IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ами какво да ти кажа майкъле . чичака дау жо нагази в 4н бомба без отскок сега е на пип два от тази на 1н. тука би трябвало един хубав отскок . но не гарантирам на 100%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
      Майк, добре поизчаках малко и пуснах дълго към края вчера. Дано даде малко откат 400-500 пипса сега и да се спасяваме преди да потъне корабът.
      Гледам те нещо и твоя оптимизъм поддава. Нали тогава уж края бил близо.
      Аз съм все още "спокоен" нали съм му дал граница на SPX на 1900 до Октомври ама не очаквах такива камъни да ми хвърлят в градината мама им гадна ....

      ми кат гледам ей тва линията на "страха" VIX волатилния индекс, той отишал в гората за мечки

      http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$VX...d=p98847463151

      и ей тва NYSE McClellan Oscillator той е треснал Болинджер Банда

      http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$NY...d=p79092813366

      та тея двете сочат, че каруцата е претоварена в момента, значи ше последва едно олабване и след тва проверка дали всички внимават в картинката и тогава вече на горе ...
      Общо взето това са им циганските номера
      Last edited by michaelis12; 22.08.2015, 22:14.

      Коментар


      • Лошо. да видим дали ще отскочи от 9853. Цялото движение от 8358 до 12358 беще доста брутално така че и падането може да е брутално.

        Коментар


        • Ясноо. Хванах играта май. Още от понеделник я почваме, пък дано се поизбият малко загуби.

          Иначе за ДАХ - тва ми е най-лайняната ситуация. Нагазил до гуша и да се чуди човек, да чака ли баунс, кво да прави. Ама ще го измислим.

          Гледам на 4-часовата е направил къс крос към 11382-3, дано да иде да го тества по-скоро, ше го..

          Коментар


          • Ооооо да 1853. Чакам го с нетърпение.там е най якият крос.но според мен програмката е направена да изчисти и късите и дългите преди истинското падане.сега чистят дългите после шип нагоре късите и тогава истинското падане.програмката така е направена.все пак дау не е изчистил късите.сума време не мръдна нагоре като наско .пък и този връх 18358 много красив за да е истина

            Коментар


            • плаааача.да почеша коня
              Може и да обърнеш платната и къси.според мен не е късно.

              Коментар


              • Викам да се захвана да прочета кво е ставало тука отначалото на темата и кво виждам на 22 юни

                Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                иначе като гледам тия балонери фашагите след курекция ,която на този етап не мога да предположа до къде ще стигне, 9853 им е в кърпа вързано следващите месец два
                Пополучило ти се, архитекте Ама за следващия път ще чакаме точен ден и час.

                Майк, добре поизчаках малко и пуснах дълго към края вчера. Дано даде малко откат 400-500 пипса сега и да се спасяваме преди да потъне корабът.
                Гледам те нещо и твоя оптимизъм поддава. Нали тогава уж края бил близо.

                Аз тука се мъча да сравнявам с предните корекции ала бала, ама като съм младо яре и не съм бил в играта, друго си е. Като гледам 2008, 2011 и 2014 - най мяза на средното като че ли демек едни 30тина процента да ги отпишем по най-елемнтарната логика.

                П.С. Архитекте, само да се уверя, че съм схванал схемата: насдака, в някой момент, рано или късно, ще отиде и ще тества кроса на 1852, който е на дневната?
                Last edited by exxs; 22.08.2015, 17:11.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  ейййй лудница беше вчера . отдавна такава красота не бях виждал . пичове как ги виждате дъната на дау жо . на мен ми се привижда 15600 заедно с дакса 9050 някъде преди оная дъртачка да каже че ще има ново КУЕ на 17 септември . освен други подробности на 15600 е и 200 ема на седмична .
                  другата седмица се очертава да е лудо, защото вече от няколко анализатора чета, че са във фаза капитулация бичетата....ама както е тръгнало...може да уплашат баба Елена и да не пипа лихвите...

                  за мен странното, е цената на долар при този крах на индексите и петрола...повече от странно, но явно там са големите риби спекуланти в момента и си играят тяхната си игра.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    слагаш стопове майкъле и каквото такова . каквото изгубиш пак ще се върне при тебе . няма да се косиш .сега наистина ситуацията е да хващаш кинжал . тия са задълбали и не се знае до къде . аз само предполагам до къде .
                    еми ние ги клехме и проклетисахме толко години да пропаднат и клетвите ги стигнаха .... При опциите нема стопове иначе си изгорел, те са като ракети, единствено може roll over и местим страйка от 1900 на доле и времето тва мога да напрайм, малко ше почешам коня за гривата ама ко да прайш са

                    Коментар


                    • слагаш стопове майкъле и каквото такова . каквото изгубиш пак ще се върне при тебе . няма да се косиш .сега наистина ситуацията е да хващаш кинжал . тия са задълбали и не се знае до къде . аз само предполагам до къде .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        ейййй лудница беше вчера . отдавна такава красота не бях виждал . пичове как ги виждате дъната на дау жо . на мен ми се привижда 15600 заедно с дакса 9050 някъде преди оная дъртачка да каже че ще има ново КУЕ на 17 септември . освен други подробности на 15600 е и 200 ема на седмична .
                        вчера дам и как завърши седмичния къндъл, къче ли ше има продължение на филма ..... излезнааа от всички зелени, сини, и бембяни линии дет иаме на разположение ....

                        А аз съм дълги на SPX до 1900 че ше стои над него, то обаче много курвачката го изсипаха ебах ги в киселите дупета, ше взиам в понеделника мерки щото иначе отиде каруцата под водата ....
                        Last edited by michaelis12; 22.08.2015, 13:00.

                        Коментар


                        • някой се чудят защо еврото ще отскача . ами иска му се едно ребаундче от тази бомбане си играйте с бомбите че гърмят . мухахааааааааааааааа

                          Коментар


                          • на седмична дакса пак там му е 200 емата , пък и едно забравено движение там ще бъде изпълнено . да не забравяме че много любимо ниво на фашагата е също 1944 , опс свинявайте 9144

                            една курекцийка за наско бомбата на 1н също не е тествана и е малко под тази на 4н . познай къде точно 3853 лудница
                            иначе сега междинна спирка на дакса ми се вижда 9853 за дау 16358

                            както се казва ще има храна за всички мечки по земята за да може после сладко да си нанкат през зимата
                            Last edited by the architect; 22.08.2015, 12:42.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              ейййй лудница беше вчера . отдавна такава красота не бях виждал . пичове как ги виждате дъната на дау жо . на мен ми се привижда 15600 заедно с дакса 9050 някъде преди оная дъртачка да каже че ще има ново КУЕ на 17 септември . освен други подробности на 15600 е и 200 ема на седмична .
                              Изакара за хляб и сирене за днеска викаш

                              Иначе виж на седмичната на Дакс-а има тред линия, която към 9666 може да го спре. Или поне да върне малко, знам ли вече и аз.

                              Ти 9050 и 15600 по фибо ли ги смяташ? Защото по моята сметка 50% фибо излиза малко по-надолу (към 8700 за дакса).

                              Коментар


                              • ейййй лудница беше вчера . отдавна такава красота не бях виждал . пичове как ги виждате дъната на дау жо . на мен ми се привижда 15600 заедно с дакса 9050 някъде преди оная дъртачка да каже че ще има ново КУЕ на 17 септември . освен други подробности на 15600 е и 200 ема на седмична .
                                Last edited by the architect; 22.08.2015, 11:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X