IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Заключиха се много теми в Инвестора от модератора Ам-ам. На пръв поглед изглежда, че модерацията не си върши работа и затова, че се получава тролене, заяждане, разводняване, спамене са единствено виновни участниците. Дали е така? Освен това се толерира писането от много профили, както и участието на форумци с откровено психически отклонения

    Ако Инвестора е с пречупен хребет в тази сложна бизнес дейност и ще взема равнис по медията Дневник, известен още и като БатШорошка правда, добре... От години Дневник не става за четене, според мен, Освен това заработва пари от пиндо грантове, НПО-схеми, присъствие на определени теми в медията.......... иииии вероятно и от журналистика. Това че освирепели НПО-шки се опитват да заглушат всяко инакомислие ни е добре познато от времето на комунизма и тоталитаризма. Само че сега за разлика от онези мрачни времена тоталитарната парадигма звучи по следния начин: "Който не е с нас е против нас", което е по същество Диктатура, но с други одежди

    Пп. Цитирам последните постове от заключените тема.

    Украйна (7)
    Пишете политическите си коментари за България, Украйна, Русия, Монголия, САЩ, Гърция, Аржентина и за останалия свят, тук: http://www.investor.bg/forum/showthr...52#p1439994678

    Ще се освободи ли ЕС от американска окупация?
    По същия повод като темата за Русия- заключвам за неизвестно време.
    Причина: перманентен спам и заяждане

    Русия (3)
    Темата отдавна перманентно излезе от нормалния тон на общуване. Заключвам за неизвестно време.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      И аз да задам един въпрос ....
      какви обиди има......та да се трие.....

      В неговия пост пише и крещи и заповядва какво да пиша....
      Та мама е тази която учи да се използва възпитаното моля......и то до седем годинки ,после същото трябва да свърши училилището....
      А поради любовта към отечеството ,80% от пишещите избягаха в чужбина и сега се пишат най големите родолюбци и българофили в чикаго и лондон.....и виждат България само по телевизията.... и рекламират чужди ценности ,религия и морал...
      И аз тв....!
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
        Това е ясно, но модераторът не следи само тази тема и няма как да реагира за една наносекунда. Безсмислено е да цитирате в тази тема постинги, които са се появили преди по-малко от минута.
        И аз да задам един въпрос ....
        какви обиди има......та да се трие.....

        В неговия пост пише и крещи и заповядва какво да пиша....
        Та мама е тази която учи да се използва възпитаното моля......и то до седем годинки ,после същото трябва да свърши училилището....
        А поради любовта към отечеството ,80% от пишещите избягаха в чужбина и сега се пишат най големите родолюбци и българофили в чикаго и лондон.....и виждат България само по телевизията.... и рекламират чужди ценности ,религия и морал...

        Коментар


        • Това е ясно, но модераторът не следи само тази тема и няма как да реагира за една наносекунда. Безсмислено е да цитирате в тази тема постинги, които са се появили преди по-малко от минута.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
            ?!?
            обиди, засяга имиджа на личности.. \\

            Ако ще си обсъждаме майките и това е разрешено, да започваме.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              ?
              ?!?

              Коментар


              • Монти
                Я пак , за първите седем годинки и мама с думичката ..моля....
                Научилала ли те е аз съм българче и обичам зелените земи на Аризона и планините в Колорадо и снеговете в Аляска и крокодилите в Луизиана.....
                Друго си е да слушаш страна огромная .... поне на един език....
                ?
                Last edited by Manyface God"; 19.08.2015, 14:26.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Добре, че сте затворили две теми, че голям дразнител ми бяха!
                  Отворете ги октомври, ноември, тогава новини ще има доста!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                    ТАМ ИМА КАВГИ, НЕ СТАВА..
                    Аз съм съгласен и само на РУГАТНИ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
                      Кога ще бъде отключена?
                      ТАМ ИМА КАВГИ, НЕ СТАВА..

                      Коментар


                      • Тема: Кавги и ругатни

                        Кога ще бъде отключена?

                        Коментар


                        • Цитат:
                          Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          И тва ли е руска пропаганда, абе парцал тея твойте кенефи умориха Варненците бе кендзеффф ......... а ТЕЦовете си беа наши ......
                          МОДЕРАТОРА НЕКА ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ , ЧЕ ЛИЦЕТО ИЗПОЛЗВА ОБИДИ, ОБИДЕН ЕЗИК, НЕПОДХОДЯЩИ ИЗРАЗИ И ПРОЧЕЕ ПРОПАГАНДНА ПОМИЯ.\\\\\\\\\\\\
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                            А сега отбележи, моля, кои са твоите!
                            Не си ли малко доста нагъл???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                              markov
                              Отбелязвам специално, че нито един от тези никове, не е мой.
                              А сега отбележи, моля, кои са твоите!

                              Коментар


                              • Инвесторе, кво е тва нещо???



                                Фекалии, превръзки и гъбички. Добър апетит!
                                Един рекламен блок за приятна семейна вечеря



                                Лично аз смятам, че сме си много по-добре в банера със сексуалните фантазии на Мацката от Днес.бг и размислите и за размера на мъжките ташаци и за вместимостта на презерватива

                                Коментар

                                Working...
                                X