IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
    Ако не занех че Драги ще говори щях да прасна къса при евро/долара, ама сега не ми се рискува.
    Успех на всички
    Аз я праснах с къс стоп и голяма надежда. Ако направи волатилен пирует може и да загубя малко, ако ли пък не - добре.

    Коментар


    • Ако не занех че Драги ще говори щях да прасна къса при евро/долара, ама сега не ми се рискува.
      Успех на всички

      Коментар


      • Продължавам да съм си фен на кабела. Много хубави опашки прави на дневна. Явен сигнал че ще последва импулс в скоро време. Въпроса е, какво ще го провокира.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
          Важните неща са чак вечерта....в 21 и 22,30

          Ще видим колко са важни.....,като направи едни "цели" 10 пипса движение.....стой та гледай.....
          „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
          Джеси Ливърмор

          Коментар


          • Важните неща са чак вечерта....в 21 и 22,30
            Вся Власть Советам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
              Днеска го писах дъждовен
              Вярно е че може Драги да го раздвижи, но по добре да не съм в позиция.
              Успех на всички
              Драги ще говори утре вечер.....

              Евро/долара го очаквам да отиде до 1.3681.....
              „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
              Джеси Ливърмор

              Коментар


              • Днеска го писах дъждовен
                Вярно е че може Драги да го раздвижи, но по добре да не съм в позиция.
                Успех на всички

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                  В момента го гледам на дневна. Ако така приключим, около тези нива, може да заформи едно пин-барче. Което ще е сигнал за вход на север. Донякъде!!
                  Според мен ще отиде до 1.3635 и след това ще дебна накъде ще даде сигнал.....
                  „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                  Джеси Ливърмор

                  Коментар


                  • Затварям си късата позиция, че не можа да пробие това 1.3570 и викам да взема нещо от пазара вместо да гледам тъпо
                    Успех на всички

                    Коментар


                    • В момента го гледам на дневна. Ако така приключим, около тези нива, може да заформи едно пин-барче. Което ще е сигнал за вход на север. Донякъде!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                        Каква е тази картинка бе колега нищо не се чете?

                        Коментар


                        • Attached Files
                          Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                          Коментар


                          • Да и моята стратегия ще е такава да ги изненадам с дълги но ще видим то ще си покаже след няколко часа
                            http://dimitarmilov.blogspot.com/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivaceda Разгледай мнение
                              В понеделник мисля да влизам дълго на озито и на евро/долар. Но май постъпих разумно, че днес не влязох на позиция. Щом до момента нямаше движения, едва ли до затварянето на пазара ще има.
                              Абе,леко се засили нагоре,та ме излъга да влезна малко с дълги и чакам да затворя.....
                              „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                              Джеси Ливърмор

                              Коментар


                              • Очаквано слаб ден, но това 1.3583 не ми дава мира.
                                Дали не се надцених с прогнозата зз 1.3570 при евро/долар ?
                                Надявам се понеделник да тръгне пак да пада, че има уш ( да се чете за мен ) незавършени движения тази двойка.
                                Успех на всички и приятно прекарване на уйкенда

                                Коментар

                                Working...
                                X