Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Къде си Тръгнал бе еврейчеееее. Другата седмица ще те размажа с бомбите. Всички знаят за петъчната измама на евречйчето. То бичи в петък за да мога аз да си пусна късите и пундрелник аз прибирам еврейските паричкиииии. Хяхяпяппяяпяпяппяпхяхп
    Абе къде сте тръгнали да си играете с мене на борсички. Ще ви размаааааааажа . Хяхяхяхххяхяххях

Коментар

• Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      КОВИДА Е СТРАШЕН ТОЙ ПОКОСЯВА ХОРА В ИНДИЯ ДЕТО ТЕМПЕРАТУРАТА Е 40 ГРАДУСА НА СЯНКА

ДАААААААААА АМА ТОВА ГО КАЗВАТ ЕВЕРЙСКИТЕ ТЕЛЕВИЗИИИИ И ЕВЕРЙСКИЯ ИНТЕРНЕТ . А В ИНДИЯ НЯМА НИЩО .

ВСИЧКО Е ЕДНА ЕВЕРЙСКА ИЗМАМА . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ
      Споко- С Файцера като ги надупчиме ще се излекуват. Няма причина за паника. Милярди абонати милярди печалби за Угур Шахин трети.

Коментар

• ХЯХЯХЯХЯХЯХЯ

ПОШЛОТО ЗЛАТО КАК СЕ НАПЪВА А ДРУГАТА СЕДМИЦА ЩЕ ПРИБЕРА ЗЛАТАТА НА 1814 КЪСОООООООООООООО

Коментар

• ЕТО ВИ ЕДНА ЕВЕРЙСКА ИЗМАМА СВЪРЗАНА С ПАНДЕМИЯТА .

УЖ ПАНДЕМИЯ, УЖ НАПУК , А ПЪК СЕ СТРОЯТ ГОЛЕМИ ЖИЛИЩА . ТУК ЕВРЕЙЧЕТО Е ЗАМЕСТИЛО СВОЯТА ЛЮБИМА ДУМА ВЪПРЕКИ С ДУМАТА НАПУК
          Напук на пандемията: Строят се все повече и по-големи жилища

Коментар

• КОВИДА Е СТРАШЕН ТОЙ ПОКОСЯВА ХОРА В ИНДИЯ ДЕТО ТЕМПЕРАТУРАТА Е 40 ГРАДУСА НА СЯНКА

ДАААААААААА АМА ТОВА ГО КАЗВАТ ЕВЕРЙСКИТЕ ТЕЛЕВИЗИИИИ И ЕВЕРЙСКИЯ ИНТЕРНЕТ . А В ИНДИЯ НЯМА НИЩО .

ВСИЧКО Е ЕДНА ЕВЕРЙСКА ИЗМАМА . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ

Коментар

• ЕЙ ТУКА ПЕТРОЛА БИЧИ БИЧИ И НАКРАЯ ОТ БОМБИТЕ МУ ПРИБРАХ ЕВРЕЙСКИТЕ ПАРИЧКИ

Коментар

• МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН ОТ ЯНАТА . ВИЕ БЪРЗО ЗАБРАВЯТЕ АМА ОНЗИ ДЕН КАЗАХ КЪСО ОТ БОМБАТА НА ЯНАТА И СЕГА СОСНО ПРИБИРАМ ПАРИЧКИ ОТ ПАДАНЕТО . АЗ МОГА ДА ЧАКАМ АМА НА ВАС АПОКАЛИПСЪСЪТ ЩЕ ВИ РАЗКАЖЕ ИГРАТА . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ

Last edited by the architect; 07.05.2021, 17:56.

Коментар

• ЕВРОТО ЗАРИБЯВАЛО БАЛЪЦИ ЗА НАГОРИЕ . ДРУГАТА СЕДМИЦА ЩЕ ОБЕРА ЕВРЙСКИТЕ ПАРИЧКИ НА ЕВРОТО С ПОМОЩА НА БОМБАТА . ДРУГАТА СЕДМИЦА ЗАПОЧВА АПОКАЛИПСИСЪТ

Коментар

• ЕВЕРЙСКАТА КОВИД ИЗМАМА СВЪРШИИИИИИИИИИИ . ИДВА ВРЕМЕ ЗА ИСТИНСКИЯ АПОКАЛИПСИС . СКОРО ЗАПОЧВАМ С ГАПОВЕТЕ И ЩЕ ИЗПЪРЖА ВСИЧКО ЗА 5 МИН . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ

Коментар

• КО СТАААА С ЕВЕРЙСКАТА КОВИД ИЗМАМА. ТОЗИ ТОЛКОВА СТРАШЕН КООВИДДДДДД ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ

ИЗМЕНТИ ЛИ ВИ ЕВРЕЙЧЕТО . НАТРОВИ ВИ С ЕВЕРЙСКИ ВАКСИНКИ . ЧЕ САМИ ДОРИ ХОДИТЕ ДА СЕ ТРОВИТЕ ПО СВОЕ ЖЕЛАНИЕ. КАКВА СВЕТОВНА ПРОСТОТИЯ . КАКВО НЕЩО .

Коментар

• Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
                        Докъм 25 май всички индекси тръгват надолу . Знам го от проверен човек.

Шефе, я сподели, ти ли му го каза? Ти ли си проверения човек?

Коментар

• ОХОООО ЕВЕРЙЧЕТО Е ЦАКАЛО БОМБА И НА ЕВРАКА НА 1 МИН . КЪСООООООООООООО. ДРУГАТА СЕДМИЦА ЩЕ МУ РАЗКАЖА БОРСОВАТА ИГРА

Коментар

• еверйчето продължава да се пъни срещу бомбата на сипа . другаат седмица ще му прибера еверйските парички и повече сипа нагоре няма да види хяхяхяхяхяхяхяяяяяяяя
                            ПРИГОТВЯЙТЕ СЕ ЗА БРУТАЛЕН АПОКОЛИПСИС СЛЕД ПРЪСКАНЕТО НА ЕВЕРЙСКИЯ БАЛОНЯК

Коментар

• късо на златото еверйчееееееее. другата седмица ще ти обера златните ................ сещаш се . хяхяхяхяхяхяхяхях

Коментар

• късо на еврото еверйчеееееееееееее

Коментар

Working...
                                X