IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=pwise;n3700797]
    Аз нищо не чакам, просто си чеша езика, моето злато ще го харча .................................................. Но най-вероятно е да не го харча аз.

    Някой го хванаха по бели гащи, за има няма 9(девет) минути. А отговора.............."кърти мивки"

    "Аре.... сега ....торбичката ..... 6 те напальоне и ............. приятно чеканье на 2022"

    Пич някои никове, не са сложени ей така да има,......................., смири се малко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      ще го тупат докато ти не вземеш малко, аз, гошко, пешко, братчеда...
      хаха, прав си. Щом и аз съм тръгнал да купувам, дето даже халката ми е няква пиринчена, като от "Лъки бой", значи работата наистина е мазало.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        За другите активи вече е факт. Както виждаш обаче златото тича на място. Мисля, че то ще е изключение и ще го бухат с бухалката надолу - постоянно под или малко над 2000. Прекалено силен индикатор се явява, ако и други неща да се търгуват повече. 30% ръст на медта не прави такива заглавия, както 30% нагоре жълто.
        ще го тупат докато ти не вземеш малко, аз, гошко, пешко, братчеда... в един момент тръгне ли ятото спирка няма.
        затова се акцентира на разни лалета като биткойна и теслата, защото са перфе за обиране на мечти и изпускане на парата от мераклиите за бързи пари.

        цм са си просто пари, няма как да ги чакаш да скачат с по 10% на ден трайно и устойчиво... всъщност би се случило ако долара тотално се сгъне, но това ще означава 3-та световна война и ще ни е последна грижа цената на златото в долари.

        поздрави
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Хлопат му на некой дъските ......... яко Още от август .....тамън при началото на движението ЗАНАНАДОЛЕ >>> А може и от преди това ... никой не знае .............

          Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
          Естесвено, че златото ще пада в периоди на стабилна и растяща икономика - именно за това е "пързалката" от 2012 до 2015. Вдигагането му преди това е пряк резултат от предната криза 2008. Златото има тренд на горе поне 2 години или докато не се потушат нещата с корона вируса.
          Може да си отворите една графика за златотот от 70-те до днес и да си направите сами изводите спрямо 2008 какво може да се очаква.
          Въпроса отдавна не е какъв е тренда, а до къде ще стигне и кога да се продава. Даже смятам, че все още е добър момент за купуване, моята прогноза е 3000 за унция Януари 2021. След това ще видим колко сериозна е кризата ако се задълбочи и успеят да вкарат напечатаното в икономиките смятам, че е възможно и 5000 да достигне 2022.
          .................................................. .................................................. ............................

          Не те ли е срам , от написаното преди 5 месеца ...... та чак идваш и отново да тъпоумничиш
          Аре.... сега ....торбичката ..... 6 те напальоне и ............. приятно чеканье на 2022 за 5000$ oz.........че тая нещо не ти върза

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
            Така както се надуха акциите и биткойните, така ще се надуят и другите инв. инструменти, въпроса е кога. За златото можем да видим 3000 ако има инфлация във водещите икономики над 3-4% за поне два месеца. Аз си мислех, че ще ни ударят хеликоптерните пари, но явно липсва движение.
            За другите активи вече е факт. Както виждаш обаче златото тича на място. Мисля, че то ще е изключение и ще го бухат с бухалката надолу - постоянно под или малко над 2000. Прекалено силен индикатор се явява, ако и други неща да се търгуват повече. 30% ръст на медта не прави такива заглавия, както 30% нагоре жълто.

            Коментар


            • Както и на другия пенсионер в темата за имотите мога само да ти кажа, че да си дърт и да ти хлопат дъските не е повод за гордост.
              Не знам дали имам осми клас понеже не мога да си намеря дипломата, но с това писане със сигурност нямаш четвърти.
              Аз нищо не чакам, просто си чеша езика, моето злато ще го харча като реша да се пенсионирам ако изобщо се пенсионирам. Но най-вероятно е да не го харча аз.
              Ти си чакай линиите и пиши технически анализи.

              Хареса ми обаче колко колко много си се triggernal.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                Аз бях тоя с 3000-те хиляди или поне един от тях. Но аз не го вземам за спекула, от спекула достатъчно направих - купих биткойни на около 9000 долара и продадох на 35700, и етериум от 300-400 на около 1050.

                Ти си продължавай с нечeтимите .... ТОЧКИ от множеството никове.

