IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Любимата ви музика

    Sorry, you are not authorized to view this page

    Айдее , нова греда !

    Коментар


    • При мен проблема е ,че след 20 00 часа ,почти не ми отваря нищо или трябва да чакам ,да попитам само при мен ли е така?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Уважаеми модератори..Защо не работи темата бисери и вицове..И без това няма търговия, поне вицове да се пускат..Моля пуснете темата..
        Бисери и вицове (2)

        Sorry, you are not authorized to view this page И какво трябва да направя за да съм "оторизиран" ? Нали съм "заслужил" инвеститор бе джанъм , малко респект няма ли бе ...

        Коментар


        • Уважаеми модератори..Защо не работи темата бисери и вицове..И без това няма търговия, поне вицове да се пускат..Моля пуснете темата..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Каква глупост направихте пак с форума бе? Отварям "Бисери и вицове" и ми излиза това: Sorry, you are not authorized to view this page

            Не съм баннат, ама да не би да съм малолетен, та не мога да прочета някой по-солен виц?
            Изобщо откак сменихте софтуера (или както там се казва) на форума, нищо добро не се е случило, само простотии...

            Е, мене пък не ме пускат в тема Музика ... да поздравя Иван'15 ...

            Коментар


            • За тази и още няколко теми писахме преди месеци, сега отново се случва

              ПП Трябва да минете по дългият път. Съответният раздел и оттам да си изберете темата...
              Last edited by пасъм; 19.10.2018, 20:41.

              Коментар


              • Каква глупост направихте пак с форума бе? Отварям "Бисери и вицове" и ми излиза това: Sorry, you are not authorized to view this page

                Не съм баннат, ама да не би да съм малолетен, та не мога да прочета някой по-солен виц?
                Изобщо откак сменихте софтуера (или както там се казва) на форума, нищо добро не се е случило, само простотии...


                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Има една основна тема за Градус

                  Коментар


                  • Излизат ми две теми Градус за АД, бъг или реалност?

                    Коментар


                    • https://www.investor.bg/drugi/338/a/...zident-269207/

                      Заглавие и снимка за Иран, вътре пишем за Ирак.
                      Що е то?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Грешка ... това е книгата за жалби и оплаквания , дето модераторите и късат страниците / мълчешката , щот не било по темата ... /
                        ...Е, аз КАКВО ти казах ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Точно тая тема, я четат само модераторите.
                          Грешка ... това е книгата за жалби и оплаквания , дето модераторите и късат страниците / мълчешката , щот не било по темата ... /

                          Коментар


                          • Точно тая тема, я четат само модераторите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение
                              Оправете си лог ин- а, 10 минути не ми приема паролата и ме изхвърля..почувствах се нежелан
                              Мен също . Непрекъснато иска да се логвам отначало

                              Коментар


                              • Оправете си лог ин- а, 10 минути не ми приема паролата и ме изхвърля..почувствах се нежелан

                                Коментар

                                Working...
                                X