IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
    Не напротив - абсолютен спам е. Оплаквате се от мнение, което е изтрито и правите калабалък тук, без да е нужно.
    Нямате угодия, явно. Онези може да си плещят безнаказано, а вие, да ми се правите на...каквито там. Не сте си на мястото. Вземете творчески отпуск и, поне някъде, бъдете човеци.
    Last edited by Pyramid; 21.10.2018, 20:37.

    Коментар


    • Да не продължаваме до безкрай . Явно не искате / модераторите/ да приемете и съответно да реагирате при обиди на религиозна основа . Ами още по лошо за вас . Дори и евро"ценностите" казват , че обидата на религиозна основа е подсъдима ! А Анди предвидливо е изтрил всичко .
      Сега може да изтриеш , щото" не е по темата" .

      Коментар


      • Не напротив - абсолютен спам е. Оплаквате се от мнение, което е изтрито и правите калабалък тук, без да е нужно.
        रादोस्त

        Коментар


        • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
          Ами мнението е изтрито от Анди, така че не знам какво повече искате.
          Е супер , много добре ! Браво на Анди !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
            Значи аз ще изтрия обидата от едно място, за да я оставя на друго? Не мисля. Ето, казвам ви да посочите тема и час на мнение - не искате. Продължавате да се заяждате с мен и да спамим темата.
            Не е спам , много добре разбираш !

            Коментар


            • Ами мнението е изтрито от Анди, така че не знам какво повече искате.
              रादोस्त

              Коментар


              • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                Значи аз ще изтрия обидата от едно място, за да я оставя на друго? Не мисля. Ето, казвам ви да посочите тема и час на мнение - не искате. Продължавате да се заяждате с мен и да спамим темата.
                Виж между 15 и 15 20 , барбарон казва " да ти таковам Исуса " , "доведи го да му набия един шут" тема Политика

                Коментар


                • Значи аз ще изтрия обидата от едно място, за да я оставя на друго? Не мисля. Ето, казвам ви да посочите тема и час на мнение - не искате. Продължавате да се заяждате с мен и да спамим темата.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                    Обиди не може да се цитират. Кажете темата и часа на мнението и ще погледна.
                    Виж между 15 и 15 20 , барбарон казва " да ти таковам Исуса " , "доведи го да му набия един шут" тема Политика

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                      Какво отвратително действие визирате? Моля дайте линк към темата и посочете кое е мнението.
                      Абе вие явно ... аз цитирах в тая тема и двата отвратителни израза на барбарон , Анди ги изтри , щото не били по темата . В тая тема защо триете цитатите , за да замажете следите ли ?!

                      Коментар


                      • Обиди не може да се цитират. Кажете темата и часа на мнението и ще погледна.
                        रादोस्त

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                          Какво отвратително действие визирате? Моля дайте линк към темата и посочете кое е мнението.
                          Ами вие защо триете всички цитати в тема До Инвестор . Аз цитирах и двата отвратителни израза на барбарон . Анди ги изтри за да замаже фактологията !

                          Коментар


                          • Какво отвратително действие визирате? Моля дайте линк към темата и посочете кое е мнението.
                            रादोस्त

                            Коментар


                            • И в какво по точно се изразява провинението на Пирамидата, та бива директно заплашван с отхвърляне?!

                              Нямаше обидна дума, човекът изразява негативно отношение към модерацията. Вие май вече се вземате наистина като някакво йерархично ниво, което раздава наказания и не подлежи на коментар в условия на липса на правила.
                              Ако има нещо такова - директно го напишете и изискайте изрично съгласие от форумците да участват в среда, където единственото правило е, че модераторът не се подчинява на никакви правила и е винаги прав.

                              Ако има форумци, които по някаква причина ви пречат - споделете, че са нежелани. Кажете им - изразяваните от вас възгледи пречат на нашия бизнес и участието ви е нежелано. Аз лично знам, че това е факт и има потребители, които имат несъзвучни с бизнесинтересите ви убеждения.
                              Други потребители, въпреки безобразното си поведение, очевидно не ви пречат.

                              А сега нека изясня по същество, в какво се състоеше вината на Пирамидата.
                              Преди няколко дена, форумен участник с ник Барбарон, въпреки напредналата си възраст и претенциите си за принадлежност към едно богато и културно западно общество, с гнусен пейористичен език извърши символно сношение с Бога. Ще отида още по-нататък въпреки повиците за повръщане - ставаше дума за насилствено деяние, което се извърши под снизходителния поглед на модерацията, която след деянието заличи по-нови постове, а разсеяно остави тази гнус.
                              Доказателства ли ви трябват или може само свидетелски показания?!
                              В предния постинг потребител с ник Майната отново се опита да ви привлече вниманието на това отвратително действие, а Пирамидата просто изрази съгласие с него и ви обърна внимание, че това толериране е недопустимо и говори лошо за модерацията. Толкова за вината му.

                              Коментар


                              • Категорично възразявам срещу действията на модератор Анди по случая с обидите/ неколкократни / на религиозна основа от страна на барбарон ! Позволих си да ги цитирам тук и да искам да бъде прекратена тая практика във форума на Инвестор . Реакцията беше със голямо закъснение и предупреждението за бан беше към мене , а не към въпросния ...

                                Коментар

                                Working...
                                X