IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
    И аз го накасих от 1.367. Стопа на 1.3685. Залагам да излязат по добри данни за НФП от прогнозите. А ако безработицата удари по 7,1% при прогноза 7,2% - надолу най-близката спирка я виждам на 1.3290. Ако обаче цифрите са кофти тази седмица ще е пиша дъждовна
    видя ли вчера какво стана при добрия БВП на САЩ... и аз тайно се надявам този път да качи доларът при добри данни, а очаквам такива в интерес на истината и си мисля, че е крайно време де... но да видим като нищо може да бием 1.37 и нагоре, НО докато не видя 1.3750 ще го играя мечка
    Keep going ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
      влизам и аз на пазар и чакаща продава на 1.3685... хайде, вуйче за родину
      И аз го накасих от 1.367. Стопа на 1.3685. Залагам да излязат по добри данни за НФП от прогнозите. А ако безработицата удари по 7,1% при прогноза 7,2% - надолу най-близката спирка я виждам на 1.3290. Ако обаче цифрите са кофти тази седмица ще е пиша дъждовна

      Коментар


      • само да отбележа, че дългата идея ми е точно 3 пъти по-симпатична, но с късите тук си е майсторлък, пък и предизвикателство стопа на 1.3750 и позицията е доста малка... евентуално ако тръгне ще я удвоявам докато мога
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
          Последен опит за късо от 1.3670 SL:1.3750 TP 1.3500
          Ако не се развие тази мини корекция до следващия петък , обръщам платната
          и с двоен обем за 1.4000 , което ми изглежда все по сигурно .
          Не е препоръка !!!
          влизам и аз на пазар и чакаща продава на 1.3685... хайде, вуйче за родину
          Keep going ...

          Коментар


          • Пържат ме разбира се, межди 30 и 35 % от случаите в зависимост от фазата и преходите на пазара.

            бинарките са ужасно скъпи, трябва ти успеваемост над 56% за да си на 0 при равни други параметки, докато при стандартните опции между 51 и 52%, а при спота 51%, ако си на евро/долар откъм спред.

            Айде стига сладки приказки, че трябва да се яде, а после да се търгува нфп.

            Успех.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
              Сам си строя опциите с цена около 5 пъти по-изгодна от бинарния хазарт, който се предлага в момента. Това е може би продукта с най-голямо отрицателно математическо очакване.

              За маржинкола, напротив, няма да ги махна, защото ми вършат идеална работа. Например имат елементарен език за програмиране и съм си създал стотици помощни инструменти, които до голяма степен ми облекчават процесите.

              А те блокират 10% маржин кол, ако ми фалира сметката, то стигна ли до 10% отдавна трябва да съм затворил лично.
              Пишеш си сам форекс-роботчета ли?

              П.П. Ма, понякога не те ли пържи пазарО? Щот' вече е по-рядко, ама пускат умишлено сплитове - демек всичко наопаки да оберат стоповете?

              Аз още ги тествам и затова те питам за бинарките - не мога да коментирам още - трябва ми траен печеливш модел да издиря, после ще коментирам, ако го издиря. Чисто любопитство разбира се. Русото е много любопитно - хихи

              Ха, честит празник на баМкерчетата да не забравим днес

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Тия с марджин-а ги махай - само ти блокират излишно 20% и да те клинчат за кинти после и почва да заразява всичко.

                Иначе стратегически точно така се прави, както си го описал наближи ли 80% всичко долу и с начале, явно някъде е станал микро-дефект по експозицията.

                Бинарните опшъни тествал ли си ги?
                Сам си строя опциите с цена около 5 пъти по-изгодна от бинарния хазарт, който се предлага в момента. Това е може би продукта с най-голямо отрицателно математическо очакване.

                За маржинкола, напротив, няма да ги махна, защото ми вършат идеална работа. Например имат елементарен език за програмиране и съм си създал стотици помощни инструменти, които до голяма степен ми облекчават процесите.

