IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Мислиш че е случайно дето сме на 130 място по свобода на словото....ми не.
    Това е статистика
    А къде е действието, реакцията ...?
    В този форум, могат ли 100на човека да напишат тук - СПРЕТЕ СЕ!
    Модерацията не трябва да бъде Цензура!

    Ето, пиша - СПРЕТЕ СЕ!
    Кой е следващият?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
      Отвратен от арогантната безпринципност на модераторите...
      Мислиш че е случайно дето сме на 130 място по свобода на словото....ми не.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
        Сигурно някое мнение не е "било по темата" или е било "по друга тема" въпреки широко скроеното и достъпно и за най-ниско интелигентите заглавие и е ясно кой е бил дежурен.
        Хаха, страхотно попадение +++1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          "Дебати, спорове и мнения по всички въпроси" е заключена защото?
          Сигурно някое мнение не е "било по темата" или е било "по друга тема" въпреки широко скроеното и достъпно и за най-ниско интелигентите заглавие и е ясно кой е бил дежурен.

          Еееееех, едно време какъв форум беше само.

          Коментар


          • "Дебати, спорове и мнения по всички въпроси" е заключена защото?
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Отвратен от арогантната безпринципност на модераторите и подозирайки свой негативен "принос" за отключване на необяснимата агресия на Амстердам, вчера написах послание, което трябваше освен всичко останало да бъде и моето извинение към Дон Карлос.
              Не приемам част от тезите му, но изпитвам дълбоко уважение заради неговата ерудираност, цветист език и начина по-който си излага становищата.

              Както обикновено се случва, когато ме трият:

              ВСИЧКО Е ИЗЧЕЗНАЛО БЕЗ СЛЕДА!

              И доколкото заедно с моите думи е изтрито и стихотворение на Хр. Ботев, символично ще го публикувам отново докато не ме баннат завинаги.
              Започвам!

              Към брата си

              Тежко, брате, се живее

              между глупци неразбрани;

              душата ми в огън тлее,

              сърцето ми в люти рани.



              Отечество мило любя,

              неговият завет пазя;

              но себе си, братя, губя,

              тия глупци като мразя.



              Мечти мрачни, мисли бурни

              са разпнали душа млада;

              ах, ръка си кой ще турне

              на туй сърце, дето страда?



              Никой, никой! То не знае

              нито радост, ни свобода;

              а безумно как играе

              в отзив на плач из народа!



              Често, брате, скришом плача

              над народен гроб печален;

              но, кажи ми, що да тача

              в тоя мъртъв свят коварен?



              Нищо, нищо! Отзив няма

              на глас искрен, благороден,

              пък и твойта й душа няма

              на глас божий — плач народен!

              Коментар


              • И?! Ще я отключите ли или инатът ще тегли ножа на така или иначе отмиращия форум?
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Напълно подкрепям Дона. Свободата на изразяване е безценна и трябва да се отстоява... От много години чета всички статии в инвестора. Следя и няколко теми във форума. Тази година реших да се регистрирам, за да мога и аз да изказвам мнения, но разбира се това не се случи. Опитах и веднага бях изтрита от вездесъщите модератори... Разбирам, че това е част от общите условия, с които съм се съгласила, но въпреки това не мога да разбера какви са точните критерии за това кое е "спам", "не е по темата" и т.н.... Мога да изброя много участици, които спряха да пишат и чиито колоритни мнения и изказвания, определено ми липсват. От друга страна, разни "скептици", "императори" , "лордове" и т.н., бълват едни и същи глупости денонощно, трупайки коментари, но на никой модератор не му прави впечатление.... Не мога да се съглася с двойния Ви стандарт. Ако продължавате по този начин, в скоро време ще се конкурирате с "BG MAMA"
                  Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    Аз няма какво да подкрепяме... Дон Карлос, като типичен седесар с неправилна оценка и самооценка, поставя неприемливи ултиматуми, които никоя сериозна медия не тряба да приема

