IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дойдох да се плача от счупения форум, но виждам, че преди мен и други са го правили, очевидно без резултат.
    Мненията ми не са препоръка за търговия.

    Коментар


    • и да си оправите частта с писането на мнения. колко време трябва да мине?
      препоръка е

      Коментар


      • Получих съобщение от форумец което за щастие успях да прочета. След което изчезна.
        И друго - от години вече няма никакъв начин да разбереш имаш ли съобщение или нямаш. Трябва да проверяваш от време-навреме.
        Толкова ли е трудно да фикснете съобщенията?
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Темата не е махната.
          रादोस्त

          Коментар


          • Благодаря, че премахнахте темата за несъществуващия продукт "тръбичката" на измамника

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

              Здравейте, както вече обясних, работим по въпроса. Надявам се скоро да решим казуса. Лека вечер!
              За да неспама другата тема
              Бойчо израза ,, забранен линк,, звучи доста ейзуитски. по добре ползвайте ,, връзка към конкурентна медия ,, Или нещо подобно. Иначе потребителите остават с кофти съмнения особено в сегашната ситуация.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                Почтително моля който има 1 минута свободно време да ми обясни какво е това "игнор лист", някаква наказателна функция ли е или що? Кво значи някой да те сложи в игнор листа? Не се виждат публично коментарите на сложения в игнора ли? И как се активира тая функция за обща култура да знам Питам че често виждам някой да заплашва друг , че щял да го сложи в игнора
                Кликваш на "контролен панел", горе под зеленото поле. Появява се квадратче в което написваш никнейма на нежелания потребител. И няма да му виждаш тъпите мнения. Това е, много просто.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                  Почтително моля който има 1 минута свободно време да ми обясни какво е това "игнор лист", някаква наказателна функция ли е или що? Кво значи някой да те сложи в игнор листа? Не се виждат публично коментарите на сложения в игнора ли? И как се активира тая функция за обща култура да знам Питам че често виждам някой да заплашва друг , че щял да го сложи в игнора
                  По принцип, безобидно е: Означава че, ако той " те сложи", той и само той, няма да вижда твоите постовеот първа ръка, т.е., когато, те не са цитирани от някого, с когото, той не е в такива отношения и не гоме "вкарал" в игнора си. Иначе, май, дори точно аз и точно на теб, бях разказвал, как се "вкарва в игнора". И май, беше и в тази тема.

                  Коментар


                  • Почтително моля който има 1 минута свободно време да ми обясни какво е това "игнор лист", някаква наказателна функция ли е или що? Кво значи някой да те сложи в игнор листа? Не се виждат публично коментарите на сложения в игнора ли? И как се активира тая функция за обща култура да знам Питам че често виждам някой да заплашва друг , че щял да го сложи в игнора

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                      Още веднъж скромно да запитам кога ще оправите досадния и дразнещ проблем с пускането на коментари??? До Нова Година ще решите ли проблема ?? Нали сте ИНВЕСТОР и с големи претенции пък един дребен бъг не можете да премахнете вече 10 дена ......
                      Здравейте, както вече обясних, работим по въпроса. Надявам се скоро да решим казуса. Лека вечер!

                      Коментар


                      • Още веднъж скромно да запитам кога ще оправите досадния и дразнещ проблем с пускането на коментари??? До Нова Година ще решите ли проблема ?? Нали сте ИНВЕСТОР и с големи претенции пък един дребен бъг не можете да премахнете вече 10 дена ......

                        Коментар


                        • Що бе, Консуле? „Демокрация”.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Многото „партии” - всички, регистрирани след 10.11'89 досега, дали не надхвърля 400 ? - само размива калта и размътва водата, т.к.в мътна вода, се ловяло най-лесно рибка. Анкетата ти БИ ИМАЛА смисъл, ако би питал, ЗА КАКВИ ХОРА бихме гласували. Което ни предлагаш, е още от същото. Не, мерси.
                            Като си с много големи претенции - ами направи си собствена анкета и в нея питай каквото си искаш. Аман от критикари и "акъллии", дето все чакат някой друг да направи нещо за тях..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Благодаря много. Сега ще проверя дали ще ми даде да добавя партии в анкетата.
                              Многото „партии” - всички, регистрирани след 10.11'89 досега, дали не надхвърля 400 ? - само размива калта и размътва водата, т.к.в мътна вода, се ловяло най-лесно рибка. Анкетата ти БИ ИМАЛА смисъл, ако би питал, ЗА КАКВИ ХОРА бихме гласували. Което ни предлагаш, е още от същото. Не, мерси.
                              Last edited by Pyramid; 14.08.2020, 13:59.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                                Здравейте отново! Вчера броят на отговорите към анкетата е увеличен на 50. Продължаваме да работим над проблема с изчезването на личните съобщения, които си пращат във форума.

                                Поздрави и лек ден
                                Благодаря много. Сега ще проверя дали ще ми даде да добавя партии в анкетата.

                                Коментар

                                Working...
                                X