Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• 7и месец -някой пази 1,1315 .Ако в идните часове не го преодолеем категорично-картината се смарангясва

Коментар

• Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

Разбира се бе донорче ............ ЦЯЛ биткойн беше много за теб ,..... 18000 $ ........
      Ако го напишеш ще направиш 3 грешки ........ най малко .......

Ама , виж всичките си спестявания - 5/6/7 000 левчета - ги даде за карти ........... Абсолютно ненужни сега ......

Цъкай Counter stike .... сега ............
      Или дълги в NZDUSD на демото ......................
      Бацка, да попитам защо така взе да се възстановява този новозеландец?

Коментар

• Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
        За много години пичове.
        Ако ще ходим надолу-не трябва да ходим на горе,нали така
        Сел евро от 15,35-цел след Трифон зарезан 2020г.
        Сполай ви
        Няма такова животно скъп петрол и злато и скъп долар или едното или другото.Пътят на еврото ще е дълъг
        и славен.
        Last edited by Grosss; 09.01.2019, 17:40.

Коментар

• За много години пичове.
          Ако ще ходим надолу-не трябва да ходим на горе,нали така
          Сел евро от 1,1535-цел след Трифон зарезан 2020г.
          Сполай ви
          Last edited by tandem; 09.01.2019, 17:38.

Коментар

• Честита 2019 и от мене.Някой да знае причината за тез 200 пипса надоле при EUR/USD от днес ?
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

Коментар

• Честита Нова Година на всички!

Към кадрите с повече стаж в Системата - пожелание за здрави нерви и повече профити!

За по младите и начинаещите - не се захващайте ако отговаряте на поне едно от следните условия:

....I'm a young single man at the age 25
              Ex-communist, I search American life.
              I have no cash, I have no job
              But I don't give a damn as long as music is my world....
              https://www.vbox7.com/play:8c8dc88fe7

Мисля, че и през 2019г. Паритет евро/долар няма да има!Но това е лична прогноза която няма нищо общо с търговията....
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

Коментар

• "Животът е кратък. Изпращаме още една година.

Ако сте обидили или нагрубили някой,

имате още малко време да му се обадите, и да му

теглите още една .... майна."

В този контекст да попитам, къде е Бацката и ония юрдеци модитата???

Коментар

• Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

Разбирачев, когато е пуснато това мнение, въпросните карти бяха 2700-2800 лв. бройката. Дори и по 1700 да са били, пак нещо не ти излиза математиката. 6 бр.х1700лв. =5-6-7000 леФФчета според тебе. Върви търси даскала си по математика да ти върне парите!
                  Абе , ти верно си бая - бая ............. ''недосетливичък''
                  Не ти споря , колко са стрували картите , нито това е темата , нито ме интересува точната цифра , шмат ..........

Казвам , че си се наредил като поляк на Златни пясъци .........
                  К'во фанеш - изсъхва ................
                  Боли ме мене ........ дали са БИЛИ 1700 или 27000 .......... Дали си се набутал с 8 бона или с 13000 бона ..........

Важното , пропускаш .............
                  Върви ли добре Couner strike - a с тех .............

Айде , не напиняй се , вече .......... 'Сичко е ясно .......
                  Цъкай на демото - то работи и събота и неделя ............
                  И довечера , късно ......... пусни изрезката - колко си направил уикенда на Форекс Пазара ............

Коментар

.

Ама , виж всичките си спестявания - 5/6/7 000 левчета - ги даде за карти ........... Абсолютно ненужни сега ......

Разбирачев, когато е пуснато това мнение, въпросните карти бяха 2700-2800 лв. бройката. Дори и по 1700 да са били, пак нещо не ти излиза математиката. 6 бр.х1700лв. =5-6-7000 леФФчета според тебе. Върви търси даскала си по математика да ти върне парите!

Коментар

• Първоначално изпратено от forexboy
                      Значи хем нямам пари, ама в същото време съм купил скъпи карти за "копане"......
                      Разбира се бе донорче ............ ЦЯЛ биткойн беше много за теб ,..... 18000 $ ........
                      Ако го напишеш ще направиш 3 грешки ........ най малко .......

Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

Бацка,
                      Купувам 6 бр. Palit 1080ti gamerock premium, чисто нови с БГ гаранция, на цена от 1700 лв. с ДДС парчето.
                      Last edited by БАЦЕ; 23.12.2018, 16:06.