                И да те светна за златото - купувай сега когато сме в дефлация, ако изобщо имаш стойност която да съхранвяш в нещо. Така както се надуха акциите и биткойните, така ще се надуят и другите инв. инструменти, въпроса е кога. За златото можем да видим 3000 ако има инфлация във водещите икономики над 3-4% за поне два месеца. Аз си мислех, че ще ни ударят хеликоптерните пари, но явно липсва движение.
                'Начи ....... Първо - ти не можеш да ме светнеш , мен , ...за абсолютно нищо ... ............... Н И Щ О .....
                Камо ли пък за Златото или по точно ..за движенията които прави и .....ще направи ..

                Не те и знам кой си .... дори не те знам и като ''един от 3000 -ниците '' .......... Не мисля да отгварям , на всеки любител , решил да си пробва логореята и празните приказки на мой постове ....
                Ако има въобще какво да се отговаря .....
                По темата, освен ОБЩОТО и Досадно глупаво , като прогноза '' Все някога ще видим 3000 '' имаш ли какво да кажеш или споделиш , на база познания ..... ...........
                Или мислиш ,че НЯКОЙ го интересува , че си учил до 8 ми клас ......и появата на малко ''точки '' във редовете , ти пречат да четеш ...

                А ????
                Абсолютно не ме и интересува , какво си направил със сатошитата си , и дали въобще си ги имал ..... И да е така - никой , никога не те е разбрал ..............
                НО ................можеш да отидеш на страничките преди големи спад в темичка Боткойн и да прочетеш ...... как на цена 18000 $ ....пиша че ни очаква спад до 5000/3000 ...............

                А по принцип ....си чакай 3000 $ за oz ............. Не пречиш на никой , най -малко и на мен ......... Аз спекулирам с Злато на всекакви цени
                И да те светна ,пък аз малко ...... Злато съм купувал , физическо КОГАТО Е ТРЯБВАЛО ..... Тогава , кой знае в кой клас си бил

                Сега , само спекулирам , търгувам с него , а и не само ...... От вкъщи , през лаптопчето .......... Не чрез тавекс , не чрез айголд ....

                И го правя успешно ..............

                Приятно чакане на 3000 $ ............. но както казах .......не ги чакай и от дядо Мраз 2022 ................
                Когато дойдат (ако ) ..... след години ............. ще си спечелил 4000 $ общо от 6 -те си монетки .........





                пп ......... Оооооо , съжалявам че изписах толкова неща .... Един преглед на 63-те ти мнения за две години , ясно показват , възможния ТАРГЕТ , на кои 2-3 ма бастуна , може да си N-ти ник ..........


                Last edited by Correctively objective; 12.01.2021, 22:15.

                Коментар


                • Аз бях тоя с 3000-те хиляди или поне един от тях. Но аз не го вземам за спекула, от спекула достатъчно направих - купих биткойни на около 9000 долара и продадох на 35700, и етериум от 300-400 на около 1050.

                  Ти си продължавай с нечeтимите .... ТОЧКИ от множеството никове.

                  И да те светна за златото - купувай сега когато сме в дефлация, ако изобщо имаш стойност която да съхранвяш в нещо. Така както се надуха акциите и биткойните, така ще се надуят и другите инв. инструменти, въпроса е кога. За златото можем да видим 3000 ако има инфлация във водещите икономики над 3-4% за поне два месеца. Аз си мислех, че ще ни ударят хеликоптерните пари, но явно липсва движение.

                  Коментар


                  • Ето ....... ако на някой му е интересно и има представа ..... показвам , защо и поради каква причина продадох сребро , преди последния лег надолу и защо затворих късата позиция и отворих дълга...... Както написах в предишния пост .........

                    Разглеждах Wolf wave ( абсолютно да не се бъркат с вълни на Елиът ) .......

                    ' Начи при тях , най -кратко , при определени правила (не са много ) и при построяване на канал е възможно да се прогнозира ТАРГЕТА ....
                    А ИМЕННО ; 1..3..и 5 трябва да са на една линия
                    2 и 4 също .......
                    4 трябва да слиза под 1 ..... и т.н т.н ....
                    Таргета при изпълнени всички условия ....се определя като се съедини 1 и 4 ...... Цената би трябвало , ако се развие модела , да удари съединяващата линия .............. Нея съм я дал в червено .... Таргета 6 - също ...........

                    Видно е последващо развитие на движението на цената след 5 ...............

                    При таргет 6 - затворих късите , като вече изпълнили условието и отворих дълги ......

                    Никога не се оставям на един тип анализ .... Минимум 2 различни метода , трябва да ми показват дадено движение , за да вляза в сделка Ето и графиката на горните обяснения ...




