IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По темата: За антибългарски и обидни за нацията изказвания, да се налага бан. Дори тридневен да е.
    Last edited by Pyramid; 03.12.2020, 16:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Досега не съм писал никога в стил "моля, другарко", но подобни изказвания от унтерменши ми идват в повече - недопустимо е да се обиждат етнически българи в български форум от ренегати, избягали от родината си. Моля за перманентен бан на въпросния индивид - комнетарът е от темата за грипа
      Груев, не му се сърдя на човека, не може да ме засегне и обиди, над тия неща съм
      Но е наистина обида за всички българи
      Лека и безаварийна вечер
      Last edited by Асо Пика; 02.12.2020, 19:09.

      Коментар


      • Досега не съм писал никога в стил "моля, другарко", но подобни изказвания от унтерменши ми идват в повече - недопустимо е да се обиждат етнически българи в български форум от ренегати, избягали от родината си. Моля за перманентен бан на въпросния индивид - комнетарът е от темата за грипа

        Първоначално изпратено от redcretin

        Нервен си нещо, булгаристанецо? Макар че звучиш като турски манаф в момента.
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
          Пак ще пиша за часовете, отместване във времето. Ако съм вписан с потребителското си име в списъкът на последните теми времето е коректно. Когато отворя дадена тема, времето на мненията са с 2 часа назад. Ако се отпиша времената и в списъкът и в самата тема са коректни. Не можах да видя в профила си настройка за часовата зона?
          тоя форум софтуера му е от 2000ната. reddit примерно бачка като хората. сега ще ме изтрият

          Коментар


          • Пак ще пиша за часовете, отместване във времето. Ако съм вписан с потребителското си име в списъкът на последните теми времето е коректно. Когато отворя дадена тема, времето на мненията са с 2 часа назад. Ако се отпиша времената и в списъкът и в самата тема са коректни. Не можах да видя в профила си настройка за часовата зона?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от representjah
              Investor.bg,
              за втори път последните 5 дни ми ичезва списъка с блокирани потребители. Отново е празен. Да бяха двама-трима, няма проблем, но пак докати ги напълня 10 реда кандидати...

              Ще се реши ли проблема и има ли някаква възможност за backup на настройките или нещо от този род?
              Благодаря! Не бях забелязъл.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah

                Току-що пробвах. Не става. Дори и да ги копирам, защото от полето "Блокирани потребители" е невъзможно, след това past-ването не е коректно и не се получава. Един по един да ги добавям, изгубена казуа, явно няма да се чете форума докато не се оправи.
                Много чувствителна личност сте вие, десет реда игнори!

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от representjah
                  Investor.bg,
                  за втори път последните 5 дни ми ичезва списъка с блокирани потребители. Отново е празен. Да бяха двама-трима, няма проблем, но пак докати ги напълня 10 реда кандидати...

                  Ще се реши ли проблема и има ли някаква възможност за backup на настройките или нещо от този род?
                  Copy-Paste в текстови файл на локалния компютър ...

                  Коментар


                  • Цял ден се ослушвам, чакам Гешев на гости. Днес бил, казват, тъдява. Та...
                    Що не алармира, Импотецие, още, и за мнимите ми „измами”? Тук бил милият ционер, можеше да ме излови тъй да се каже, „в движение”. Пък то, какво стана? Не ти стиска, явно, насрещен контраиск, за оклеветяване. Нито на теб, нито на т.нар.„лорд”. Тъкмо, да ми финансирате доброзорно полезните народу дела, и ... се свихте в миша дупка.
                    Смелее надо, товарищи. Веселее надо.

                    Коментар


                    • BTW, Импотеций, ти явно не правиш разлика между констатация на факти и ... абе, там другото...

                      Коментар


                      • Закъснял си. Въпросните двама веки се крият...

                        Коментар


                        • Искам да обърна внимание на инвестора за заплаха и подстрекаване за убийство на премиера на България Бойко Борисов. Моля да уведомите съответните служби за сигурност.
                          Лицето е пирамид, известен във форума като Измамника.
                          Ето и съответният пост в тема политика:

                          ​​​​​​​
                          Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Другата част от резултата е, че все повече българи осъзнават: Един снайпер и /или ѝ РПГ вършат много повече работа, много по-бързо и много по-евтино.
                          Явно, осъзнали са го и тези с исканите оставки, поради което, се крият като мишоци.
                          Е, все някой ден, ще излязат...
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Сега гледам, че в S&P 500 темата е изтрит поста на StefanG. Защо? Неко се види, какво е писал този тип, нека го видим в цялото му "великолепие"

                            Много "неприемливи" изказвания се трият, но се забравя, че те разкриват важни детайли за дълбините на идиотията и простотията на някой от дращещите във форума. А тези детайли са ценна информация в един анонимен форум. Особено пък в случаи като StefanG, за когото почти нищо не знаем. А човекът е тук на лов за чужди пари

                            Коментар


                            • Моля, не пускайте повече излишни теми.
                              Има раздел Алтернативни инвестиции, с достатъчно теми в него.
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Модератор, току-що, открих тема „подсказанинот Природата...”
                                и тя, моментално, сякаш изчезна. Предлагам да я възстановите, защото:
                                1.Дава много добра, сбита ретроспекция за възникването и трансформирането на възможностите от Природата във финансови такива.
                                2.Подсказва разчупен поглед върху света, който, може да направи мнозина богати.
                                3.В крайна сметка, нали уж сме тук, да обменяме информация, възгледи, идеи. ТОВА е същинското Богатство и Синергия: При обмяна на идеи, всеки придобива, без, насреща, да губи нещо. Иненно от свежи идеи, се пораждат най-могъщите парични потоци, затова, позволете на форума да поеме дъх от откровените скуки, тип „купи-продай”.

                                МОЛЯ, НЕ УДРЯЙТЕ ТАЗИ ТЕМА. ЗА ДОБРО Е. НЕ Е ПОЛИТИКА, ЧЕ ДА БУДИ ГРОЗНИ СТРАСТИ.
                                Ако веднъж сте я, изтрили по грешка и не можете Вие да я „върнете”, намирам това за поправимо, и ще я подновя сам.

                                ​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X