IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Четири причини, заради които еврото е готово за голям спад (на английски е)

    Интересна статия, макар че по всяка точка може да се опонира.

    Последните месеци показаха, че силното евро не повлия негативно на Испания и Гърция и показаха добри резултати. следователно възприетото, че силно евро им спъва износа вече не е актуално. Мерките са други.

    А относно ТА - Спад може да има след H&S, но не след всеки H&S има спад...

    Прекалено очевадно започна да се очертава това "късо", а това крие изненада... Умната!
    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
      3530 късо .... стоп 3542 таргет - 3370 скоро не съм се разписвал туканка хайде хаирлия да е
      Ти направо се беше затрил

      Коментар


      • 3530 късо .... стоп 3542 таргет - 3370 скоро не съм се разписвал туканка хайде хаирлия да е
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Първоначално изпратено от n.o.r.c Разгледай мнение
          легенда:"грешки на системата"-неизпълнени задължителни сделки
          За пръв път чувам това понятие, някак не го разбирам, какво значи задължителна сделка? Ако очакваш че нещо трябва да се случи на пазара и ако не се случи да го наричаш грешка ми звучи като голяма заблуда.

          В момента цената се движе между краткосрочният тредн нагоре и дългосрочният тренд надолу като още не е пробила нито един (поне не убедително ), но скоро ще стане, аз лично се надявам да е надолу

          Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

          Коментар


          • Добър ден на всички! EUR/USD за днес 1,3543/53/57.Вчера системата "натрупа две нови грешки" 1,3470/1,3569.Което показва,че корекцията/посока надолу/ още не е приключила.Посоката за деня "надолу'.Основна посока непроменена 'нагоре'


            п.п:Това не е съвет за търговия!
            -"грешки на системата" 1,3469,1,3470---1,3582,1,3668,1,3685,1,3717



            легенда:"грешки на системата"-неизпълнени задължителни сделки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
              2.5 бързи фигури от чашата . Наздраве!
              http://forexforum.bg/viewtopic.php?f...72&start=33680
              Браво и поздравления!

              ПП: Да не се счита като забележка, а за повече прилежност, възможно ли е линковете да ги копираш от заглавието на поста, за да се отива директно на конкретния - както в случая
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • който си може си може

                2.5 бързи фигури от чашата . Наздраве!
                http://forexforum.bg/viewtopic.php?f...72&start=33680

                Коментар


                • НЗД ще гледам да разкарам при първа възможност - понеже тенденция е негатив там засега.

                  Ма, ми хлопнаха всички селове там. То е техника как се превърта акаунт, а не толкова фростотии техн. анализ/фундамент.

                  П.П. Негатив ще е, ако не вдигнат ОЛП на НЗДБамк - което е възможно да се случи.

                  И имам десетина ордера подредени за вход по разни други валутни двойки.
                  Last edited by marandi; 03.02.2014, 14:04.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bshopov Разгледай мнение
                    Маранди, къде можем да видим моментните позиции и затворените, защото от тоя сайт аз специално трудно се ориентирам
                    Ами, няма откъде - ма, мо'а ти ги кажа.

                    Ся съм на 7 позиции само - 5 бай НЗД - 1 селл паунд и 1 селл канадец.

                    П.П. Като правя уговорка - че съм дей трейдър - т.е. понякога дъня/скалпирам позиция докато умалея.

                    К'вото зависне си го мъкна после.

                    Коментар


                    • Маранди, къде можем да видим моментните позиции и затворените, защото от тоя сайт аз специално трудно се ориентирам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                        Маранди, не знам за друго, но поне ти дължа едно извинение, защото двърдях, че си този човек: https://openbook.etoro.com/DragomirNeroev/overview/

                        Грешката е моя, поне си ги признавам....
                        Мен от 40 години всеки ме плюе всеки, браточка.

                        П.П. Нямам идея защо го правите.

                        Поздравления, че се извини - нямаше да те съдя - БГ си - аз БГ-та не съдя

                        Коментар


                        • Интересна прогноза на Westpac Banking Group

                          Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi
                            Я, пробвай така:

                            Маранди, не знам за друго, но поне ти дължа едно извинение, защото двърдях, че си този човек: https://openbook.etoro.com/DragomirNeroev/overview/

                            Грешката е моя, поне си ги признавам....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                              Шефе, ти си голям ...
                              Ако се сещаш какво искам да ти кажа хахаха
                              А, не бре - ти си форекс двИздътъ, аз нищо не разбирам от форекс плей гейм как се денси.

                              П.П. Нали се избихте да ме питата - ей, ти 6 месечната класация за БГ ви дадох. Първо имаш нагоре тигел + 450-500% доходност - после съм теглил 1 месец - после сега за 40 дни пак има един тигел нагоре около +350% доходност и хората са осреднили +215% за 6 месеца, че се водя.

                              Щот' не отчитат тегленията - по принцип се смята капитализирано +450% умножено по +350% за периода.

                              П.П. И преди съм казвал, че аз се кефя на всеки дет' ми бие резултатите и съм първият, който ще им стисна ръката.

                              Ма, от форекс нищо вдявам как се плей .. ( ти си спецъ )

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi
                                Я, пробвай така:
                                Шефе, ти си голям ...
                                Ако се сещаш какво искам да ти кажа хахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X