IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
    Добро утро!
    долар/яна и евро/яна си запълниха дупките(ако приемем,че вчерашното 124,48,макар и краткотрайно, е запълване),та да видим дали и евро/долар ще последва светлия им пример.
    Успешна търговия.
    Зависи от германското ПМИ - под 50 и ще се сурне...
    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

    Коментар


    • Добро утро!
      долар/яна и евро/яна си запълниха дупките(ако приемем,че вчерашното 124,48,макар и краткотрайно, е запълване),та да видим дали и евро/долар ще последва светлия им пример.
      Успешна търговия.
      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivooo Разгледай мнение

        Стига самохвалства дай да видиме някой снимки на тези удвоявания - на реална сметка.
        С тези темпове ще станеш милиярдер за по-малко от година и Сорос и Бъфет ще ти плащат за да ги учиш.
        Аиде малко по-сериозно
        Да , бе.......ако можеше да удвоява за месец, дали щеше да дращи у Инвестора по половин ден , а другата половина да готви супички ...........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          3 пъти съм успявал да го правя в 3 поредни седмици за дубъл спрямо предходната. За 2 поредни почти всеки месец.

          Усещам иронията и ще ви пооставя да се спасявате, пардон да четете лафчета Онуфри пуснах еди-к'во си и се чака ....

          Ай, със здраве!

          П.П. Ако обърнеш внимание всички цифрички дет' ви дадох излязоха на 100% досега с тайминг-а и движението.

          В макрото имаш една формулка за скорост на обърщение на кинтите. Па, Русото освен по микро е доста добър и в макро.

          Безсмислено е да държиш позиция с месеци за +50% профит като мога да ти я направя в пъти за няколко часа само ( същата позиция ).

          Но както ме уведомиха от Високата Порта съм бил натрапник в темата ви и ще ви пооставя. Седмичните нива, които ви дадох са коректни за 2-те валути. Повече няма ви ги давам, че се "натрапвам" и ме увериха, че било така.

          Демек, обидиха ме - бил съм натрапник - хаха

          Успех! ( смигам )

          Стига самохвалства дай да видиме някой снимки на тези удвоявания - на реална сметка.
          С тези темпове ще станеш милиярдер за по-малко от година и Сорос и Бъфет ще ти плащат за да ги учиш.
          Аиде малко по-сериозно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
            добро утро
            да ви имам проблемите
            МАМУНЕ, стига си се правил на ощипана мома,казвай какво правим дакса
            като тази ли?
            http://vbox7.com/play:f47f4926

            Коментар


            • добро утро
              да ви имам проблемите
              МАМУНЕ, стига си се правил на ощипана мома,казвай какво правим дакса
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                Според мен на 1 час в ауд долар има образувана фигура диамант. и най вероятно ще отпрашваме надолу. стопа е близък
                П./п Скъсих го от 1.0394 нищо ,че проби нагоре. стопа на 1.0423.
                Според мен 1.04 ще издържи.
                Затварям половината на +24 и стопа на другата половина на 1.0404 -10.При пробив на долу пак ще купя.

                Коментар


                • Добро утро на всички!Ситуацията EUR/USD е малко патова ако първо/за днес 21.03/ пресече 1,2958 то следва спускане поне до 1,2837,ако обаче спусне до 1,2924 то тогава прави дъно/дневно на 1,2898 и после ракета.99% първия сценарий е вероятен.


                  п.п:1,2924-1,2958 са задължителни за деня
                  /не е съвет за търговия/
                  Last edited by n.o.r.c; 21.03.2013, 09:27.

                  Коментар


                  • EUR/USD

                    Buy 1,2920 стоп на 1,2820 цел 1,3420

                    Коментар


                    • тато има бистър ум и остър език
                      домоуправител

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                        Браво за седмица двоен акаунт ,доста необмисленно ми звучи както и за 8 г 180% Замислям се каквили сави входовете и стоповете....доста щемие забавно..повярваите ми
                        3 пъти съм успявал да го правя в 3 поредни седмици за дубъл спрямо предходната. За 2 поредни почти всеки месец.

                        Усещам иронията и ще ви пооставя да се спасявате, пардон да четете лафчета Онуфри пуснах еди-к'во си и се чака ....

                        Ай, със здраве!

                        П.П. Ако обърнеш внимание всички цифрички дет' ви дадох излязоха на 100% досега с тайминг-а и движението.

