IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
    Ако ще казваш къде е това за 102лв казвай
    По принцип пиша в тази тема,защото търся шарани търгуващи с 10%++ спред и с мулти-милионни акaунти,които да ги прилъжа по някакъв начин да продадат златото си и да влезнат на БФБ,въпреки големите задушаващи такси !
    Именно затова и тези цени са промоционални,трябва да купиш злато + акции на БФБ.Пакетна цена e !

    Last edited by petrg5s; 25.01.2023, 18:11.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lost in fx Разгледай мнение
      Преди години съм ви обяснявал какви са начините да придобиете злато под пазарна цена. В момента може да се придобие дори на цени под 50лв. за грам. Но не е за всеки тая работа Не става със цъкане на мишката и скролване на телефона.
      какво, да грабваме ситата ли?
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Продължаваме да чакаме доказателството Може би ти трябва време да го скалъпиш.По подобие на първия път когато се появи след 24 часа с по-адекватни цени.
        Не разбирам защо ще те е страх да го покажеш....освен да нямаш такова ?
        Нищо няма да ти пращам и скалъпвам. А това за 24ч е пак лъжа.
        Ако ще казваш къде е това за 102лв казвай, ако не се спирай с тоя спам и заяждане.

        Коментар


        • Преди години съм ви обяснявал какви са начините да придобиете злато под пазарна цена. В момента може да се придобие дори на цени под 50лв. за грам. Но не е за всеки тая работа Не става със цъкане на мишката и скролване на телефона.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
            Да, много глупости пиша в твоите очи. Аз няма какво да ти се доказвам какво имам и какво нямам.
            Ще казваш ли къде са тия 102 лв за физическо инвестиционно злато или не? Ако не, спри да спамиш.
            Продължаваме да чакаме доказателството Може би ти трябва време да го скалъпиш.По подобие на първия път когато се появи след 24 часа с по-адекватни цени.
            Не разбирам защо ще те е страх да го покажеш....освен да нямаш такова ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              ако работи в заложна къща е напълно възможно и доста под тази цена да слезе, но ще е злато в бижута.... според някой това също е инвестиционно.
              Инвестиционно също се появяват там, освен това цената беше падала под 99лв. та твърде голяма е тая драма с тия 102лв.

              Върлите златни фенове искам да ги питам как постигат със златото нещо като капитализираната лихва, която лесно се прави при книжата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Дай да ти видим доказателствата и ще кажа.Може и на лично,ако те е срам .Даже е препоръчително да е там.Няма да издам информация

                Иначе толкова глупости си написал отгоре,че чак ми се повръща от мисловния ти процес
                Да, много глупости пиша в твоите очи. Аз няма какво да ти се доказвам какво имам и какво нямам.

                Ще казваш ли къде са тия 102 лв за физическо инвестиционно злато или не? Ако не, спри да спамиш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                  Ама ти верно си бил амтьорче. Кой ти говори за спред и какво общо има това с цена за физическа покупка от 102лв на грам за която твърдиш, че е възможно? Тавекса дори го купиват на 113лв за грам, а ти неграмотнико лужеш, че може да го купиш за 102лв.
                  Говорим за полупка на физическо инвестиционно злато, ама явно ти идея си нямаш какво е това.
                  Даже не знаеш къде да видиш в тавекса за по-добра цена на грам.
                  И понеже на всички е ясно, че няма цена от 102лв на грам, престани да се Лъжеш!

                  Ако твърдиш обратното дай да видим къде да го купим!
                  Дай да ти видим доказателствата и ще кажа.Може и на лично,ако те е срам .Даже е препоръчително да е там.Няма да издам информация

                  Иначе толкова глупости си написал отгоре,че чак ми се повръща от мисловния ти процес
                  Last edited by petrg5s; 25.01.2023, 11:24.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение

