IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    Инвесторе,ликвидирайте форума и се съсредоточете върху сайта и коментарите под него, ако искате поне нещо да оцелее от първоначалните ви Велики Идеи!Побързайте, докато Кризата не е ударила с пълна сила и двете не са отишли заедно в киреча....
    Закъснял си. С грубо тенденциозното си и слагаческо модериране, на форума, така или иначе, са му чели присъдата. И Кризата тук е факт, от 3-5години насам.
    - За жалост.

    Коментар


    • Инвесторе,ликвидирайте форума и се съсредоточете върху сайта и коментарите под него, ако искате поне нещо да оцелее от първоначалните ви Велики Идеи!Побързайте, докато Кризата не е ударила с пълна сила и двете не са отишли заедно в киреча....
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • И аз имам проблеми с логването, същите като на gigow

        Откак го "подобриха", имам непрекъснати проблеми със сайта. Влизам в "коментари" и не ми разпознава профила, кликвам на "Вход" и ме отпраща към началната страница, която обаче ме разпознава. Влизам в "коментари" и в някоя тяма, оказва се че пак не съм разпознат и не мога да пиша. Хайде пак в началната станица... и те така.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          Откак го "подобриха", имам непрекъснати проблеми със сайта. Влизам в "коментари" и не ми разпознава профила, кликвам на "Вход" и ме отпраща към началната страница, която обаче ме разпознава. Влизам в "коментари" и в някоя тяма, оказва се че пак не съм разпознат и не мога да пиша. Хайде пак в началната станица... и те така.
          Не те информира, че имаш съобщение на "лични". Един модератор ми отговорил на "лични", а аз го отварям след месец и то случайно. Да не говорим, че се затри всичко, което имах в пощата преди промяната. Така и не можаха да го възстановят.
          Начинът по който се пише и се позват инструментите е по-лош от преди.
          Аз не виждам НИЩО по-добро в новия вид на сайта, само стана по-зле.
          точно си ги описал, мен малко ме мързеше.

          само ми се ще да добавя, че днес модератора х-у ми изтри част от мнението, защото е пропуснал задължителната литература за средните училища.
          и по тая причина малко не му се е развил речниковия запас. и понеже думата е непозната...ами то сигурно е някоя пцувня ))))
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
            Не мога да дам съвет, защото аз също нямам необходимата юрисдикция, за да давам съвети по компетенции и по Инстанции /арменски или друг свещеник/... Има дела, които прескачат Първа инстанция, но сега не ми се рови...
            Спокойно де. Юрисдикция се иска за действия, действащият да му мисли. Ти си дал съвета „as is", от добро сърце. Оттам насетне, отговорностите се размиват.

            Коментар


            • Напълно подкрепям Гигов ! Новия сайт е ужасно неудобен, особенно с предишния, изчезнаха полезни неща (например защо ги няма линковете към профила на компаниите които бяха в заглавието на темата за конкретната компания), напълни се с супер неприятни бъгове - въобще не знам защо беше това "обновяване" заради "обновяването" - без нови възможносто, но с прецакване на стария полезен и важен функционал...
              We have no money, therefor we shall have to think...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                отново изпитвам мощни затруднения да вляза във форума.
                във форума съм офлаин а в новините онлахн...непрекъснато, каквото и да правя.

                да предположа ли, че някой пак се е заел да подобрява сайта
                Откак го "подобриха", имам непрекъснати проблеми със сайта. Влизам в "коментари" и не ми разпознава профила, кликвам на "Вход" и ме отпраща към началната страница, която обаче ме разпознава. Влизам в "коментари" и в някоя тяма, оказва се че пак не съм разпознат и не мога да пиша. Хайде пак в началната станица... и те така.
                Не те информира, че имаш съобщение на "лични". Един модератор ми отговорил на "лични", а аз го отварям след месец и то случайно. Да не говорим, че се затри всичко, което имах в пощата преди промяната. Така и не можаха да го възстановят.
                Начинът по който се пише и се позват инструментите е по-лош от преди.
                Аз не виждам НИЩО по-добро в новия вид на сайта, само стана по-зле.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • отново изпитвам мощни затруднения да вляза във форума.
                  във форума съм офлаин а в новините онлахн...непрекъснато, каквото и да правя.