                    Проблема на Инвестора е, че дава трибуна и толерира соросоиди, хора които се напиват във форума и откровени психопати... Модерацията свали нивото на форума. Дано това понижаване на стойността да е осребрено от БатШорош и Ко
                    В случая колегата Дон Карлос поставя въпрос, който не касае соросоиди, откачалки, фоби и фили. Става дума, че е преценил, че е некоректно да се закрива тема, която доколкото разбрах самият той е отворил и то с определена идея. Не ми харесва, че някой, било той и модератор, по лична преценка решава да я закрие и упорства в полза на своето решение и никой не може да направи нищо по въпроса. Дори не е важно дали модераторът има или не право да затваря теми. В крайна сметка форумът има полза от повече участници и съответно възможности за тях да изразяват вижданията си в теми, които те сметнат за подходящи. Ако темата на колегата е безмислена или ненужна, това ще си проличи от интереса към нея. Не смятам, че е редно колега от форума да не може да поиска темата му да бъде отключена - с или без ултиматум. В крайна сметка какъв избор има човека ако му затворят темата, освен да се откаже да пише тук, а това е загуба за самия форум. На мен начинът, по който пише Дон Карлос ми харесва, с някои виждания не съм съгласен, но какво от това. Смятам, че е по-полезно да споделя вижданията си тук, отколкото да напусне. Той е един от малкото, които имат теза и мотивирано я защитават.
                    Аз лично мисля, че темата "Политика" е узорпирана от някакви болни русофоби с претенции, че са патриоти и намирам за странно, че в нея най-рядко се пише за българска политика и отражението й върху икономиката и интересите на страната. Но това си е мое мнение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                      Да те обвинят в некомпетентност, при това съвсем основателно, да те обвинят, че заради тебе форумът потъва и ти да изтриеш написаното по лични причини, ползвайки се от дребната "власт", която имаш...Е, това се нарича дебелоочие. Това може да го направи само човек с доматени очи. Продължавайте в същия дух, закопавайте Инвестора! Бравос!
                      А Ръководството спи ли, що ли?!
                      Кой и къде?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                        Да подкрепим колегата Дон Карлос + 1...
                        Не подкрепям Дона!

                        Имал е удачни включвания,но тук претенциите му са напълно необосновани!

                        А относно "заплахите" за напускане и достояние, го поздравявам с един виц от Другаря Сталин:

                        "Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Дебелоочие!

                          Да те обвинят в некомпетентност, при това съвсем основателно, да те обвинят, че заради тебе форумът потъва и ти да изтриеш написаното по лични причини, ползвайки се от дребната "власт", която имаш...Е, това се нарича дебелоочие. Това може да го направи само човек с доматени очи. Продължавайте в същия дух, закопавайте Инвестора! Бравос!
                          А Ръководството спи ли, що ли?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            Аз няма какво да подкрепяме... Дон Карлос, като типичен седесар с неправилна оценка и самооценка, поставя неприемливи ултиматуми, които никоя сериозна медия не тряба да приема

                            Проблема на Инвестора е, че дава трибуна и толерира соросоиди, хора които се напиват във форума и откровени психопати... Модерацията свали нивото на форума. Дано това понижаване на стойността да е осребрено от БатШорош и Ко
                            Хайде, заключвайте и тук, стана политическо... Хайде де..!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                              Да подкрепим колегата Дон Карлос + 1...
                              Аз няма какво да подкрепяме... Дон Карлос, като типичен седесар с неправилна оценка и самооценка, поставя неприемливи ултиматуми, които никоя сериозна медия не тряба да приема

                              Проблема на Инвестора е, че дава трибуна и толерира соросоиди, хора които се напиват във форума и откровени психопати... Модерацията свали нивото на форума. Дано това понижаване на стойността да е осребрено от БатШорош и Ко

                              Коментар


                              • Има теми за всичко в този форум: за злато, Софарма, политика, Химимпорт и т.н.

                                Дебатирайте, спорете и си изказвайте мненията в съответната тема.

                                От тема за всичко няма нужда, още повече, че тя се превръща в Политика №2.

                                Уважаеми.

                                Коментар

                                Working...
                                X