IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Точно тая тема, я четат само модераторите.
    Грешка ... това е книгата за жалби и оплаквания , дето модераторите и късат страниците / мълчешката , щот не било по темата ... /

    Коментар


    • Точно тая тема, я четат само модераторите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение
        Оправете си лог ин- а, 10 минути не ми приема паролата и ме изхвърля..почувствах се нежелан
        Мен също . Непрекъснато иска да се логвам отначало

        Коментар


        • Оправете си лог ин- а, 10 минути не ми приема паролата и ме изхвърля..почувствах се нежелан

          Коментар


          • Напълно сериозно предложение:
            - Близо 500 станаха темите, като има неактивни от маса време, както и заключени. Може би, няма да е особена загуба, ако бъде редуциран броят им.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Днес, 12:04
              Този коментар от Pyramid е изтрит от X_Y
              Причина: Есетествено, че си беше там мнението.

              Днес, 10:50
              Този коментар от Krum Sokolov е изтрит от X_Y
              Причина: Обиди, нападки.


              Най вероятно няма да получа отговор но да кажа за всеки случай.

              Имам позната която работи за фейсбук и и бях показал един път този форум и обясненията на модераторите за какво е изтрит даден пост- ами че тя се смя не само с глас, а и със задните си части и ми обясни че така не се прави- трие се -добре, но не се пише спрете да спамите а се обяснява на даденият потребител- изтрит пост в съответствие на политика на фирмата/форума член........... алинея.......... точка............ Какво значи естествено че си беше там мнението или обиди/нападки- кое се квалифицира като обида- големите букви, червеният/синият шрифт мурзилка, ватник- това обиди ли са?

              Не може ли да се направи една тема в която да пишат само модераторите и да се изброят например обидните думи- в бг езика са много и едва ли ще се обхванат всички, но все пак да се знае ако кажа на някой педераст дали е обида или квалификация, хеле пък ако той си признае че е такъв тогава ако му го повторя пак ли е обида? Например импотент пускаше разни клипчета с роко с голямата паламарка- е да де ама ако пуска такива клипчета това отразява някакво желание- не бих искал да конкретизирам какво е то, тъй като смятам еднополовата любов за отвратителна. Но анализирайки това прикрито/латентно желание на импотент/или който и да е друг/ за голяма паламарка, аз мога ли да му кажа -ей педераст, ще ти го туря в задния двор. Това ще се смята ли за обида/обидно намерение, при условие че даденият потребител е изразил някакво желание
              И аз я познавам ........

              Last edited by Kondora; 24.09.2018, 13:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                Тъй като личните съобщения не винаги работят съвсем коректно, това е най-удобният начин да се отговори.
                Откровена подигравка, ама нейсе.

                Коментар


                • Тъй като личните съобщения не винаги работят съвсем коректно, това е най-удобният начин да се отговори.
                  Last edited by X_Y; 23.09.2018, 14:10.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Днес, 12:04
                    Този коментар от Pyramid е изтрит от X_Y
                    Причина: Есетествено, че си беше там мнението.

                    Днес, 10:50
                    Този коментар от Krum Sokolov е изтрит от X_Y
                    Причина: Обиди, нападки.


                    Най вероятно няма да получа отговор но да кажа за всеки случай.

                    Имам позната която работи за фейсбук и и бях показал един път този форум и обясненията на модераторите за какво е изтрит даден пост- ами че тя се смя не само с глас, а и със задните си части и ми обясни че така не се прави- трие се -добре, но не се пише спрете да спамите а се обяснява на даденият потребител- изтрит пост в съответствие на политика на фирмата/форума член........... алинея.......... точка............ Какво значи естествено че си беше там мнението или обиди/нападки- кое се квалифицира като обида- големите букви, червеният/синият шрифт мурзилка, ватник- това обиди ли са?

                    Не може ли да се направи една тема в която да пишат само модераторите и да се изброят например обидните думи- в бг езика са много и едва ли ще се обхванат всички, но все пак да се знае ако кажа на някой педераст дали е обида или квалификация, хеле пък ако той си признае че е такъв тогава ако му го повторя пак ли е обида? Например импотент пускаше разни клипчета с роко с голямата паламарка- е да де ама ако пуска такива клипчета това отразява някакво желание- не бих искал да конкретизирам какво е то, тъй като смятам еднополовата любов за отвратителна. Но анализирайки това прикрито/латентно желание на импотент/или който и да е друг/ за голяма паламарка, аз мога ли да му кажа -ей педераст, ще ти го туря в задния двор. Това ще се смята ли за обида/обидно намерение, при условие че даденият потребител е изразил някакво желание

                    Коментар


                    • КАКВО СТАВА В ТЕМАТА-NYSE?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Колеги, мисля да приключвам с този форум. След последните действия на модератора RUBLA в тази тема, смятам че нямам повече работа тук. За мен беше привилегия и чест да съм част от този форум от 2 април 2003 г., т.е. повече от 15 години.
                        +1

                        Когато се допра до агресивна простотия, първата ми реакция е да ѝ дам път и да не се занимавам с нея....

                        За жалост, в Кръчмата сме една маса хора дето има нещо повече от писане....Дано ги навия да се местим другаде ( че и аз съм един закостенял дъртофелник...)

                        пп. Мистър, удоволствие беше да чета мненията ти !
                        Здраве, успех и късмет !






                        Коментар


                        • Тука стана като Аушвиц ..............

                          Зададох въпрос към Модератор ( нали затова е тая тема ) , цитирайки поста на форумеца писал преди мене ............

                          Въпроса ми беше КНИЖОВЕН , естетически подреден и сдържан .......... Исках отговор , за едномесечен Бан , също поставен , само заради кефа на Модераторчето ХУ ( цитирах пост на руски , с превод на английски ) .......

                          Друг Модератор , обаче го изтрил заради ' ' Цитат на изтрито мнение '' ............

                          Ми изтрии само '' изтритото мнение '' , бе Мордор ................

                          пп . Повече НИЩО смислено няма да напиша тук , в тоя сайт .............

                          Заради Мибова - която не може с 2 бутона да се оправи
                          Заради ХУ ..... - който си мисли ,че е фанал Бога за '' себе си + Й '' .................

                          Ще участвам сериозно само в '' Любима музика '' ............

                          Коментар


                          • Колеги, мисля да приключвам с този форум. След последните действия на модератора RUBLA в тази тема, смятам че нямам повече работа тук. За мен беше привилегия и чест да съм част от този форум от 2 април 2003 г., т.е. повече от 15 години.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                              Мернах днес един хубав виц в секцията "Бисери и вицове".
                              Защо, за бога, го изтрихте?
                              Къде останаха следите от това?....време, модератор, причина..
                              Ххаха... ти май обяснение искаш от органа на властта , а ... ?!

                              Коментар


                              • Мернах днес един хубав виц в секцията "Бисери и вицове".
                                Защо, за бога, го изтрихте?
                                Къде останаха следите от това?....време, модератор, причина..

                                Коментар

                                Working...
                                X