Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Играта на 13581 свърши. Хяхяхяхяххяхяххяяхх

Коментар

• Лошо лошо 6е става много Ммюлерчо. Обеми. Бомби. Голямо цунами идва. Може би ще умрем скоро от цунамито. Каквото стане. Ама ще е много лошо.

Коментар

• Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        ай наздраве мюлерчо . американците са в залез още от миналия февруари ама още не са го разбрали достатъчно добре . два три сопола и ще разберат . февруари ще имаме сополи яки
        ай наздравичката !
        Ами Архи началото на залеза им започна 2001 година политико идеологически , преминавайки през 2007-8 ма икономически, и стигайки до февруари 20 та видим разпад на нацията им. E разбира се генезисът е от времето на Рейгън онзи третроразряден актьор, който монтираха за президент и от там като почнаха с едно печатане, че чак до ден днешен.
        Сополите предстоят, ама кой ще ги бърше този път.
        Обаче гледай само цинцотесите какъв балон ала тесла тепърва ще надуват. Илън ще им завиди.

Коментар

• ай наздраве мюлерчо . американците са в залез още от миналия февруари ама още не са го разбрали достатъчно добре . два три сопола и ще разберат . февруари ще имаме сополи яки
          ай наздравичката !

Коментар

Мюлерчо аз играя с обемите 358 но най вече с бомбите. А те ще дадат много
            Така е бомбите са най-оборотни в този занаят. Мъска го чакат тъмни времена. Преди много много години прапрадядо му се опълчил на стареца с белите дрешки и неговата свита, които държали монопола върху властта и съответно репресията в онези тъмни години, и се опарил смъртоносно, в днешно време прапра внука Илън отмъщава, за своя пра роднина. Което ме навежда на мисълта какви стари елити на няколкостотин години има на този свят.
            Както се казваше в онзи популярен щатски сериал СОВИТЕ НЕ СА ТОВА КОЕТО СА. Но тогава Пакс Американа беше в своя апогей, а днес е началото на залеза и. За дборо или лошо.

Коментар

• затворихме и даксовете точно на време

Коментар

• Буууум и 50000 къси насдакът затворени под най големия обем. Я да го видим Мъска с неговите парцаливи милиарди дали е по ботаг от мени. Пяхяяппях я пяхпхяхппяпяпхях

Коментар

• Новото дъно под обема гигант идва след няколко пипа при насдъкът Наско. Хъхъхъхххъх

Коментар

• Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

Архи трябва да благодариш на Деменцията за спадовете, а те ще бъдат все по дълбоки и дъблоки.Пък и след неуспешната грипна операция се разиграва Фейслифта, а като разберат, и за новия модел 2024 хич няма да им е до инвестиране. Виж за Цинцотесите съм оптимист.
                    Мюлерчо аз играя с обемите 358 но най вече с бомбите. А те ще дадат много

Коментар

• Бавенето е само в моя полза. Ей сега ще го разберете

Коментар

Майкууу днес се оядох с 50000 къси насдакът от свещеното 13581. Ура Прецииии Урааааааа. Наздраве. Чакаме и нови дъна под 5 мин обем убиец. Пяппяппяпяпх
                        Архи трябва да благодариш на Деменцията за спадовете, а те ще бъдат все по дълбоки и дъблоки.Пък и след неуспешната грипна операция се разиграва Фейслифта, а като разберат, и за новия модел 2024 хич няма да им е до инвестиране. Виж за Цинцотесите съм оптимист.

Коментар

• Майкууу днес се оядох с 50000 къси насдакът от свещеното 13581. Ура Прецииии Урааааааа. Наздраве. Чакаме и нови дъна под 5 мин обем убиец. Пяппяппяпяпх

Коментар

• абе той бомби щял да ми цака сатаняра . ама като е за бичене е първи . а сатанярче . хъхъхъхъхъхъхъхъ

останаха два пипап до бомбата . много съм доволен

Коментар

• убиткойна близо до 30000

Коментар

• още маааалко остана до прецаканата на 30 мин . много добре свалям даксът до нея и прибирам на рогатия финикииците хъхъхъхъъхъхъъхъхъхъъх

Коментар

Working...
                                X