IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • чакащи лимитирани поръчки продава 1/5 82.67 и 1/5 83.60 и един сел стоп на цялата на 82.25. Приятен уикенд... аз паля за провинцията да цепя дърва
    Keep going ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      седи мирен гледай мача,търпение му е майката
      Как мирен, бе? Аз днеска такива убави 50 пипса от една сделка прибрах от дългите, че още съм нахилен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
        Това еврото желязна валута - ЕЦБ намали лихвата, отделно спекулации за отрицателни лихви по депозитите в ЕЦБ - ама на него ни му пука - катери си и това.
        ТАТО, на подводничарите да не им свърши въздуха?
        седи мирен гледай мача,търпение му е майката
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Това еврото желязна валута - ЕЦБ намали лихвата, отделно спекулации за отрицателни лихви по депозитите в ЕЦБ - ама на него ни му пука - катери си и това.
          ТАТО, на подводничарите да не им свърши въздуха?

          Коментар


          • от тук идеята ми е да добавям на локални дъна и да следвам движението по пътя му през по-големите йерархии
            Keep going ...

            Коментар


            • каса на 1/5 на 82.35
              Keep going ...

              Коментар


              • очаквах по-бърз откат и затова слагам стоп на 1/2 от позицията на 0
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  buy nzd/jpy 82.27.. stop 81.80
                  местя стопа на 3/4 от позицията на 82.07... там се разваля първоначалната ми идея и ако пробие имам предвид друг план и ще търся добавк към останалата позиция
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • buy nzd/jpy 82.27.. stop 81.80
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • "Китай планира да деноминира петролните фючърси в юани"
                      http://30dumi.eu/2013/11/kitaj-plani...a-rsi-v-yuani/

                      Коментар


                      • Е, днеска бива! Такова плавно и насочено движение да ти е кеф да го търгуваш. Що всеки ден не е като днешния?

                        Коментар


                        • EUR/USD - Нива на съпротива са 1.3516/26/32/37/42/46/54/59/63/77/89/97и 1.3607/16/29/45.Нива на подкрепа са 1.3509 1.3499/86/78/66/61/54/43/34/29/18/12 и 1.3399. На 15М-Индикатора Фх Мастър е в купено положение,може още малко да се повиши към някоя от по-близките съпротиви,и след това да спадне надолу по скалата на цената към подкрепите.Имаме лек пробив на възходяща тренд линия 1.3513 с цел 1.3498 или някоя от подкрепите,описани по горе.Стохастик е в купено ниво над 80 нивото си, има вероятност от тук да започне да спада към подкрепите.На 30М- Тук на тази графика Мастъра е по- средата около 0 нивото си.Имаме стабилен пробив на 1.3483 с цел съпротивите.Стохастик е навлезнал в купено над 80 нивото си,може да се повиши още малко към някоя от съпротивите с по-големи обеми за продажба в тази валутна двойка.Н1 сме в свръх купено положение,стохастик също навлиза в купено ниво,ще търсят силни съпротиви,и след това ще спадне към подкрепите описани горе в текста.Н4 пазара е излезнал от продадено ниво,ще гони горните съпротиви,стохастик за сега е надолу под 50 нивото си все още не е обърнал посоката. На дневна графика,втори ден сме в положителни стойности,и днес ще е така,ще се търсят съпротивите с големи обеми за сал ордери. Успех на всички и много профити!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                            Маранди, нито сме браточки, нито някакви роднини.

                            Много си предубеден човек. Когато съм започвал форекса нито е имало курсове, нито дори е имало хора в бг, от които да попия опит.

                            Какви 2%, какви 180%. Ще ти кажа, ще спечеля 0.9% ако хвана 200 точки профит, ще загубя 0.072% от сметката, ако падне стопа. Гледам, че 7 часа по-късно още стои.

                            Кажи за паунд /йена кво правим, момчето потъва, а днес му предстои нова порция и така до, ти си знаеш къде.
                            Фрешов,

                            аз па се чудя що все си мислите, че цял свят търгува на точно баш вашата платформа и точно с вашата техника. По принцип всяка платформа има една камара рестрикции ( ограничения за разни фитки ) - Русото не е Ванга, че да знае твоите точно какви са.

                            Чета внимателно и ми мяза на опшън търговия, ама по вероятно си суап, па правиш техника за опшън като стил денс.

                            П.П. Те, така, браточка

                            Успех!

                            Ма, трябва да се правят продажби, а не да се пускат разни числа и да се чака - тия, 200 пипа дет' ги чакаш се правят за един ден като превъртане - ма, всеки си има стил на денс да'е ... и ти да си доволен

                            Ъъ .. не визирам разни форекс-роботчета, дет' взаимните фондове на баМките търгуват с тях, а ръчно. Предубеден съм, че машина може да бие чиляк на пазар като форекс.
                            Last edited by marandi; 22.11.2013, 14:13.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                              Бай Драган никаква не е свърши Хортува ли не хортува ли ? Нещо не се чувства на графиката
                              http://www.ecb.europa.eu/press/key/d...131122.en.html

                              Коментар


                              • Бай Драган никаква не е свърши Хортува ли не хортува ли ? Нещо не се чувства на графиката
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X