                    Ама ти верно си бил амтьорче. Кой ти говори за спред и какво общо има това с цена за физическа покупка от 102лв на грам за която твърдиш, че е възможно? Тавекса дори го купиват на 113лв за грам, а ти неграмотнико лужеш, че може да го купиш за 102лв.
                    Говорим за полупка на физическо инвестиционно злато, ама явно ти идея си нямаш какво е това.
                    Даже не знаеш къде да видиш в тавекса за по-добра цена на грам.
                    И понеже на всички е ясно, че няма цена от 102лв на грам, престани да се Лъжеш! Ако твърдиш обратното дай да видим къде да го купим!
                    ако работи в заложна къща е напълно възможно и доста под тази цена да слезе, но ще е злато в бижута.... според някой това също е инвестиционно.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Това да го казва един лъжец,не върви
                      Нямаш никакви реални сделки и на стар вълк като мен,това стана ясно още самото начало.
                      Като направиш една сделка,ела пак да говориш.
                      Ако искаш иди купи това и утре я продай.И ще разбереш и цената, и какво е спред, и колко ще "спечелиш" от тази много изгодна "инвестиция"

                      https://tavex.bg/zlato/1-gram-zlatno...-pamp-fortuna/
                      Ама ти верно си бил амтьорче. Кой ти говори за спред и какво общо има това с цена за физическа покупка от 102лв на грам за която твърдиш, че е възможно? Тавекса дори го купиват на 113лв за грам, а ти неграмотнико лужеш, че може да го купиш за 102лв.
                      Говорим за полупка на физическо инвестиционно злато, ама явно ти идея си нямаш какво е това.
                      Даже не знаеш къде да видиш в тавекса за по-добра цена на грам.
                      И понеже на всички е ясно, че няма цена от 102лв на грам, престани да се Лъжеш! Ако твърдиш обратното дай да видим къде да го купим!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                        Не ме провокирай, няма какво да доуточнявам с теб кога и какво съм купил, защото си един Лъжец и точка! Линковете които постваш много добре се вижда каква е цената на жълто, а не 102лв на грам.
                        Когато ми докажеш, че може да се купи физическо инвестиционно злато на 102лв за грам, тогава ще се доказвам пред теб.
                        До тогава спри да пишеш лъжи!
                        Това да го казва един лъжец,не върви
                        Нямаш никакви реални сделки и на стар вълк като мен,това стана ясно още самото начало.
                        Като направиш една сделка,ела пак да говориш.
                        Ако искаш иди купи това и утре я продай.И ще разбереш и цената, и какво е спред, и колко ще "спечелиш" от тази много изгодна "инвестиция"

                        https://tavex.bg/zlato/1-gram-zlatno...-pamp-fortuna/


                        Last edited by petrg5s; 25.01.2023, 10:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Хич не съм лаладжия и за разлика от лъжец като теб, говоря от опит.И мога да го докажа.

                          Дай да доуточним,купил си един път преди 2-3 години от Тавекс,никога не си продавал и златото го държиш в вас?
                          И какво си купил , монетка или 1гр кюлче ?
                          Не ме провокирай, няма какво да доуточнявам с теб кога и какво съм купил, защото си един Лъжец и точка! Линковете които постваш много добре се вижда каква е цената на жълто, а не 102лв на грам.
                          Когато ми докажеш, че може да се купи физическо инвестиционно злато на 102лв за грам, тогава ще се доказвам пред теб. До тогава спри да пишеш лъжи!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                            Видяхме, че си лалаяджия и нямам намерение да споделям повече с теб каквото и да е.
                            Хич не съм лаладжия и за разлика от лъжец като теб, говоря от опит.И мога да го докажа.

                            Дай да доуточним,купил си един път преди 2-3 години от Тавекс,никога не си продавал и златото го държиш в вас?
                            И какво си купил , монетка или 1гр кюлче ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Не се слагай под общ знаменател Ти не знаеш какви са цените и прекрасно го демонстрира.
                              Очаквам доказателства,че имаш реални сделки.Може и на лично ,ако те е срам тук
                              Видяхме, че си лалаяджия и нямам намерение да споделям повече с теб каквото и да е. Жълто за 102лв на грам може да ти обещаят само в Алтерко - магьосниците на манипулирани отчети!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                                Колеги, предлагам да не наливаме вода в мелницата на рибарчето. Много хора губят парите си на борси и това довежда до увреждания и отклонения Предприемат отчаяи ходове и налазват в темите за златото и имотите с цел риболов на шарани. Ама то вече и цацки няма. Простете му
                                Факт! Само храните хрантутниците, които печелят от посредничество.
                                бонвина, щом твърдиш,че нас ни товарят посредниците на БФБ с тлъсти и непосилни такси,то какво би казал за тази оферта ? доста "изгодна" изглежда

                                https://tavex.bg/zlato/1-gram-zlatno-kulche-valcambi/
                                Last edited by petrg5s; 24.01.2023, 21:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X