IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 1,3470 Е ПОДКРЕПАТА,съвпада и с мае200,невъзможност за пробив трябва да отведе двойката до 1,3630
    RSI СЪЩО ГОВОРИ ЗА БАЙ,намира се под 30!
    Успех!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • дава сигнали за покачване до към 1.3600 13610

      Коментар


      • и така евро долар удари си дъното сега поемаме средносрочно нагоре.

        Коментар


        • Ааааааааааааа Маранди, бъркаш, намерих ти предната прогноза в другата тема и а прочетох.
          А питането ми за вербалните атаки за подкрепа на ойрото е във връзка с митинга на ЕЦБ-то другата седмица. Макар, че Тато е убеден, че ойрото се спомина, другата седмица може стане интересно - сащските данни за заетостта и срещата на ЕЦБ-то - не е хубаво да се пренебрегват.
          Но важното е волатилността да се нормализира - нагоре, надоле не ме интересува къде ще ходи - важното е да прави дневни барове от над 100 пипса. Последния месец със среднодневен рейндж от 60 пипса - много се изнервих.
          А вчера и аз скъсявах паунда, еврото направи хубаво движение надолу но ме достраша нещо да го пипам.
          Ай, готин уикенд от мен.

          Коментар


          • Таз вечер дали можем да се опънем до 3389 барем днес да направим 200 пипса че вчера не можахме
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              Тато не базикай колеготе...щесе научат.Сега е важно първо да пробие 34.70 от раз и тогава да върне ....за дане станепробив на 34.70 от АВC тоест С ...нека да е от А.Весел празник Тато
              Новобранците требе да се шашкат ... тъй се подготвят по добре за бъдещия им форекс живот
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                Маранди, с евро падащо като тухла и олио на червено, Мути Ангела дали е вече в оргазъм. Как смяташ, ще има ли агресивни изказвания за ремонт на положението?
                Те ги изказаха, бебе сладко ( но те е домързяло да ми намериш прогнозата за октомври - в другата форекс тема ).

                Демек ЕЦБ задържаше от 60 млрд. напечатани хартии - 40 мрлд. стояха блокирани. Ся края на годината ги пускат и тях ( да наливали ликвидност на баМките ).

                В превод да си вземат бонусите

                Ся УСА няма се учудя, ако й го начука с петрол още 10-15$ надоле, щот' дебелата Меркел досега се прави на умна да го напъва.

                П.П. Ма, аз евро не денся, най-високи са ми таксите за него. Днес си пооправях експозицията по паунда. През долар/швейцарец го шибах на бай до вчера еврака ( че таксите са ми над 3 пъти по-ниски ) - вече всичко е затворено там - демек ся малко почивка към еврото.

                Та, за бай паунд - праснах една насрещна с разлика 90 пипа от селл-а ми, дет' го мъкна и после по средата на упражнението набих още 2 нарещни бай и селл.

                Ся не ме бърка накъде ще ходи бай ти кабел, нагоре ли, надоле ли

                Успех! ( на евровущите )
                Last edited by marandi; 01.11.2013, 19:28.

                Коментар


                • Тато не базикай колеготе...щесе научат.Сега е важно първо да пробие 34.70 от раз и тогава да върне ....за дане станепробив на 34.70 от АВC тоест С ...нека да е от А.Весел празник Тато
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Има още хляб в еврото, не бързай толкова....

                    Коментар


                    • 1.3432-1.3434 това ще е временното дъно на това движение

                      Коментар


                      • Тишина ..... работата е ясна всички сте били или смятате да сте дълги
                        Над смълчаните полета пеят траурни звънчета .....
                        http://sagata.log.bg/article.php?article_id=5444
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Еврака е в нокдаун следва нокаут

                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Маранди, с евро падащо като тухла и олио на червено, Мути Ангела дали е вече в оргазъм. Как смяташ, ще има ли агресивни изказвания за ремонт на положението?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                              EUR/USD

                              OB/OS Index

                              15M - Oversold
                              1H - Oversold
                              4H - Extremely Oversold
                              1D - Neutral
                              1W - Overbought

                              Тия два дена еврото го размазаха от бой. През десет минути проверявам в интернет да не са обявили края на Еврозоната.

                              Коментар


                              • EUR/USD

                                OB/OS Index

                                15M - Oversold
                                1H - Oversold
                                4H - Extremely Oversold
                                1D - Neutral
                                1W - Overbought

                                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                                Коментар

                                Working...
                                X