IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    Според мен тръгва към 1.05. Отворил ми се е сел ордера от 1.12 с таргет 1.075, може и да го затворя към 1,08 но зависи кога и какви ще са условията

    1.05 е хубаво ниво.....,но кога ще го видим.....?
    Според мен тренда е на север и нива до 1.24 изобщо няма да са изненада.....


    Успех.....
    „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
    Джеси Ливърмор

    Коментар


    • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
      Май евро/долар-а се засили към 1.14.....
      Според мен тръгва към 1.05. Отворил ми се е сел ордера от 1.12 с таргет 1.075, може и да го затворя към 1,08 но зависи кога и какви ще са условията

      Коментар


      • Май натам отиват работите

        Коментар


        • Май евро/долар-а се засили към 1.14.....
          „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
          Джеси Ливърмор

          Коментар


          • През нощта ми е затворило позицията на плюс 19 писа, и сега гледам как хвърчи нагоре със смесени чуства.
            От една старана, че съм вън от пазара , от друга, че много добра прогноза направих и дори успях и да я отиграя частично.
            Някъде от тук ще се пробвам с една много малка къса от 0.7150 , стоп 0.72 и един пълзящ стоп от 48 пипса..
            Но позицията е адски рискована.
            Успех на всички

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Georgievv Разгледай мнение
              ако това стане аз лично ще те почерпя пътуване където си поискаш по света
              вече съм си начертал дестинация

              Коментар


              • Китайският юан с най-големия си дневен спад за последните 20 години

                Азиатските валути се понижиха днес, след като централната банка на Китай (PBOC) реши неочаквано да обезцени националната валута на страната – юанът. Двойката USD/CNH отбеляза най-силния си еднодневен ръст за последните 20 години след решението на PBOC. Този ход на централната банка отразява плановете ѝ да направи движенията на юана зависещи в по-голяма степен от пазарните условия. Китай определя разменния валутен курс на юана спрямо долара на дневна база и може да бъде търгуван в рамките на 2% над или под този референтен курс. Сега, след новия подход на централната банка, фиксингът на юана за следващия ден ще се базира върху нивото на затваряне от предишната сесия. В резултат, фиксингът на китайския юан бе понижен с 1.9% днес спрямо нивото на затваряне от вчера.

                Коментар


                • Гледам тази нощ не е успяло да ми удари стопа за 2 писпа и пак е тръгнал нагоре евро/паунд-а . Сега съм в очакване за 0.7120 (поне).
                  Успех на всички

                  Коментар


                  • как имате нерви да 4екате толкоз не знам кат по4не да се подпи4косва едвам едвам и поштуревам
                    Вся Власть Советам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gabarduk Разгледай мнение
                      кът гледам по реалистично ми изглежза 0.63

                      ако това стане аз лично ще те почерпя пътуване където си поискаш по света
                      В основата на всяка мъдрост е търпението!

                      Коментар


                      • мерси за мненията, просто се чудя, дали няма да има потенциал за над 1.59, но по-скоро май на мен ми се иска толкова

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Georgievv Разгледай мнение
                          NZD/USD според мен ще достигне спокойно 0.70 нивата аз го виждам 0.76 0.80 като таргет стопа е на 0.6480 успех.. сигнала е на дневна графика
                          кът гледам по реалистично ми изглежза 0.63

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от GeppyTrader Разгледай мнение
                            има ли някой да е задържал дългите позиции на GBPUSD от сутринта и колко мислите да ги държите?
                            Аз я държа от четвъртък от 1.5515. Таргета ми е 1,57 но мисля към 1.565 да затворя,а от 1,5715 да шортна за 30

                            Коментар


                            • 1.5620+- ще скъся.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GeppyTrader Разгледай мнение
                                има ли някой да е задържал дългите позиции на GBPUSD от сутринта и колко мислите да ги държите?
                                1.56

                                Коментар

                                Working...
                                X