                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      Баце, .
                      Е това малко ли е бе..... като прогноза - че 3000 нема да видим и при другия дедо Мраз .....

                      Фигури виждам много .... и канали и сигнали ..... Ама трябва ли да ти ги пиша автоматично .... на тебе .... щот' така ти се ще ....

                      Бях продал преди последния срив , прибрах , каквото имаше . Сега съм само с покупка сребро от 24.76 ....
                      И с по голяма насоченост към EUR/USD и USD/CAD ......

                      Tеб , нали те научих какво е ''чаша с дръжка'' .......че беше качил някакви глуповатости .....
                      Гледай там ...търси ''чашките '' и смело скачай ................
                      Както казваш ......от бъркане в носа , полза няма ...

                      Не знам кой руснак визираш .....ама щом въобще визираш някой ,......значи знаеш кой е ......
                      Е .....не можеш ли да го видиш какви ги пише ..... Руски ли не знаеш

                      Само да ти кажа , че 80 % са пълни галфони .... Броенето им е под всякаква критика , не спазват (къде нарочно , къде от незнание) нито правила нито норми .....
                      В техническия анализ и вълновата теория ...... няма НАЙ ДОБЪР .......
                      Но аз съм ПО ДОБЪР от повечето рисувачи в нета .....

                      Дай ми този руснак , за който приказваш ...... дай да го видя .....за 15 минути ще ти кажа , става ли нещо от него или е като тебе .....
                      Да търсиш фигура '' обърната H&S '' във възходящ тренд .......... (не се бъркам , налЕ )



                      пп . А .....забравих .... Я кажи един ник , пишещ тук .... ''с конкретика '' ..... Само един напиши .....

                      Че и аз искам и чакам да се появи НЯКОЙ.... и да пише '' конкретно '' и с графики , за да стане ясно , защо , аджеба е нахвърлял тия цифри и нива , и каква идея защитава .........

                      Тогава , ще станем двама ................

                      Last edited by Correctively objective; 12.01.2021, 17:27.

                      Коментар


                      • Баце, гледам се появи и изсипа един чувал със лукуми, както обикновено.
                        Явно и ти нямаш представа, щом няма конкретика.
                        Ама хептен ли не виждаш някоя фигура, някой канал, никакви сигнали ?
                        И какво, ни купуваш, ни продаваш в момента, пъхнал пръста в носа ?
                        Оня, руснака, какво е начертал ?
                        Другата Коледа е далече за прогнози.

                        Коментар


                        • Как е Трихилядниците ....... ЧНГ ...... Новата дойде и замина ..... и нема 3000 нито 5000 нито 10 000 ................ А какви локуме се изписаха от март до декември ..............

                          'Начи .... да ви каже ..... и следващата Нова Година - нема да има 3000 .......... Да си знаете отсега , да не почнете пак врели -некипели от блогчета и сайтчета , на всекакви търговчета , да пишете пак миналогодишните фантасмагории ...

                          Макар , че вече почти няма кой да списва екзалтирани постчета с прикрепени снимки на златни стотинки ......

                          Пазара ги отказа 95 % от космонавтите ..... Даже - темата сега я вдигам от втора страница .... Ама , така е ....
                          При ЪП - ура , напред , шампанско и ''небето ми е граница''
                          Мисля че доооста време , няма да има повод за въодушевлени постчета .




                          Коментар


                          • КО СТАААА ИЕ. НАЛИ НАГОРЕ БЕШЕ ЗЛАТОТО ТЗА ЕДИН ДЕН И 100 ДОЛАРЕСКИ НАДОЛЕ . А САТАНЯРСКИТЕ ИНДЕКСИ КАТО ПРОПАДНАТ , НЯМА КОЙ ДА ВИ КУПИ СМЕШНОТО ЗЛАТО И ЗА 1 ДОЛАР . САМО ХЛЯБЪТ ЩЕ СТРУВА 2000 ДОЛАРА . СМЕШНИЦИ . ХЯХЯХХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                            Коментар


                            • ....."чопнеш тук чопнеш там" .....

                              Голем ,,,,си,,,,,,,,,, еййй
                              Посмях се от сърце, Благодаря.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Big Brother 666 Разгледай мнение

                                .................................................. ................................................

                                Ако ме помолиш ще го изтрия този пост .....
                                Нищо няма да триеш,

                                освен коментиращи има и четящи................................(и какви ли още не, )

                                В по преден пост което писа , стига за сега (относно посока на ЦЕНАТА, не метала).................Благодаря.

                                Коментар

                                Working...
                                X