Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Къде изчезна гуруто на късите?
    Ноември е. Мечките спят по това време.

Коментар

• Къде изчезна гуруто на късите?

Коментар

• Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
        Жорка аз мисля да преименуваш темата в Кросовете на ЖорЕ , все пак ти си първи наследник на култовата тема бомбите
        Трябва да почна да си говоря сам ама не съм толкова полудял още Айде чао че отивам на СПА и ще пропусна пейролите днес

Коментар

• Тромпета много сериозно рамо удари на индексите... добре че не ги пускaм много....
          Last edited by pepe1234; 16.11.2017, 13:37.

Коментар

• Вие пък веднага най лошото , може да е умрял човека или някоя бомба да е избила бръмбарите в главата му .

Коментар

• Жорка аз мисля да преименуваш темата в Кросовете на ЖорЕ , все пак ти си първи наследник на култовата тема бомбите
              Животът е огледало.....усмихвай се

Коментар

• Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

Жорка защо така рязко си се обърнал. Бяхне аверчета последно. Дано не си загубил и ти от това поголовно шортене на едно от най-свирепите ралита, които се виждали. Има-няма 50% за 18 месца, колко му е?

Честно казано специално за Дакса от 12700 досега изненадва дори мен. Екстенциите са убийствени и просто няма агресивна мечка, която да оцеляла. Лошото е, че не мисля, че края на жертвите мечките е дошъл. Импулсът определено е узрял за отдръпване и такова ще последва, но може би едва догодина ще се посети 10-11000 регионът отново.
                Прав си Еxxx "бяхме" докато тоя мухльо не започна да се заяжда и да ме обижда и затова го игнорирах и спрях да му следя темата той и без това през повечето време говори небивалици Срива на дау джонс го чака от 18000 пък той стигна почти 24000 Единствено следя твоите коментари, защото те са смислени и обосновани и затова са ми интересни да ги чета. По голяма част от късите ги затворих на минус, но ми е все тая наиграх се добре и съм си взел поука Айде лека и както казваше Иван Искров - "Mайната му на парите, важното е да сме живи и здрави"

Коментар

• Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                  тоя цървул нещо се покри. явно късите бомби му изядоха главата и отиде да си поплаче
                  Жорка защо така рязко си се обърнал. Бяхне аверчета последно. Дано не си загубил и ти от това поголовно шортене на едно от най-свирепите ралита, които се виждали. Има-няма 50% за 18 месца, колко му е?

Честно казано специално за Дакса от 12700 досега изненадва дори мен. Екстенциите са убийствени и просто няма агресивна мечка, която да оцеляла. Лошото е, че не мисля, че края на жертвите мечките е дошъл. Импулсът определено е узрял за отдръпване и такова ще последва, но може би едва догодина ще се посети 10-11000 регионът отново.

Коментар

• Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение

бах ти...... минус 100 кинта почти суап, ам че те сами взели 15% от печалбата ,
                    Изразявай се точно.
                    Last edited by RUBLA; 26.10.2017, 09:28.

Коментар

Аре, ве брат, дай признаци на живот.
                      Скъсих вчера , ама къде са бомбите, питам без майтап.
                      бах ти.....минус 100 кинта почти суап, ам че те сами взели 15% от печалбата ,
                      Last edited by RUBLA; 26.10.2017, 09:26.

Коментар

Архитектос къде си бре?
                        Няма ли да резним ластика на Дау джона веке.
                        Кво казват бомбите
                        Аре, ве брат, дай признаци на живот.
                        Скъсих вчера , ама къде са бомбите, питам без майтап.

Коментар

тоя цървул нещо се покри. явно късите бомби му изядоха главата и отиде да си поплаче
                          Аз мислех, че бяхте съмишленици, докато не видях, че често те споменава и те свързва с равина Любавичи. Иначе тези къси бомби явно е трябвало да са ултракъси, но не се е осъзнал.

Коментар

Може да е имал височайше посещение от МОСАД.....

Коментар

• тоя цървул нещо се покри. явно късите бомби му изядоха главата и отиде да си поплаче

Коментар

• Архитектос къде си бре?
                                Няма ли да резним ластика на Дау джона веке.
                                Кво казват бомбите

Коментар

Working...
                                X