IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ПО КАКВА ПРИЧИНА МУЛТИАКАУНТЪРА МАРКОВ НЕ Е БАНВАН ЗА МУЛТИАКАУНТИНГ??

    Коментар


    • До Инвестор: много сте жалки.

      Това е по темата "До Инвестор".

      Успех!

      Коментар


      • Нека администрацията на сайта вземе отношение по въпроса със следната клевета от мултиакаунтъра:
        markoci
        markoci2
        markov





        Относно Мултиакаунтър , ще ти изброя част от твоите регистрации тук:


        СоКоЛоВ"
        СоколовВвВ
        СоКоЛоВвВвВ
        Scrooge McDuck
        Соколски
        scrooge mcduck*
        SoKoLoVv
        Илюстратор
        FlashTrade
        Дръзновенн
        g502203@trbvm.com
        StraightForward
        ProtoBulgarr
        ПротоБългари
        newrussia
        Крим Ваш
        Bulgarr
        Българей
        Отбелязвам специално, че нито един от тези никове, не е мой.
        Last edited by Mario Teran; 04.08.2015, 15:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          Не държа да се пребоядисвам, но се отклоняваме от темата за модерацията.
          Това, че не харесвам политиката на "демократите" тип Обамамаймун, а християндемократичните традиции на стара Европа и капиталистическа и Романова Россия не ме прави автоматично комунист, ако това внушаваш. Далеч съм от комунизма където някой получава наготово блага, трябва да си плащат всички за масрафа. Един ден США с тази политика на обамамаймун, ще се превърнат в 300 милиона педераси и лесбийки които ще се превърнат в застаряващо население предвид демоде на ражданията. Тогава те ще бъдат само виртуални, а механичния прираст на населението ще секне, защото не всички харесват тази мода. Само неколцина сте и привърженици....
          Сега аз не те разбирам. Не ми и пука.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
            Е и? Това как те пребоядисва?
            Не държа да се пребоядисвам, но се отклоняваме от темата за модерацията.
            Това, че не харесвам политиката на "демократите" тип Обамамаймун, а християндемократичните традиции на стара Европа и капиталистическа и Романова Россия не ме прави автоматично комунист, ако това внушаваш. Далеч съм от комунизма където някой получава наготово блага, трябва да си плащат всички за масрафа. Един ден США с тази политика на обамамаймун, ще се превърнат в 300 милиона педераси и лесбийки които ще се превърнат в застаряващо население предвид демоде на ражданията. Тогава те ще бъдат само виртуални, а механичния прираст на населението ще секне, защото не всички харесват тази мода. Само неколцина сте и привърженици....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
              Не те разбрах Какво червенеене, аз се занимавам с имоти, злато и портфолиото ми на БФБ.
              Е и? Това как те пребоядисва?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                Батка, глей си червенеенето.
                Не те разбрах Какво червенеене, аз се занимавам с имоти, злато и портфолиото ми на БФБ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                  Абе Марио, къде те стяга чепика?!
                  ХУ е най-безпристрастния моди. Амстердам, въпреки моите романтични лични чувства към нея е много по емоционално настроена. Но да търсиш гарез на ХУ е направо светотатство! Хайде моля ви, ако не намирате отдушник в темите с вашите мнения не ги считайте за общоприети и не ни навирайте вашата теза като общовалиден факт...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Абе Марио, къде те стяга чепика?!
                    ХУ е най-безпристрастния моди. Амстердам, въпреки моите романтични лични чувства към нея е много по емоционално настроена. Но да търсиш гарез на ХУ е направо светотатство! Хайде моля ви, ако не намирате отдушник в темите с вашите мнения не ги считайте за общоприети и не ни навирайте вашата теза като общовалиден факт...
                    Батка, глей си червенеенето.

                    Коментар


                    • Абе Марио, къде те стяга чепика?!
                      ХУ е най-безпристрастния моди. Амстердам, въпреки моите романтични лични чувства към нея е много по емоционално настроена. Но да търсиш гарез на ХУ е направо светотатство! Хайде моля ви, ако не намирате отдушник в темите с вашите мнения не ги считайте за общоприети и не ни навирайте вашата теза като общовалиден факт...

                      Коментар


                      • Проблемът е, че вие го пишете по много пъти, с единия профил 10 пъти, с другия още 10, с третия и петия. Ето оставям ви го това. Ако продължите обаче да пишете едно и също от различни профили, както досега - ще ви банна. И виновен ще сте си вие.
                        Моля не ми отговаряйте или го направете на ЛС.
                        रादोस्त

                        Коментар


                        • Тук цензурата излиза от контрол. ХY, пиша го,за да го види човек от мениджмънта. Ти днес три избирателно статистика. Ще го пиша, докато го види които трябва, така че, не замазвай положението с триене. Ще го пиша докато го видят. Ако трябва, ще упорствам с месеци и нови никове, за което ще си виновен ти, но ще го прочете който трябва.
                          Ти XY, днес три статистика избирателно и срина реномето на сайта.

                          Коментар


                          • Защо мнението ми е изтрито??

                            Коментар


                            • Опитвам се във всяко мнение да открия дори една молекула нещо общо с "окупацията на Америка на ЕС", но не става!
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                                Отключвам я, но с притеснения за поредно излизане от добрия и културен тон.

                                Коментар

                                Working...
                                X