IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ми не знам, аз още от началото на 2017 казах, че златото ще е под натиск от лихвите и че най-много да стигне до 1360, ама много малко вероятно. Пък тая година казах на 1358 да се влиза къс, а на 1250 казах, че който ме е послушал и е влязъл къс може да закрие късата си позиция, за всеки случай

    Също така казвам, че ще има нови дъна по-надолу

    Това че си правил точно наобратното и си загубли пари е много хубаво, защото си получил точно това, което твоят гений заслужава

    Може би требе да се научиш да четеш и да разбираш какво си прочел


    Първоначално изпратено от alchen Разгледай мнение
    Мишо след като си знаеш капацитета,кога ще спреш с глупостите които пишеш? И аз нищо не разбирам като теб но не бих си позволил да обърквам главите на другите. Не допускаш ли че има хора които са по отскоро във форума и могат да решат че нещо разбираш.
    Отначало писа че трябвало да се продава на 1250....
    После писа че трябвало да се купува на 1200 за нагоре...
    След това писа че не знаеш накъде ще тръгне и накрая писа че щяло да "отпусне"...………???
    Какво му разбира главата на Мишо от "отпускане"...??
    Имам чувство че от чиста злоба и безсилие ги пишеш всички тия простотии.
    Не ме разбирай погрешно ,не ти го пиша да се заяждам....просто ми е чудно как сам не се усещаш какво същество си?

    Коментар


    • GSR 85
      Някой да ме поправи, ама ми се струва рекорд за последните почти 30г (даже 50)...единствено началото на 90-те е било малко повече.
      Среброто на 1% от дъното края на 2015.
      Last edited by pipbel; 04.09.2018, 18:19.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от alchen Разгледай мнение
        Мишо след като си знаеш капацитета,кога ще спреш с глупостите които пишеш? И аз нищо не разбирам като теб но не бих си позволил да обърквам главите на другите. Не допускаш ли че има хора които са по отскоро във форума и могат да решат че нещо разбираш.
        Отначало писа че трябвало да се продава на 1250....
        После писа че трябвало да се купува на 1200 за нагоре...
        След това писа че не знаеш накъде ще тръгне и накрая писа че щяло да "отпусне"...………???
        Какво му разбира главата на Мишо от "отпускане"...??
        Имам чувство че от чиста злоба и безсилие ги пишеш всички тия простотии.
        Не ме разбирай погрешно ,не ти го пиша да се заяждам....просто ми е чудно как сам не се усещаш какво същество си?
        Ха ха ха Мишо ако имаше мозък да осъзнае кви ги дрищи тука отдавна да се е засрамил ама нема.Мозъкът му е направо полиран.

        Коментар


        • Браво алчен, найстина трябваше някой да муго каже +++++

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alchen Разгледай мнение
            Мишо след като си знаеш капацитета,кога ще спреш с глупостите които пишеш? И аз нищо не разбирам като теб но не бих си позволил да обърквам главите на другите. Не допускаш ли че има хора които са по отскоро във форума и могат да решат че нещо разбираш.
            Отначало писа че трябвало да се продава на 1250....
            После писа че трябвало да се купува на 1200 за нагоре...
            След това писа че не знаеш накъде ще тръгне и накрая писа че щяло да "отпусне"...………???
            Какво му разбира главата на Мишо от "отпускане"...??
            Имам чувство че от чиста злоба и безсилие ги пишеш всички тия простотии.
            Не ме разбирай погрешно ,не ти го пиша да се заяждам....просто ми е чудно как сам не се усещаш какво същество си?
            Браво алчен, найстина трябваше някой да му го каже ++++++

            Коментар


            • Мишо след като си знаеш капацитета,кога ще спреш с глупостите които пишеш? И аз нищо не разбирам като теб но не бих си позволил да обърквам главите на другите. Не допускаш ли че има хора които са по отскоро във форума и могат да решат че нещо разбираш.
              Отначало писа че трябвало да се продава на 1250....
              После писа че трябвало да се купува на 1200 за нагоре...
              След това писа че не знаеш накъде ще тръгне и накрая писа че щяло да "отпусне"...………???
              Какво му разбира главата на Мишо от "отпускане"...??
              Имам чувство че от чиста злоба и безсилие ги пишеш всички тия простотии.
              Не ме разбирай погрешно ,не ти го пиша да се заяждам....просто ми е чудно как сам не се усещаш какво същество си?

              Коментар


              • Стой мирен и чекай по-сгодни цени


                Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                Бацка, я кажи ще правим ли ново дъно в Златото? Като чета постовете ти ми се видиш най компетентен..

                Коментар


                • Един мушмурок златар ми писа, писа, писа лични съобщения с псувни. Да не е бил нашият познайник Екса се чудя...

                  Писа на 1219 как взимал злато той и щяло да ходи на 1400... Ама като гледам слаба ракия е шипчето при жълтото тенеке
                  Last edited by Money; 04.09.2018, 10:43.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                    Бъркаш се ............. много се бъркаш , ако мислиш , че това , което си ''копнал'' на английски , може да помръдне цената на Златан , дори и с 5 $ ...........................
                    Бацка, я кажи ще правим ли ново дъно в Златото? Като чета постовете ти ми се видиш най компетентен..

                    Коментар


                    • alchen как можа да си набиеш половината си пари в злато, при увеличаващи се лихви. Ти толкова куца инвестиция дори и да искаш да направиш е много трудно. За тия пропуснати ползи една студена водичка.... Но съдейки по поведението на златарите или ще продължат да държат злато или ще минат в акции точно когато ще започне някоя криза.

                      Коментар


                      • Best Drill Interceptions In The Metals Mining Sector For The Week Ended August 26 2018

                        https://seekingalpha.com/article/420...august-26-2018
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Писаниците на Мишо-като пълнежа на дюнер,може и повръщано да има важното е обем да се създава...

                          Коментар


                          • "Анализите" на Екса дори не са сложни. Само са много оплетени дрън-дрън-дрън... Свеждат се до: може и нагоре, може и надолу


                            Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            Защо просто не си пускате дълга позиция или къса позиция от еди каква си цена затворена на еди каква си цена, мн по просто е за да заблестите в очите на аматьорите като мен в тези сложни технически анализи.

                            защото колкото повече варианти си дал, толкова по-вероятно е да познаеш.
                            ако пък си заплел доста обяснението, никой няма да го чете внимателно, но ще изглежда обосновано.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              защото колкото повече варианти си дал, толкова по-вероятно е да познаеш.
                              ако пък си заплел доста обяснението, никой няма да го чете внимателно, но ще изглежда обосновано.
                              Сложна работа това ТА, дори не им разбирам и терминологията и ги чета отгоре отгоре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                                Бъркаш се ............. много се бъркаш , ако мислиш , че това , което си ''копнал'' на английски , може да помръдне цената на Златан , дори и с 5 $ ...........................
                                Не зная, може и да не мръдне ако решат да продават, ама като гледам и не мърда и нагоре.
                                Според теб кое влияе на цената +/-

                                Коментар

                                Working...
                                X