                А те блокират 10% маржин кол, ако ми фалира сметката, то стигна ли до 10% отдавна трябва да съм затворил лично.
                Last edited by absfresh; 06.12.2013, 11:59.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                  Имам на някои платформи маржин кол, на други съм заложил в алгоритъма ако стане 80% акаунта от началото на месеца, автоматичен клоуз на всичко, защото на фючърсите мога да мина много на минус зад нулата заради двудневния сетълмент.
                  Тия с марджин-а ги махай - само ти блокират излишно 20% и да те клинчат за кинти после.

                  Иначе стратегически точно така се прави, както си го описал наближи ли 80% всичко долу и с начале, явно някъде е станал микро-дефект по експозицията. После не е проблем пак да си възстановиш акаунт за норматив. Визирам без марджин колл платформите.

                  Бинарните опшъни тествал ли си ги?
                  Last edited by marandi; 06.12.2013, 11:52.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Тц ... не ти взема автоматично от баланс - ти си прехвърляш от баланс, ако искаш да си бутнеш стоп някъде и после си ги връщаш като мине напъна някъде.

                    И аз имам чувството, че говоря с идиотен понякога. Марджин колл-че имаш ли?

                    П.П. Тоя долния колега ми приписал 1 към 1 поста отдоле, че реторика и риторика са дублетни форми и взел да ми го "обяснява" на мен, че и да ми дрънка простотии коя форма била по-глупувата според него. Поне да беше попрочел малко старо-гръцкия език ли е първи или латинският език като хронология.

                    Т'ва пълен идиотен ли е според тИбя? ( риторично )

                    Успех!
                    Имам на някои платформи маржин кол, на други съм заложил в алгоритъма ако стане 80% акаунта от началото на месеца, автоматичен клоуз на всичко, защото на фючърсите мога да мина много на минус зад нулата заради двудневния сетълмент.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                      Маранди, почвам да се чудя дали говорим на един и същ език.

                      Имам сметки на 10-на различни брокера, макар платформите да са различни принципите на предоставяне на услугата брокерство са еднакви.

                      Като върви на печалба трупаш +, като върви на загуба ти взема от баланса да я поддържа.


                      Успех в търговията, подминавай ми редките мнения, ако има такива.
                      Тц ... не ти взема автоматично от баланс - ти си прехвърляш от баланс, ако искаш да си бутнеш стоп някъде и после си ги връщаш като мине напъна някъде.

                      И аз имам чувството, че говоря с идиотен понякога. Марджин колл-че имаш ли?

                      П.П. Тоя долния колега ми приписал 1 към 1 поста отдоле, че реторика и риторика са дублетни форми и взел да ми го "обяснява" на мен, че и да ми дрънка простотии коя форма била по-глупувата според него. Поне да беше попрочел малко старо-гръцкия език ли е първи или латинският език като хронология.

                      Т'ва пълен идиотен ли е според тИбя? ( риторично )

                      Успех!

                      Коментар


                      • Маранди, почвам да се чудя дали говорим на един и същ език.

                        Когато при пазарна цена 161, кажеш профит 157, стоп 165, аз го разбирам, че си влезнал къс на 161, имаш стоп на 165 и лимит на 157. На 165 прибираш загуба, на 157 прибираш печалба.

                        Всички брокери са еднакви. Имат, спред, комисион, суап (без ислямските) или лихва за къси позиции при акциите. Ако няма комисион, има по-голям спред, който компенсира.

                        Качвам графика от бг брокер, представител на американски, защото като натисна запази и директно я запазва на онлайн сървър, дава ми линк, който пействам тук. Облекчава ме демек.

                        Имам сметки на 10-на различни брокера, макар платформите да са различни принципите на предоставяне на услугата брокерство са еднакви.


                        Маранди, ти търгуваш на ел торо. Там ти представят визуално по различен начин позицията, но реално е 100% същото както всяка позиция по всеки друг брокер. Пак си плащаш спред за влизане или комисион, все тая, както искаш го дефинирай.

                        Като върви на печалба трупаш +, като върви на загуба ти взема от баланса да я поддържа.

