IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колеги,
    Задава се Словения. Да не би по рвеме на уикенда там да се развият предстоящите събития и в понеделник да започнем с яко потопено евро?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
      Ти за ония 900 пипса на евродолар при 1:400 кажи как става работата

      P.S. А бе верно ли и хвана на йената 10 пипа бре
      МАЙСТОРЕ!!!
      Объркал си се, както винаги, Драги!

      С 1:100 си денся нормално, понеже при 1:200 и 1:400 платформата не позволя да си мъкнеш позицията след петък кат' хлопнат кепенците пазарите и я затваря аутоматише. Няма как да е станало т'ва дет' си го измисляш чисто технически да разнасям с месеци позиция при 1:400.

      П.П. Ето, ти въпросната "изгоряла" позиция. Реалните проценти профит при 1:400 за 10 пипа са около 45%, не тия които пише отстрани. Защо така се е получило за статистиката, питай колегите си, дет' вдяват от всичко.

      Но докато Русото спи и още 45% профит по дадена позиция се хлопнала от тейк профит - не се сърди.

      Цък:
      Attached Files
      Last edited by marandi; 10.04.2013, 14:40.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Рожбе,

        и да ти кача снимчица с йената 1:400 от 99.30, че е затворена на 99.40, а не е изгоряла и е на плюс - мислиш ли, че ще се промени нещо? ( риторично ).

        Ганя от всичко вдява или поне му били казали, някои дет' и те били па чули от нейде и т.н.

        Питай колегите си, те ще ти "обяснят" надълго и широко, че е "изгърмяла" - дори и да кача снимчицата да я видят всички
        Ти за ония 900 пипса на евродолар при 1:400 кажи как става работата

        P.S. А бе верно ли и хвана на йената 10 пипа бре
        МАЙСТОРЕ!!!
        Last edited by BatSvetlio; 10.04.2013, 14:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
          Ооооо, марандич, добрутро пиленцеее сладко
          Я кажи сега, ту верно ли на тая платформа денсиш и така ги правиш печалбите (както колегите са описали)
          Верно ли бре шут?
          Рожбе,

          и да ти кача снимчица с йената 1:400 от 99.30, че е затворена на 99.40, а не е изгоряла и е на плюс - мислиш ли, че ще се промени нещо? ( риторично ).

          Ганя от всичко вдява или поне му били казали, някои дет' и те били па чули от нейде и т.н.

          Питай колегите си, те ще ти "обяснят" надълго и широко, че е "изгърмяла" - дори и да кача снимчицата да я видят всички

          Коментар


          • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
            Учудвам се на желанието ти да четеш бисери То верно до някъде е забавно, ама няма спирачка...
            Колега, не можах да се спра бе
            То бива, бива ама марандича изпочупи всичкото тъпомер

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
              Ооооо, марандич, добрутро пиленцеее сладко
              Я кажи сега, ту верно ли на тая платформа денсиш и така ги правиш печалбите (както колегите са описали)
              Верно ли бре шут?
              Учудвам се на желанието ти да четеш бисери То верно до някъде е забавно, ама няма спирачка...
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                сетих се, че някой ще ме зачеше на тая тема, но вече бях пуснал поста..., по-точно е "с пълно съзнание" за необходимостта...

                Мерси за корекцията!

                /айде, че имам и друга работа - това ми е хоби, така че - не ми се вързвайте на думите.../
                Колега, зачесването е, че от четвъртък заранта се знае защо йената се обезценява и ще продължи да се обезценява. Япония няма друг избор, защото закъса с експорта и дефлацията.

                Еврозоната няма как да желае една посока - все ще има изревали и недоволни. Понижаването от 1.37 се отрази като глътка въздух за Гърция, Испания и Италия, но пък натовари Германия и Франция. Всички очакват 2014, когато ще заработи ЕМС за да се получи наистина стабилност и най-вече да почне съюзът да работи като такъв.
                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                Коментар


                • Ооооо, марандич, добрутро пиленцеее сладко
                  Я кажи сега, ту верно ли на тая платформа денсиш и така ги правиш печалбите (както колегите са описали)
                  Верно ли бре шут?

                  Коментар


                  • В БГ-станските форуми са се навъдили 'ноу готини животни - бай Ганявци

                    Платформата има над 2 милки потребители в цял свят, но местният Ганя все си мисли, че той първи е открил, че водата е мокра, а небето - синьо. Той е открил и платформите.

                    Ако Ганя умееше да брои поне до 2 милки потребители, щеше да осъзнае к'ви глупости ръси и то в цял свят, а не само у вИликъ България.

