Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

Ей сега да вземат да разходят яната до 109.50 и ще затвърдят имиджа си професионални гангстери!
    Като гледам днес как долар -юан 7,0434 много ме съмнява дали ФЕД няма да сипе с фадромата.

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Еврото падна малко ,но яната е на път да скърши мераците на гущера........много скоро и еврото ще я последва.
      Ей сега да вземат да разходят яната до 109.50 и ще затвърдят имиджа си професионални гангстери!

Коментар

• Еврото падна малко ,но яната е на път да скърши мераците на гущера........много скоро и еврото ще я последва.

Коментар

• Най плачещите -най големите водачи -най големите лъжци-най вероятно са се облагодетелствали -тяхната мамица -една година и кусур стоим на кота 1,13

Коментар

• Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение
            Не беше ли логично долара да позаслабне ,или бъркам някъде ?
            В действията на организираната борсова престъпност няма нищо логично! Сега къртят ченетата на дългите стопаджии и после като излезе негативна новина за еврото или позитивна за долара, ще си тръгнат самички нагоре.

Коментар

• Не беше ли логично долара да позаслабне ,или бъркам някъде ?

Коментар

Как са дългите хави, Вуйче? Бай он дипс?
                През август месец съм забелязал,че има най- големи движения при двойката евро-долар.

Коментар

• Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                  Напротив, чета всяко мнение, нищо че не отговарям лично. Иначе средната ми цена е 1.1300
                  В момента нищо не може да ме притесни, защото ако не сте забелязали нищо интересно не се случва.
                  Аз третирам този спад като корекция на предното покачване, защото да съм честен то се случи много бързо и
                  ден - два преди очакванията ми. За издържането няма проблем защото най-много да загубя печалбата от последния месец.
                  Не че ми е малко и няма да ми е кофти, но под 1.1000 може и до там да се стигне.
                  Аз такъв сценарий не го виждам как ще стане, но все пак да изчакаме до петък да видим...
                  Как са дългите хави, Вуйче? Бай он дипс?

Коментар

• Днес при еврото пробив и откат, коронен номер на организираната борсова престъпност! Сега остава да видим и връщане в клина или поне фалшиво такова за да достигнат 1.1060

Коментар

Да видим дали хЙената направи главоч на 4Н или само ни филмират....
                      Прецакаха я в типичен за тях стил! УУУУ, Мафия, УУУУУУ!!!

Коментар

• Тръмп иска евтин долар и това е,умиране има оттръвка няма.Скоро ще има рали ,но докъде ли?

Коментар

Да видим дали хЙената направи главоч на 4Н или само ни филмират....
                          Цел около 110.50

Коментар

• Да видим дали хЙената направи главоч на 4Н или само ни филмират....

Коментар

• Напротив, чета всяко мнение, нищо че не отговарям лично. Иначе средната ми цена е 1.1300
                              В момента нищо не може да ме притесни, защото ако не сте забелязали нищо интересно не се случва.
                              Аз третирам този спад като корекция на предното покачване, защото да съм честен то се случи много бързо и
                              ден - два преди очакванията ми. За издържането няма проблем защото най-много да загубя печалбата от последния месец.
                              Не че ми е малко и няма да ми е кофти, но под 1.1000 може и до там да се стигне.
                              Аз такъв сценарий не го виждам как ще стане, но все пак да изчакаме до петък да видим...
                              Мнението ми води до фалит !

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

Какво си мислиш като четеш това https://www.investor.bg/analizi/91/a...pobedi-284963/
                                Аз си мисля за скъп долар срив на акции,злато ,петрол.Само преди една седмица беше обратното.
                                Няма обратното.тоя е непредвидим.Това намекнах и на вуйчото ама той не ме брои...Докато не дойдат избори тоя ще /ТУИТВА/ квот си иска и ще ни лашка както си иска.Докато ни лашка най доброто са долар и японка,другото са графики
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

Коментар

Working...
                                X