IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
    Здравейте, във връзка с постъпили оплаквания от потребители на форума, Ви уведомяваме, че потребителят с ник dragorad ще бъде баннат за 10 дни.
    Е, как само за 10 дни, той вече формално нарушава НК, с антибългарските си изказвания на вредителство на цял стопански отрасъл- пазара нажилища. Ето кой членна НК против Републиката нарушава този безродник:

    Чл. 107 НК визира Вредителството. Спо¬ред неговия текст, „който с цел да отслаби властта или да й създаде затруднения разстрой¬ва или подравя промишлеността, транспорта, селското стопанство, паричната и кредитната система, други стопански отрасли или отделни стопански предприятия, като използва държавни учреждения, стопански предприятия или обществени организации, като възпрепятства тяхната дейност, или като не изпълнява възло¬жените му важни стопански задачи, се наказва за вредителство с ...".
    За разлика от диверсията вредителството е насочено не против материалната база, а против правилното (нормалното) функциониране на икономика.па. Засяга се осъществяването на важни стопански функции, нормалната стопан¬ска дейност на държавата като цяло или отдел¬ни нейни отрасли, предприятия или учреждения със стопанска дейност.
    Субект на престъплението може да е всяко наказателноотговорно лице. Няма пречка субект на диверсията да бъде и чужд гражданин, който участва в стопанската дейност на страната ни по какъвто и да е начин.
    Изпълнителното деяние на вредителст¬вото е в две форми:
    - Първата е разстройване на стопански от¬расъл или на отделно стопанско предприятие. Разстройването води до намаляване на годност¬та за работа на предмета на престъпното посегателство - стопанския отрасъл или стопан¬ското предприятие. То продължава да работи, но с ограничени възможности.
    имотеца хляб и вода не иска.

    Коментар


    • Здравейте, във връзка с постъпили оплаквания от потребители на форума, Ви уведомяваме, че потребителят с ник dragorad ще бъде баннат за 10 дни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Обръщам се към модераторите и специално към Амстердамата.В темата за имотите има един ник драгорад.Този боклук си позволява да нарича България кенефистан.Защо го търпите.Защо толкова време позволявате на този психопат да бълва простотиите си.В мен вече трайно се настанява убеждението че това е и позицията на медията ви.Изпращам ви последното съобщение което този психопат ми е изпратил на лични ако искате ще ви пратя и другите






        Ако смятате че това е нормален човек ваша преценка.Аз мисля че мястото на такива психопати е в Карлуково а не във форума
        И аз се ядосвам много на това безродно копеле!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nocalled Разгледай мнение
          айде обединете ги вече имотните теми, бре
          разноглед ставам докато изчета всичките бисери
          Точно!

          Коментар


          • айде обединете ги вече имотните теми, бре
            разноглед ставам докато изчета всичките бисери

            Коментар


            • Обръщам се към модераторите и специално към Амстердамата.В темата за имотите има един ник драгорад.Този боклук си позволява да нарича България кенефистан.Защо го търпите.Защо толкова време позволявате на този психопат да бълва простотиите си.В мен вече трайно се настанява убеждението че това е и позицията на медията ви.Изпращам ви последното съобщение което този психопат ми е изпратил на лични ако искате ще ви пратя и другите


              Първоначално изпратено от dragorad
              и Ландлорда мислеше че е анонимен в нета.
              айде пий сперма циганска и гледай как циганите клецат жена ти. Да ти еба майката нещастна.


              Ако смятате че това е нормален човек ваша преценка.Аз мисля че мястото на такива психопати е в Карлуково а не във форума

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Понякога имам чувството че модераторите пишат под едно или друго име. Забележи, на едно лице с психични отклонения мислещо себе за рус, при условие че е с боядисана коса/ в черно/, смятащо себе си за последна инстанция в това число и последния император/ не ти ли напомня за някого/ никога , ама никога не се трият постовете, от там си мисля че някой от модераторите пишат под това име
                Какви заплати мислиш получават в Инвестор!

                Всички са на двойни ясли, то е ясно!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Темата е ...До Инвестор-а
                  Е и кво ся, да направим тема до арменския поп?
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    ...
                    Темата е ...До Инвестор-а

                    Коментар


                    • Ама вие сте големи мрънкалници.
                      Казах миналата седмица на инжинера, ето казвам и на вас:
                      Ми що не се оплачете на арменския поп?
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Подкрепям те, защото въпросът с триенето в този форум остава на безпринципна основа.
                        Липсва уважение в общуването от страна на самите потребители на форума, но същото се демонстрира и от модераторите.

                        А вечното ни мълчание по различни проблеми, защото били дребни, в крайна сметка води до пълна апатия и свободно вихрене на наглостта и простотията.
                        Понякога имам чувството че модераторите пишат под едно или друго име. Забележи, на едно лице с психични отклонения мислещо себе за рус, при условие че е с боядисана коса/ в черно/, смятащо себе си за последна инстанция в това число и последния император/ не ти ли напомня за някого/ никога , ама никога не се трият постовете, от там си мисля че някой от модераторите пишат под това име

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          До модераторите/ които и да са те/
                          Прави неприятно впечатление че се трият постовете на различни хора, но постовете на маранди винаги си стоят. Откакто влизам редовно във форума не помня маранди да има изтрит пост, независимо какво е написал. Всъщност неговите писания са едни и същи- бг империя. Моля Ви да вземете отношение относно любителя/писател на фантастика. Не съ наясно толкова с копютрите, но сигурно има начин щом се логне да влиза автоматично в 2-те теми създадени специално за него- едната беше История. Никой не го интересува империята , но маранди продължава да ни тероризира с неговата империя и книгата си
                          Много Ви моля направете нещо по въпроса
                          Подкрепям те, защото въпросът с триенето в този форум остава на безпринципна основа.
                          Липсва уважение в общуването от страна на самите потребители на форума, но същото се демонстрира и от модераторите.

                          А вечното ни мълчание по различни проблеми, защото били дребни, в крайна сметка води до пълна апатия и свободно вихрене на наглостта и простотията.

                          Коментар


                          • До модераторите/ които и да са те/
                            Прави неприятно впечатление че се трият постовете на различни хора, но постовете на маранди винаги си стоят. Откакто влизам редовно във форума не помня маранди да има изтрит пост, независимо какво е написал. Всъщност неговите писания са едни и същи- бг империя. Моля Ви да вземете отношение относно любителя/писател на фантастика. Не съ наясно толкова с копютрите, но сигурно има начин щом се логне да влиза автоматично в 2-те теми създадени специално за него- едната беше История. Никой не го интересува империята , но маранди продължава да ни тероризира с неговата империя и книгата си
                            Много Ви моля направете нещо по въпроса

                            Коментар


                            • Явно за обидите използвани от ингпетров наказания няма, чувствам се свободен, да използвам термина на воля във форума.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Спрете за заливате темата с личните си заяждания.
                                रादोस्त

                                Коментар

                                Working...
                                X