньосват ме Да видим коги шъ а за последно...

        Коментар


        • престанете със заяжданията

          Last edited by keep_calm; 03.02.2022, 12:29. Причина: Престантете със заяжданията. И потребител Boni e с предупреждение за бан.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • до Инвестор и Управата му .

            Докога модератор keep calm ще си позволява да обижда , квалифицира , вменява и назидава в модерациите си .
            Влиза ли в правомощията на модератор такова поведение .

            Днес, 12:03
            Този коментар от bbd е изтрит от keep_calm
            Причина: Не ме карайте да ви банна и този профил както се случи с останалите!
            Как ще пише такива постове това недоразумение , като няма НИКАКЪВ НАЧИН да знае кой кой е в този форум (глупостите за IP , ги оставям настрани - от този компютър, например , служебно пишат 7 човека )
            Докога драги Инвесторе , ще занижаваш критериите със хора без обичайното образование ?

            Коментар


            • Забраняваш ми да пиша срещу постовете на ''потребителчето бони ли ''

              Как да разбирам '' предизвикваш'' ??? Аз опонирам на лъжите , ако това разбираш като ''предизвикваш '' - не става

              Това го няма в УСЛОВИЯТА И ПРАВИЛАТА на Инвестор .
              И не ми трии поста КЪМ ИНВЕСТОР !!!
              В темата ''до Инвестор;''

              Коментар


              • Уважаеми инвесторе,


                Тъй като във вас и вашите м(ар)одератори е и хляба, и ножа , в знак на протест, което е единствено нещо в такъв случай, след като алекс262 ми изтри постовете и не благоволи дори да драсне два реда защо, се самобанирам за 3 месеца. Намерете си друг, дето да отделя от времето си, за да пише и да ви прави трафик! Жалко, Бойчо, жалко, в какво се прърна медията от шлаката на модераторите - а се изисква толкова малко, за да се случват нещата както трябва!


                П.П.П.С. Инта, не съм забравил баса за Неохим - ако случайно папирът стигне 46,80 в тези три месеца, докато съм самобаниран, ще ти преведа сумата по същата сметка и от същата сметка, по която е получена от теб за предишния бас - винаги съм държал да съм коректен!
                Last edited by X_Y; 03.02.2022, 10:02.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • bota156,

                  Мога просто да трия коментарите Ви като неприемливи, но ви обърнах внимание защо се случва това.
                  Коя теза защитавате не е предмет на модерацията. Агресията в изказът ви се покрива до голяма степен с част от така нареченото тролене.
                  Защитавайте тезите си без да използвате груб език и нецензурни изрази - не е трудно. В темата за ваксината и двете страни спорят разпалено, но малко хора си позволяват да изкарват нервите си във форума.
                  Моля не ползвайте форума за отдушник за натрупано нервно напрежение!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                    Не можете сам да си изтриете профила, но може да поискате да бъдете изтрит (профила), което отговаря напълно на GDPR изискванията. Описано е в корпоративния ни сайт, в раздела Вашите права и възможности във връзка с обработване на личните Ви данни. Там ще намерите указания.
                    Уви линка не работи...
                    Единственото до което достигнах е:

                    10. Прекратяване.

                    10.1. Ако поради някаква причина вярваме, че не се съобразявате с условията за ползване и изискванията поставяни от тях, можем да прекратим достъпа до регистрационите зони на някои или на всички от сайтовете на Инвестор незабавно и без предварително да Ви уведомяваме за това.

                    10.2. Прекратяване на регистрацията.

                    Ако искаме да прекратим регистрация Ви в някои от сайтовете на Инвестор, ще го направим, като ви изпратим уведомителен имейл за прекратяване на регистрацията ви. Вашия регистрационнен имейл, потребителско име и парола ще станат невалидни незабавно. Генерираното от Вас съдържание ще бъде запазаено за разумен срок от време като ще Ви бъде дадена възможност да си го изтеглите
                    .

                    Май е по-лесно да се разведеш пред прекратяване на акаунт в този сайт.
                    Официално заявявам, че искам да преустановя акаунта си!
                    Ако желанието ми не бъде изпълнено, което е мое право, ще се възползвам от точки 10.1 и 10.2 и ще започна да спама до прилагането им.

                    Коментар


                    • Andi11
                      Andi11 commented
                      Editing a comment
                      На този линк ще намерите раздела "Вашите права и възможности във връзка с обработване на личните Ви данни". Там е опоменат начина за изтриване на профила Ви.
                      https://ibg.bg/id-715/%d0%9f%d1%80%d...be%d1%81%d1%82

                    • Boicho Popov
                      Boicho Popov commented
                      Editing a comment
                      Вашите права и възможности във връзка с обработване на личните Ви данни:

