IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
    не мога да стана след малко... да кажа, че тук стопът е на 0 вече
    Първо тест на зона 170-172 ще имаме - аз също съм дълъг там.

    П.П. Чуваш петела, в началото малко те бях подценил, ама нормално - то се чудиш кой те плюе, кой те пита нещо смислено.

    Пълна объркация - хаха
    ----------------------------------------------

    Като колегата Бляков с "пИрфектните" си познания по БГ-език - дет' му казах - не съм поискал - не съм те насрал и по БГ език.

    Той милият не знае още, че Българска империя през 8-9 век се влияе повече от Източна-Римска империя ( Константинопол - Византия ), а не от Рим.

    И затова дрънка простотии - че рИторика му била за фростаците кат' мен ( дет' произлиза от древно-гръцки ), докато рЕторика за изтънчените пачи мозъци като неговия, произлиза от Рим ( латинеца ).

    И кога БГ империя е зависела от Рим, щот' не мо'а се сетя точно за тази дума, че да ръси простотии, че била "глуповата"? Глуповат е той и то доста - затова питах бебе Фреш - някога занимавал ли се е с пълни, полу-пълни или кръгли идиоти? Щот' аз само с такива май се занимавам сякаш
    ------------------------------------------------

    Нормално - който не е поискал да го тествам - него не съм размазал - ся онова дано се скрие малко, че ми наду главата с "познанията" си по български език, дет' не спря да парадира с тях.

    А, па е мега-ултра-зле - ние си траем и само отстрелваме дивеча - кат' на форекс
    Last edited by marandi; 06.12.2013, 16:08.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
      Баф'мааму и долар! И сега ако не тръгне при тез числа - НЕ ЗНАМ!!!
      как си обясняваш това движение? и по-специално ако тръгне нагоре
      Keep going ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        стоп на 0 на другата дълга и ставам от компютъра много доволен от себе си приятен уикенд, банда
        каса на 1/5 тук
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
          Момчета, аз влизам дълъг паунд/йена на пазар 167.06...стоп 165 и таргет 175
          не мога да стана след малко... да кажа, че тук стопът е на 0 вече
          Keep going ...

          Коментар


          • АЙДЕ 1.38 ИДВА

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
              Баф'мааму и долар! И сега ако не тръгне при тез числа - НЕ ЗНАМ!!!
              Това се води фалшива атака - и затова хлопнах на +22 пипа някъде - сега мога и да вляза още по-удобно като вход, но чакаме, че станаха интересни неща.

              Канадец проби 1.07, а евро/австралиец 151.

              Чакаме - да видим къде да се намърдаме да изкъртим пак

              П.П. Ти си от сладките бебета с прекрасна теоритична подготовка - само малко практика/опит и ще си перфектен.

              Аз много се радвам на такива Българи кат' тИбя - млади, подковани и т.н. и ще ви помагам винаги.

              Успех!
              Last edited by marandi; 06.12.2013, 15:51.

              Коментар


              • стоп на 0 на другата дълга и ставам от компютъра много доволен от себе си приятен уикенд, банда
                Keep going ...

                Коментар


                • касирам половината дълга
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • касирам и обръщам платната... печалбата за стоп на дългата
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                      стоп на 0
                      Стоп на 0 и 1/3 от позицията прибрана на 1.363 - да не съм валат

                      Коментар


                      • Баф'мааму и долар! И сега ако не тръгне при тез числа - НЕ ЗНАМ!!!

                        Коментар


                        • Сега на лек сплит като този не денсите, а чакате.

                          Швец-долар ми изскочи на +15 - ма докато го хлопна и ще замине.

                          Чака се да мине сплит първо и чак тогава.

                          Успех и без паника - споки

                          П.П. Тъй за няма и 5 мин. +22 пипоня през швецо е добре - излязох и ся пак дебнем за вход, ама да мине сплит първо.
                          Last edited by marandi; 06.12.2013, 15:37.

                          Коментар


                          • стоп на 0
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                              само да отбележа, че дългата идея ми е точно 3 пъти по-симпатична, но с късите тук си е майсторлък, пък и предизвикателство стопа на 1.3750 и позицията е доста малка... евентуално ако тръгне ще я удвоявам докато мога
                              Правилно чукваш с малко сега за вход и чакаме дали ще пробие 1.3710.

                              П.П. Лично аз подобно упражнение го отигравам през долар/швейцарец - първо, че много са го нагънали и е удобно - второ 3 пъти по-ниски такси спрямо евро/долар двойката. Долар/швейц е тип "мек" валутен режим - демек същото е засега като селл на евро/долар, ма с повечко сос като потенциал.

                              Но е удобно да се тества в момента.

                              Мога да ви пусна и прогнозата за декември - дет' регулярно я подавам към моето момче, ама пак ще има диви заяжданки и затова по-добре ще я спестя.
                              -------------------------

                              Макар, че никой досега не каза за сбъркана прогноза от мен - а месец по месец да се пускат за двойка Х е най-хамалско като смятане. Както и да е ...

                              На още 2-3 места се очертава "вход" - ама, чакаме засега и само превъртаме по-малко.

                              Успех!
                              Last edited by marandi; 06.12.2013, 15:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                                видя ли вчера какво стана при добрия БВП на САЩ... и аз тайно се надявам този път да качи доларът при добри данни, а очаквам такива в интерес на истината и си мисля, че е крайно време де... но да видим като нищо може да бием 1.37 и нагоре, НО докато не видя 1.3750 ще го играя мечка
                                Движението нагоре го направи вчера Драги с приказки. При сащските данни само в началото импулса бе надолу. Аре, малко остана. Ся ще видим кой какво познал

                                Коментар

                                Working...
                                X