                        В макрото имаш една формулка за скорост на обърщение на кинтите. Па, Русото освен по микро е доста добър и в макро.

                        Безсмислено е да държиш позиция с месеци за +50% профит като мога да ти я направя в пъти за няколко часа само ( същата позиция ).

                        Но както ме уведомиха от Високата Порта съм бил натрапник в темата ви и ще ви пооставя. Седмичните нива, които ви дадох са коректни за 2-те валути. Повече няма ви ги давам, че се "натрапвам" и ме увериха, че било така.

                        Демек, обидиха ме - бил съм натрапник - хаха

                        Успех! ( смигам )
                        Last edited by marandi; 21.03.2013, 01:53.

                        Коментар


                        • Браво за седмица двоен акаунт ,доста необмисленно ми звучи както и за 8 г 180% Замислям се каквили сави входовете и стоповете....доста щемие забавно..повярваите ми
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                            Не е смешно! Напротив - резултатът ти е доста добър най-малкото защото всяка система има дроудаун понеже работи с постоянни правила,а пазарът е променлива величина!

                            И друго - навремето Матеев беше направил добър математически анализ (има го из постовете му във фрий-зоната) според който всяка система колкото повече печели,толкова е по рискова и съответно благосклонна към фалит, отколкото тия с умерените доходности (като твоята примерно.....)
                            Всеки успял българин ( трейдър ) трябва да се подкрепя, защото е възможно да изхранва цял средно-статистически малък град в БГ, предвид икономическата реалност. Нямате лидери и мениджъри в момента от 70 години и затова икономиката и демографската картинка се гмурка все повече.

                            Надявам се до 5-10 години да се появят и ще ги познаете веднага! Дотогава подкрепяйте всеки трейдър - храни сто семейства поне около себе си и не е нужно да им го казва или да парадира с това.

                            П.П. Нямам идея защо така се получава да съм ти винаги на "опозиция", но тия анализи и математика, тоя там къв е да си ги навре някъде на топло.

                            Отдавна мина времето, където се мяташе капата из въздуха, че 1 цент за цяла седмица е поскъпнало/поевтиняло нещо.

                            Пазарите в момента са много волатилни, което предполага и микс от стратегии, когато се денси. Тактиката холд енд бай отдавна умря.

                            В интерес на истината не съм се замислял колко вида стратегии прилагам, вероятно са над 10, също и вече не знам защо го правя и кога как да се реагира. Идея си нямам.

                            Дано си ме разбрал правилно! Волатилността ще става все по-голяма, за да се обират стоповете на баламите. Дано не сте от тях!

                            П.П.П. Към края на годината ще пуснем кампания за всеки успял трейдър = спасява 1 малък град в БГ-то, дано съм жив дотогава, че много къркам и пуша - хаха

                            Успех!
                            Last edited by marandi; 20.03.2013, 23:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                              смешно е , но за последните 8 години съм само 160% + ...
                              Не е смешно! Напротив - резултатът ти е доста добър най-малкото защото всяка система има дроудаун понеже работи с постоянни правила,а пазарът е променлива величина!

                              И друго - навремето Матеев беше направил добър математически анализ (има го из постовете му във фрий-зоната) според който всяка система колкото повече печели,толкова е по рискова и съответно благосклонна към фалит, отколкото тия с умерените доходности (като твоята примерно.....)
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                                Тенкю и ти също marandi
                                Тенкю съм и язе!

                                Откачаш с т'ва евро, за по-добър резултат трябва да преливаш в стратегиите. Като концентрирай и удряй ми е любимка, но ти си зациклил на нея, затова ти е толкова слаб резултата за 8 години.

                                100% дубъл на акаунт или екуити се правят за месец при кофти случай и за седмица нормално. Предполагам има доста колеги, които ме бият по резултат и затова си трая, понеже не е нищо особено. Иначе си прав - стриже се и нагоре и надоле, понеже времето няма кой да го върне.

                                П.П. В момента сме пас навсъкъде с внимание в кабела, ако слезе под 1.5065 да го байнем пак и аз от скука продадох евро/йена на 124.19, а до вчера я купувах на 122.27 и после на 122.07.

                                Онуфри да ми прости за "завистта", дет' питая към него
                                Last edited by marandi; 20.03.2013, 22:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X