IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
    Не влизам в темата за Украйна-Русия. Защо?
    и аз не можах да вляза.
    медийно затъмнение
    препоръка е

    Коментар


    • Не влизам в темата за Украйна-Русия. Защо?

      Коментар


      • Защо не получавам на мейла си линк към новина за някои от компаниите, за които съм се абонирал?
        Прегледах новините от Борса. Някои имат линкове, други нямат. Линкът представлява борсовия код под заглавието на новината, напр. (BREF / BREF)
        Редакторът подхожда избирателно или някой проспива този момент?

        Коментар


        • Моля да бъде възстановена темата: "Canned goods и призрака на хиперинфлацията". По-актуална е от всякога!

          Коментар


          • При публикуване на мнение излиза грешка свързана с базата на форума. Надявам се, не е нещо хибридно.

            Коментар


            • При публикуване на мнение излиза грешка свързана с базата на форума. Надявам се, не е нещо хибридно.

              Коментар


              • https://forum.investor.bg/forum/%D0%...B8%D1%8F/page2

                Ето ви линк към втората страница на недостъпната тема. Пускайте постове докато изтикате проблемното мнение назад в темата. Тогава ще е блокирана втората страница, но вярвам че бързо ще наваксате
                Иначе темата се отваря инкогнито.
                Last edited by Poncho; 12.02.2022, 15:48.

                Коментар


                • И аз нямам достъп, до тематаза Украйна. Но доколкото четох за предишни такива случаи. Ако някой има достъп, да напише един пост. И така се превъртала, страницата.

                  П.П. Достъп, през секция "Други"-"Политически"-последен пост.
                  Last edited by SKP; 12.02.2022, 15:14.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Ще има ли война Украйна - Русия

                    12,55- bylgarsko wreme 13,55
                    В понеделник или ?

                    Което ме подсеща - Анди оправете и времето в самите теми, не знаех, че вече имате и спИциалисти

                    Коментар


                    • Ще има ли война Украйна - Русия

                      Sorry, you are not authorized to view this page

                      12,55- bylgarsko wreme 13,55

                      Коментар


                      • Благодаря за сигнала, ще бъде предадено на специалистите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
                          Здравейте, след направена проверка не е отчетен проблем с отваряне на темата и публикуване в нея.
                          Анди, имате глич в системата ! На 10.11.2021 г го е имало същия проблем в темата за ваксинациите . Можеш сам да провериш в темата "До Инвестор бг "

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
                            Здравейте, след направена проверка не е отчетен проблем с отваряне на темата и публикуване в нея.
                            И на мен сега ми показва същата грешка.

                            Коментар


                            • Здравейте, след направена проверка не е отчетен проблем с отваряне на темата и публикуване в нея.

                              Коментар


                              • Аз съм виновен Пуснах едно видео - бестселър там

                                Коментар

                                Working...
                                X