                  да предположа ли, че някой пак се е заел да подобрява сайта
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    Сиреч да се обърне към арменски свещеник , тъй ли ...
                    Най-доброто решение за него.
                    Арменският поп.

                    Адвокат ще му свърши работа, но пък ще иска пари, а това е непреодолима преграда за него.
                    Даването на пари е против принципите му, начина на мислене, и най-вече възпитанието което е получил като дете на номенклатурчик.


                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Сиреч да се обърне към арменски свещеник , тъй ли ...

                      Не мога да дам съвет, защото аз също нямам необходимата юрисдикция, за да давам съвети по компетенции и по Инстанции /арменски или друг свещеник/... Има дела, които прескачат Първа инстанция, но сега не ми се рови...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Извинявам се за това, че се намесвам. Намесата ми е по съществото на спора, въпреки да смятам, че и двете страни по спора имат понятие от казаното долу..

                        Дело за клевета и т.н.... трябва да се заведе в Компетентния съд.

                        Редът за това се знае от компетентният /нает/ адвокат - това - при положение, че заинтересуваният не счита, че сам може да докаже твърденията си в съда.

                        В тоя смисъл - едва ли "властите на сайта" трябва да влизат в естеството на спора /за завеждане на дело/, защото - за да дават консултации - самите те трябва да са част от Съдебната система, т.е - да имат и необходимата правоспособност, а също и юридическо образование, а също и да са се ангажирали конкретно в тая посока /например в Условията за ползване на сайта/, което лично аз не вярвам да е така, защото нямат необходимата юрисдикция... /подсъдността е приоритет на съдебната власт/

                        Неангажиращо мнение!
                        Сиреч да се обърне към арменски свещеник , тъй ли ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          До властите в сайта: Искам да заведа дело за оклеветяеане и набеждаване срещу субект, подвизаващ се тук под псевдоним. Към кого да се обърна и какъв е редът?

                          Извинявам се за това, че се намесвам. Намесата ми е по съществото на спора, въпреки да смятам, че и двете страни по спора имат понятие от казаното долу..

                          Дело за клевета и т.н.... трябва да се заведе в Компетентния съд.

                          Редът за това се знае от компетентният /нает/ адвокат - това - при положение, че заинтересуваният не счита, че сам може да докаже твърденията си в съда.

                          В тоя смисъл - едва ли "властите на сайта" трябва да влизат в естеството на спора /за завеждане на дело/, защото - за да дават консултации - самите те трябва да са част от Съдебната система, т.е - да имат и необходимата правоспособност, а също и юридическо образование, а също и да са се ангажирали конкретно в тая посока /например в Условията за ползване на сайта/, което лично аз не вярвам да е така, защото нямат необходимата юрисдикция... /подсъдността е приоритет на съдебната власт/

                          Неангажиращо мнение!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            До властите в сайта: Искам да заведа дело за оклеветяеане и набеждаване срещу субект, подвизаващ се тук под псевдоним. Към кого да се обърна и какъв е редът?
                            В града на телефонните измамници има полицейско, има и адвокати.

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от aleks262 Разгледай мнение

                              Не може да пускате тема с предположения коя банка може да фалира. Това са спекулации, а и е незаконно.
                              Доре де, а моят въпрос по същество ,ще ли получи отговор?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Админа какъв е проблема ако има тема за Леман Брадърс?
                                Не може да пускате тема с предположения коя банка може да фалира. Това са спекулации, а и е незаконно.

                                Коментар

                                Working...
                                X