                        Спирам да дискутирам, все едно със стълба на улицата си говоря, 5 годишната ми племенница е далеч по-схватлива.

                        Успех в търговията, подминавай ми редките мнения, ако има такива.

                        Коментар


                        • Маранди, реторика и риторика са дублетни форми, т.е. от гледна точка на правописната норма и двете са приемливи. От гледна точка на честотата на употреба, съобразена с образователният ценз, риторика (с И) се използва основно от полу-грамотните люде, на които така им звучи по- добре и е продиктувано от последващата беззвучна съгласна (т). Както и да е, това не е важно, но за пореден път се опитваш да ни убедиш в някакви работи, дето са само в главата ти. Че то не беше латински, че не беше старогръцки... аман...

                          Подобен е случаят и с начина на търговия, който вменяваш на Абсфреш. Ако наистина четеш внимателно, си забелязал, че графиките, които пуска, са от Бенчмарк. Какви такси, какви таксички, какви пет лева?... Айде беж на сайта на Бенча, за да видиш какви условия за търговия с МТ предлагат...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                            ...................

                            Сега преди пак да скочиш отново на виртуален бой, прочети какво съм ти написал и се замисли.
                            Фрешов,

                            аз чета много внимателно - ама ти не може да четеш внимателно. На американски тип валутна търговия - не ми пука кое колко е, понеже по всяко време мога да си местя стоповете без санкция.

                            Имаш само спред и седмична такса. После такса теглене и толкоз. Друго няма. Ти денсиш на суап по това, което чета предполагам - там техниката е различна, щот' са те обули с една камара такси и таксички при отваряне/затваряне по всяка позиция и затова ти не може да ме разбереш - аз какво ти шпрехам. Та, чети ти внимателно.

                            "Боят" е ясен - кат' се напием кат' мотики някой ден някъде и готово. Шъ има после - ти мене уважаваш ли, бря?

                            Успех!
                            Last edited by marandi; 06.12.2013, 04:31.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                              Еврска ке пада!
                              Кога? Сега
                              Таргет? 1.3535първо
                              Стоп1.36
                              Ех Маранди, Маранди, богу любоф имам за тебе ама модито ма трие... Цунки!
                              Цунки, баце и честита изгърмела позиция от мИня - ако си я оставил така без корекция.

                              П.П. Другия път ще коментираш батковците по-скромно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                                Готово, искаш цитат, връщам циритам.

                                Към онзи момент пазара е около 161.


                                После добавяш това




                                Абе, ти, мислиш ли, че си добре? (реторично)

                                Фрешов,

                                според теб видяхме ли нива 165 и 168 после? ( понеже бебе Вальо ме пита за тая двойка спрямо зададения тайминг от него ).

                                П.П. Демек - в какво ме обвиняваш в момента - че съм познал без да искам ли?
                                --------------------------------------------------------------------------------------
                                *риторика = риторично.

                                Махни го онова "е", че ми вади очите - т'ва не е техническа грешка от клавира, въпреки, че тази дума се води дублет и двете изписвания са правилни.

                                Но с "и" е по-изтънчено като звучене - с това "е" ми бърка в стомаха направо и ми мяза на блеене от типа ( реееее-то-ри-ка - блееее ) - хихи

                                Демек с "е" произнасяне произлиза от латинския, а с "и" произнесено от древно-гръцкия език - гръцкото е по-изтънчено като звукоизвличане и отделно в чисто исторически аспект Рим наследява Древна Елада и за да се разграничи от тях - после почва да килиферчи "историята" в своя полза от типа даже да килиферчи буквичките после по разни думички като тази

                                Шъ тъ светкам и по История някой ден - не само по форекс - хихи
                                --------------------------------------------------------------------------------------
                                И да мисля си, че съм добре - въпросът ( риторично ) е ти дали си добре? Понеже не мога да разбера в какво ме обвиняваш в момента?

                                Успех!
                                Last edited by marandi; 06.12.2013, 04:13.

                                Коментар

                                Working...
                                X