IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
    Евро/долар-а най-много да падне до 1.1050.....и после нагоре.....

    съмнява ме това . Според мен ще тества 1,1000
    http://dimitarmilov.blogspot.com/

    Коментар


    • Евро/долар-а най-много да падне до 1.1050.....и после нагоре.....
      „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
      Джеси Ливърмор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
        айдее стига толкова съм губил тази седмица, че нов акаунт ще трябва да се отваря
        недей така винаги има шанс за оправяне
        http://dimitarmilov.blogspot.com/

        Коментар


        • айдее стига толкова съм губил тази седмица, че нов акаунт ще трябва да се отваря
          http://trader-idimitrov.blogspot.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение
            това е вече отиграно.... не случайно баба Йелън 'масажира' пазара от толкова дълго.
            когато вдигнат лихвите, ще има едно шипче, след което ще се върне....

            .....и може да достигне до 1.24.....


            Успех.....
            „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
            Джеси Ливърмор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
              Централната банка на САЩ – Федералният резерв (FED) – най-вероятно ще вдигне лихвата два пъти през тази година, което ще бъде първото покачване на ставката за последните почти 10 години. Първото повишение може да се случи дори още през септември, според проучване на Reuters, публикувано вчера. Икономистите очакват 60% вероятност за повишение на основната лихва през следващия месец и 85% шанс да я покачи за втори път до края на годината.
              това е вече отиграно.... не случайно баба Йелън 'масажира' пазара от толкова дълго.
              когато вдигнат лихвите, ще има едно шипче, след което ще се върне....

              Коментар


              • FED ще повиши лихвата два пъти през тази година, сочи проучване

                Централната банка на САЩ – Федералният резерв (FED) – най-вероятно ще вдигне лихвата два пъти през тази година, което ще бъде първото покачване на ставката за последните почти 10 години. Първото повишение може да се случи дори още през септември, според проучване на Reuters, публикувано вчера. Икономистите очакват 60% вероятност за повишение на основната лихва през следващия месец и 85% шанс да я покачи за втори път до края на годината.

                Коментар


                • Аз ще изчкама да видя как ще затвори днес този крос (евро/паунд).
                  Вече ако е под средната на ББ на седмична , то другата седмица смятам да отворя къси .
                  Ако затвори над тази линия, ще гледам да се ориентирам за дълги, но при този вариант ще гледам да oтвoря Вторник сутринта.
                  А за днес смятам , че може би ще тръгне пак надолу към 0.7062, но много, адски много рискована ми изглежда и както споменах по-горе ще съм пас днес и само ще наблюдавам от страни.
                  Успех на всички
                  Last edited by Novakat; 14.08.2015, 11:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                    Затворих вчерашната къса при евро/паунд на 20 писпа на печалба
                    Сега няма да се учудя ако евро/паунд удари 0.72 до края на деня, но не виждам ясен сигнал за вход, така че вече съм пак съм в режим на чакане за нещо познато на графиките.
                    Успех на всички
                    НА дневна има обесен човек... точно под съпротивата.
                    Смущава ме обаче, че е над ЕМА 89. А сега де?

                    http://forex-trade-orb.blogspot.com/

                    Коментар


                    • Затворих вчерашната къса при евро/паунд на 20 писпа на печалба
                      Сега няма да се учудя ако евро/паунд удари 0.72 до края на деня, но не виждам ясен сигнал за вход, така че вече съм пак съм в режим на чакане за нещо познато на графиките.
                      Успех на всички

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от b.bonchev Разгледай мнение
                        EUR/USD има активирана обърната глава с рамене на дневна графика..ще качи поне до 1.1300 според мен дневна свещ затвори с тяло над линията на шията и трябваше да се влиза още вчера в полунощ в дълги позиции
                        Колега, това няма общо, Като цяло има голям sell interest на EUR/USD . Вдигането на 1,12 беше дело на китайците и разпродажбите на долара, но нещата отново тръгват по старо му(поне докато не им хрумне отново нещо на дръпнатите). Още повече ,че от 1,12 са отворени големи сел ордери . За мен шанса да качи над 1.125 е към 5-10%

                        Коментар


                        • То и на янките не им трябва скъп долар, че тогава икономиката няма да върви с темповете които ФЕД иска

                          Коментар


                          • и малко фундамент
                            In a note to clients today, BNP Paribas discusses the G10 FX impact of CNY devaluation.

                            1- "As the CNY tends to anchor Asian FX moves, it is natural that the weaker CNY is associated with further weakness among Asian currencies," BNPP argues.

                            2- "This trend should extend to G10 currencies in the region especially AUD, NZD and JPY. The JPY is most likely to attract official intervention to limit weakness. Australia and New Zealand will likely welcome further currency weakness given rhetoric from monetary authorities," BNPP projects.

                            3- "Asian central banks are likely to intervene to slow currency depreciation rather than reversing it. As USD reserves are depleted, buying USDs vs G10 currencies will be required to prevent USD allocations falling. Reserve managers have pushed average USD allocations to around 64% and will likely chose to maintain that trend," BNPP adds.



                            4- "The associated portfolio rebalancing would require EURUSD selling," BNPP argues.

                            5- "Partially offsetting some of the USD-bullish trend may be reduced FOMC tightening expectations. This trend may moderate rather than drive the USD trend," BNPP adds.
                            На Драги и компания не им трябва скъпо евро. Южна Европа точно е започнала да поема въздух (визирам Испания) и едно скъпо евро ще им разкаже играта...на скромния подем.
                            Last edited by bertram; 13.08.2015, 13:39.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от b.bonchev Разгледай мнение
                              EUR/USD има активирана обърната глава с рамене на дневна графика..ще качи поне до 1.1300 според мен дневна свещ затвори с тяло над линията на шията и трябваше да се влиза още вчера в полунощ в дълги позиции
                              За сега се въздържам. Поне докато не минат новините в 15.30.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                                Според мен тръгва към 1.05. Отворил ми се е сел ордера от 1.12 с таргет 1.075, може и да го затворя към 1,08 но зависи кога и какви ще са условията
                                EUR/USD има активирана обърната глава с рамене на дневна графика..ще качи поне до 1.1300 според мен дневна свещ затвори с тяло над линията на шията и трябваше да се влиза още вчера в полунощ в дълги позиции

                                Коментар

                                Working...
                                X