                      Разполагате с определени права съгласно приложимото законодателство по отношение на личните данни, които съхраняваме за Вас, а именно:
                      1. оправомощени сте да изискате достъп и да получите информация по отношение личните данни, които се съхраняват за Вас, както и информация, касаеща целите на обработването, категориите лични данни, получателите, пред които е възможно да бъдат разкрити личните Ви данни и друго;
                      2. имате право по всяко време да поискате коригиране на неточни данни, свързани с Вас, както и допълване на непълните данни, ако това е целесъобразно и/или необходимо с оглед целта, с която данните се обработват;
                      3. по всяко време можете да оттеглите съгласието си за използване на личните Ви данни, което сте предоставили в предходен момент. В този случай, оттеглянето на съгласието Ви за използването или обработването на личните Ви данни може да доведе до невъзможност да се възползвате от определени продукти или услуги, предоставяни от горепосочените сайтове;
                      4. Ако прецените, че не желаете Investor Media Group да обработва личните Ви данни, Вие имате право да бъдете „забравени“, т.е. можете по всяко време да поискате личните Ви данни да бъдат изтрити при наличие на някое от следните основания:
                      4.1.личните Ви данни повече не са необходими за целите, за които са били събрани или обработвани по друг начин;
                      4.2.в случай че сте оттеглили съгласието си за обработване на личните Ви данни;
                      4.3.ако личните Ви данни се обработват незаконосъобразно;
                      4.4. в случай че сте възразили срещу обработването на личните Ви данни;
                      4.5. други случаи, предвидени в законодателството, уреждащо защитата на личните данни;
                      5. В редица случаи Вие имате право да поискате вместо изтриване на данните ограничаване на обработването на личните Ви данни;
                      6. право на възражение пред Investor Media Group срещу обработването на личните Ви данни при наличие на законово основание за това;

                      Всички изброени права може да упражните чрез подаване на писмено заявление в свободна форма на следния електронен адрес: protection@investor.bg, изпратено от регистрационния ви имейл адрес, съдържащо най-малко следното:
                      1. потребителско име, имейл и други данни за идентифициране на съответното физическо лице;
                      2. описание на искането;
                      3. посочване на домейн на сайт, за който се отнася това искане;
                      4. предпочитана форма за предоставяне на информацията;

                      Ако субект пожелае да бъде „забравен“ и неговите лични данни бъдат изтрити, то това е необратим процес и не могат да бъдат възстановени впоследствие!

                      В случаите на упражняване на правата по чл. 17 от GDPR, ИНВЕСТОР.БГ АД изтрива единствено личните данни на субекта, но не и публично достъпни публикации, които субектът на данните е направил във форуми, коментари към публикации и статии в сайтове на медията, постове и блогове.

                      Подаването на заявлението е напълно безплатно. Срокът за разглеждане на заявлението е едномесечен, считано от датата на получаване на заявлението.

                      Освен горепосочените права Investor Media Group Ви дава право да извършвате сами някои от следните промени във връзка с обработването на личните Ви данни, а именно:
                      • В потребителския си профил може сами да редактирате и изтривате лични данни, които не за задължителни за ползването на сайта и не желаете да бъдат публично достояние;
                      • Можете да управлявате предпочитанията си за абонаменти от настройките на потребителския си профил, както и да се откажете от получаването на конкретен e-mail бюлетин чрез избор на опцията за отписване в края на всеки получен e-mail.

                      Полезна информация:

                  • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
                    Искам да изтрия профила си, акаунта си на този сайт!
                    Относно постингите ми, нямам претенции, ако искате ги задръжте в темите си за колоритност - подарявам ви ги.

                    В профил настройките не намирам опция за прекратяване на връзката ни, а това е изконно мое право.
                    Няма да споменавам EU правата ми по темата.

                    Как се закрива - премахва профил към този сайт???
                    Не можете сам да си изтриете профила, но може да поискате да бъдете изтрит (профила), което отговаря напълно на GDPR изискванията. Описано е в корпоративния ни сайт, в раздела Вашите права и възможности във връзка с обработване на личните Ви данни. Там ще намерите указания.
                    Last edited by Boicho Popov; 03.02.2022, 10:52.

                    Коментар


                    • Искам да изтрия профила си, акаунта си на този сайт!
                      Относно постингите ми, нямам претенции, ако искате ги задръжте в темите си за колоритност - подарявам ви ги.

                      В профил настройките не намирам опция за прекратяване на връзката ни, а това е изконно мое право.
                      Няма да споменавам EU правата ми по темата.

                      Как се закрива - премахва профил към този сайт???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение
                        Kosyo, Имхотеп, Pyramid и др,

                        Престанете със заяжданията. Няма значение коя страна или позиция защитавате.Факт е, че сваляте нивото на форума със заяждания и просташки коментари.

                        С цялото ми уважение: Виждате ли, ако някога и да сме твърде сурови и солени по отношение на Вас е, защото, е нужна и справедливост а, имате навик да я газите. Конфликтът не е на живот и смърт но, е между нечии директиви, които чувстваме зад действията Ви и нашата съвест. Качеството на форума, е функция от много показатели и все повече се усеща студеният полъх на разрухата, който притиска Вас, за да затваряте нашите уста. Не мисля че, споменавайки онова, което Ви е засегнало, съм Ви нанесъл вреди. Бъдете справедливи и няма да се налага.
                        Благодаря.

                        Коментар


                        • Kosyo, Имхотеп, Pyramid и др,

                          Престанете със заяжданията. Няма значение коя страна или позиция защитавате.Факт е, че сваляте нивото на форума със заяждания и просташки коментари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
                            Пиша в темата до Инвестор, по темата и целта ми е да разбера политиката на сайта Инвестор!
                            Ако в тази тема, подобни въпроси се трият, това е изключително лоша атестация за сайта!
                            Модерацията нещо е неспокойна. Нареждат им отнякъде, и трият не точно адекватно, а според повелята на собственика, щото и батко си има Батко. Частно предприятие са, не забравяй.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
                              Пиша в темата до Инвестор, по темата и целта ми е да разбера политиката на сайта Инвестор!
                              Ако в тази тема, подобни въпроси се трият, това е изключително лоша атестация за сайта!
                              Ами дръжте се възпитано бе, а не като някой дивак докаран от тайгата,

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар

                              Working...
                              X