Коментар

Бацка,
                        Като развалена латерна го повтаряш това! Криптаци срещу фиатни пари НЕ съм купувал все още. Не си спомням вече за кой път ти го повтарям.
                        Разбира се ....... Цел биткойн - не си !!! Отде толкова пари
                        Купи малко , за колко имаше ........... + скъпи карти за '' копане '' ....... миньорин да ставаш .............
                        И , въобще - какво се напъваш ........
                        бОли ме пипоня за тебе ........ бе Кво ме занимаваш с Демо - тата си ........... Даже и не можеш да се оправдаеш след аматьорските лъжи .........
                        ''Мокри сънища '' .... цитирания от известни геьове ........... Абсолютни несвързаности ............

Знам , че каквото написа предварително - тръгна наобратно ............
                        Тръгнал да ми доказва ............
                        Ама аз те виждам колко струваш , бе ''boy'' ...............

Даже и предполагам кой донор си...................
                        С тия празни графики и НЕмахнат грид все още .................

Само по това - заключението е ЕДНО !!!!
                        Кръводарител ................

Коментар

Ама ти си доста наивен ..................
                          Аз го разбрах още след покупките ти на бииткойн на върха , и лаишките ти въпросчета при казуса ти с Булброкерите ..........
                          Ама сега ........... направо се бетонира
                          Бацка,
                          Като развалена латерна го повтаряш това! Криптаци срещу фиатни пари НЕ съм купувал все още. Не си спомням вече за кой път ти го повтарям.

Първоначално изпратено от БАЦЕ
                          Е , как ще има като :

Вариант 1. Затворил си и минусовите позиции ..... Те не са ти нужни след ''показния'' профитен марш ....... Това е Демо и с 3 клика , правиш ново ..........
                          Затварянето може да е станало по всеко време ........ веднага след снимчицата на затворените '' печеливши '' сделки или непосредствено преди снимчицата на празната графика .....................

Вариант : 2. Има опция '' скрии всички позиции ''

Вариант : 3. Това е графика от ............ съвсем друго , ново ДЕМО .................. със '' закачен'' баланс от старото...

На това му се вика мокрите сънища на Бацката

Коментар

Този въпрос само доказва съществуването на празнини при тебе!
                            Този път ще ти помогна обаче да постигнеш известно просветление. Както виждаш от графиката и от платформата, че отворени позиции НЯМА, нито дълги, нито къси. Вероятно само в мокрите ти сънища ги има, но това е друга бира.

Ама ти си доста наивен ..................
                            Аз го разбрах още след покупките ти на бииткойн на върха , и лаишките ти въпросчета при казуса ти с Булброкерите ..........
                            Ама сега ........... направо се бетонира

Както виждаш от графиката и от платформата, че отворени позиции НЯМА, нито дълги, нито къси.
                            Е , как ще има като :

Вариант 1. Затворил си и минусовите позиции ..... Те не са ти нужни след ''показния'' профитен марш ....... Това е Демо и с 3 клика , правиш ново ..........
                            Затварянето може да е станало по всеко време ........ веднага след снимчицата на затворените '' печеливши '' сделки или непосредствено преди снимчицата на празната графика .....................

Вариант : 2. Има опция '' скрии всички позиции ''

Вариант : 3. Това е графика от ............ съвсем друго , ново ДЕМО .................. със '' закачен'' баланс от старото...

ПП . В мокрите ми сънища са присъствали Моника Белучи , Лиза Анн и Цеца Величкович ................. но никога твоите Демо графики ...........
                            Last edited by БАЦЕ; 23.12.2018, 16:21.

Коментар

Се тая ............ демо .......... и насрещни позиции , на които от всяка двойка са затворени печелившата
                              И Това показваш ........ !!!
                              А какво ......... требва да показва тая празна графика , бе .......... Тигре на Уолстриит

Този път ще ти помогна обаче да постигнеш известно просветление. Както виждаш от графиката и от платформата, че отворени позиции НЯМА, нито дълги, нито къси.
                              Last edited by X_Y; 22.12.2018, 16:58.

Коментар

Въх! нИ думай! Не за левове, а за долари става дума, но не това е важното в случая. Ако бях набил лота в началото по-спокоен ли щеше да бъдеш?

Се тая ............ демо .......... и насрещни позиции , на които от всяка двойка са затворени печелившата
                                И Това показваш ........ !!!
                                А какво ......... требва да показва тая празна графика , бе .......... Тигре на Уолстриит

Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

Бацка, то и ти си в Интернет, но не смятам за необходимо да те копвам. Също не смятам да впечатлявам когото и да било. Просто исках да ти кажа, че няма смисъл от ехидния ти нарцисизъм.
                                Първото изречение е някаква глупост .............
                                Второто е защото неможеш ..........
                                Трето ще го оставя ........ да имаш чувството , че и ти нещо си .......... казал ......

Коментар

Working...
                                X