                    Друго си е да си житка на БГ-станска платформа ( пак Ганя е открил пръв валутната търговия от цял свят ), дет' няма на нея и 1000 юзера закачени и да се бие в гърдите и да вика: "Булгар, булгар .."

                    П.П. Висят по форумите да дирят кусири Ганявците е ясно защо - щот' няма стинки в акаунта и си "убиват" времето.

                    Скоро първи ще открият и щатския долар и ще го подарят на хамериканциете

                    Разбира се аз оня Ганьо дет' ме кани да си отворя акаунт при него к'во да му кажа? Че предполагам ще съм 62-рия акаунт? Или 'айде 93-тият да бъде, че съм ларж, кат' великия БГ-стански Кобус с 20 нови юзери на месец.

                    И тоя Ганьо се плющи на паважа къв е "велик". Дали не ми е смешно? Я, да помисля?
                    Last edited by marandi; 10.04.2013, 13:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                      Верно ли е тенденциозно
                      сетих се, че някой ще ме зачеше на тая тема, но вече бях пуснал поста..., по-точно е "с пълно съзнание" за необходимостта...

                      Мерси за корекцията!

                      /айде, че имам и друга работа - това ми е хоби, така че - не ми се вързвайте на думите.../
                      If something inspires you, follow it! Henry Ford

                      Коментар


                      • Трудно ми е да разбера схващането за "регулация на пазара в банковата сфера".

                        Как се "регулира" пазар? Възможно ли е това изобщо, защото дори немците приемат такава необходимост от банков съюз?

                        Е, какъв е тоя пазар, щом го определят като "регулиран"? . Не приемам за нормално в Еврозоната да търсят споразумения и да задават ограничителни условия на пазара, тъй като тая въображаема структура, би могла да бъде всичко друго, но не и пазар.

                        Добре де, съгласяваме се да джиткаме на въображаем пазар, тогава - кой би се наел да направи цялата тая регулация? Каква армия от хора би трябвало да се наеме, за да следи изкъсо кой-точно как спазва "регулациите"... Струва ли си такъв огромен труд и средства, ако в един момент пазара не разкъса отново конците, с които искат да го вържат и "регулират"?

                        Ясно е, че фалитите тръгнаха. Словения пази ред на вратата на фалита http://reporterbg.com/index.php?id=58050

                        Каква е алтернативата? Няма такава. Реформиране и регулиране на пазар. Ако това не стане - еврото изчезва. После ще решаваме що за пазар е това...
                        If something inspires you, follow it! Henry Ford

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                          Rookie, гледай сега... Дано осъзнаваш какво показва MA-то. Т.е. то нищо не показва. Математиката казва, че винаги през каквото и да е множество произволни точки, може да се напише такова уравнение, решенията на което да минава през всички тези точки. Т.е. МА-то се променя, като се промени и тренда. Сега пусни си графиката, сложи една МА отгоре и си го запиши като картинка това. След 1 месец като се промени тренда(независимо нагоре или надолу) пак погледни графиката си от сега, погледни тогава новата с новото МА върху нея и виж дали МА-то за днес ще съвпадне с МА-то пак за днес, но на графиката след месец. Както каза колегата trade, като удавник за сламка се хващат. Всички такива "индикатори" са постфактум показателни, но не могат да предвидят нищо. Но много успешно описват нещата "после", след като са се случили. То ако имаше индикатор, който не греши, то всички щяха да са милионери.
                          Колега,или аз не съм разбрал,или ти си се объркал.Не съм математик.Няма нужда да чакаш цял месец.Пусни си минутна графика и чакай 10 минути.За кендъла в този момент тя вече е изчислена и ще остане за него такава и след 100 периода.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                            Йената се обезценява /според мен тенденциозно/ от 80 до 100 за долар...
                            Верно ли е тенденциозно
                            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Хайде пак за надоле, ама едночко 7745
                              Хайде де
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • ако под "пожертва" разбираш
                                да обезцени еврака,
                                това въобще не е жертва
                                -всички го правят-първа стъпка-
                                намаляване на ОЛП,
                                Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                                Йената се обезценява /според мен тенденциозно/ от 80 до 100 за долар...

                                Дженерал Мотърс не издържа на скъпия австралийски долар и се налага да съкращава над 1/4 от работните места в Австралия, поради простата причина, че японците правят голям пробив в Австралия...

                                Често си задавам въпроса - не дали-, а кога точно - Меркел ще пожертва еврото, за да спаси Европа.

                                Неангажиращо, търся причината за по-сериозните движения на пазарите. Колкото и неангажиращо да е мнението ми, то си е тема за размисъл.

                                Успехи!

                                Коментар

                                Working...
                                X