IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cheff Разгледай мнение
    Днес пуснаха ТОК по кабела, а аз очаквах да дръпнат еврото.
    Ако паунда продължава да катери, ще дръпне и еврото. Мисля, че днес американската сесия ще е доста по-интересна от вчера.

    Коментар


    • Колега,

      аз търгувам Злато, Сребро, индекси и валути, където мисля, че има възможност. Със Златото преключих, 2011-2013 скъсявах и вече реално Злато не търгувам, не виждам, за себе си възможност за търговия при Златото и Среброто в момента. Сега търгувам основно валути.

      Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Ти не беше ли златар, бре колега?

      Много се хилих кат' ви четях в златарската тема. Иначе златцето ставаше за хеджиране до един момент и после стана греда - добре, че последно хеджирах там в 1650 кат' беше - прибрах 15$ и баста - ся го следя бегло от любопитство.

      Щот' си има корелацийки разни с някои валути, ама рано му е още за хедж.

      Успех!
      Мнението ми не е препоръка!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
        Супер! сутринта ми е минал Take-Profit-a на 1.3460.

        На 5000 къси EUR/USD от 1.3525 печеля по 65 пипса или 32,5$!

        държах позицията около 1 месец и 2-е седмици. Доста се проточи, но все пак излезна на печалба! Честито!

        Пускам пак 5000 къси EUR/USD тф 1.3495! Успех с новата позиция!
        Ти не беше ли златар, бре колега?

        Много се хилих кат' ви четях в златарската тема. Иначе златцето ставаше за хеджиране до един момент и после стана греда - добре, че последно хеджирах там в 1650 кат' беше - прибрах 15$ и баста - ся го следя бегло от любопитство.

        Щот' си има корелацийки разни с някои валути, ама рано му е още за хедж.

        Успех!

        Коментар


        • Днес пуснаха ТОК по кабела, а аз очаквах да дръпнат еврото.
          chef

          Коментар


          • Супер! сутринта ми е минал Take-Profit-a на 1.3460.

            На 5000 къси EUR/USD от 1.3525 печеля по 65 пипса или 32,5$!

            държах позицията около 1 месец и 2-е седмици. Доста се проточи, но все пак излезна на печалба! Честито!

            Пускам пак 5000 къси EUR/USD тф 1.3495! Успех с новата позиция!

            Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение

            24.09.2013 12:39

            Местя Take-Profit-a на 1.3460
            Мнението ми не е препоръка!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
              Мерси за отговора аз съм и пуснал дълга от 0.8270
              Бих насрещтна от 0.8318 ( контра ) - общо взето я цъкам през 50 пипа кат' входове, а скалпирам през 20-30 пипона. После чакам накъде ще хукне. Ся съм 2 бай и 2 селл - перфе.

              Кекси валута е - успех!

              П.П. Ордер селл го отмених в 0.8360 - ся ще го изгърбя селл в 0.8390 и чакаме.

              Коментар


              • Мерси за отговора аз съм и пуснал дълга от 0.8270

                Коментар


                • За кивито ми вдигнаха спреда - беше 3 сред до преди 3 месеца - после го направиха 4, а гледам от тая седмица .... изненада с портокали - 5 го направили тия моите малоумници.

                  Но е 'ноу секси валута да си имаш в кошницата, щот' е предвидима и шава малко. Демек за скалп и суинг, ако денсиш съм умалявал да я поря някой ден тя не умалява да иска още кекс.

                  Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                    Кивито за нагоре ли го денсиш?
                    Да, за нагоре - ся останаха 2 дълги и една къса за контра - иначе го бия през 4-5-6 позиции, ама вчера хлопвах и днес тоже.

                    Ся съм на ордери ( бай/селл ) - който удари все ми е 20-сет.

                    Успех!

                    П.П. Демек, останаха ми 2 бай в 0.8325 и 0.8375 и един селл в 0.8270. Другото по средата го разтиквах 1-2 седмици.

                    Ся съм на ордери бай в 0.8260 и селл в 0.8360 - ма, аз постоянно ги местя според Пазаря и т'ва е само за момента - след 1 час може да е станало друго.
                    Last edited by marandi; 05.11.2013, 11:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Русото денси интрадей, бря - к'ви Нови години ..?

                      П.П. Боцнах още 10 пипона нето и докат' скивам още 5 да хлопна и то пак сбега да пусна ордер за по-удобен входец на кивито.

                      Ха, наздраве! ( и забрави денс на форекс гейм да се плей след месеци и т.н. )

                      Нема такъв филм - всичко в цял свят денси интрадей - стига да знае ко прайка. Ко боцнеш днес 200 пипона, пука ли ти дали си чакал кат' мисирка за 2 фигури от една позиция да сипне веднъж на високосна година? ( риторично )

                      Успех!
                      Кивито за нагоре ли го денсиш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                        Търпение.... Да мине нова година и американците пак ще започнат с бюджети, тавани разни... ще има хляб много.
                        Русото денси интрадей, бря - к'ви Нови години ..?

                        П.П. Боцнах още 10 пипона нето и докат' скивам още 5 да хлопна и то пак сбега да пусна ордер за по-удобен входец на кивито.

                        Ха, наздраве! ( и забрави денс на форекс гейм да се плей след месеци и т.н. )

                        Нема такъв филм - всичко в цял свят денси интрадей - стига да знае ко прайка. Ко боцнеш днес 200 пипона, пука ли ти дали си чакал кат' мисирка за 2 фигури от една позиция да сипне веднъж на високосна година? ( риторично )

                        Успех!
                        Last edited by marandi; 04.11.2013, 23:46.

                        Коментар


                        • Търпение.... Да мине нова година и американците пак ще започнат с бюджети, тавани разни... ще има хляб много.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Къде са всички бре???
                            Цъкаме, бря - ама баси умрелия пазар.

                            60 пипона нето и от пооправени експозиции в кабеларката и кивито още 40 пипона с по-удобни входове.

                            Баси срама

                            П.П. Ще си напиша на монитора #Оставка да'е .. - не мо'а денся на такъв пазар.

                            Успех!

                            Коментар


                            • Къде са всички бре???
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                                Таз вечер дали можем да се опънем до 3389 барем днес да направим 200 пипса че вчера не можахме
                                Опасна ми се струва тази идея

                                Коментар

                                Working...
                                X