IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
    FOMC Minutes изтекли по-раноНяма смисъл да чакаме до довечера
    Така е - бяха за 21:00...

    Мноо красиви графики при яната
    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

    Коментар


    • FOMC Minutes изтекли по-раноНяма смисъл да чакаме до довечера
      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
        Курода казал, че няма да има повече стимули, а само ако се наложи, като следят всеки месец дали им се изпълнява програмата - за това е спада в 15:00.

        Но пък се чакат данните на FOMC довечера

        Та движенията предстоят
        В тази връзка местя стопа на ентрито и ше си пия спокойно довечера. То не е работа кат' почнеш да го зяпаш денонощно да ева и Форекса.
        Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
          Курода казал, че няма да има повече стимули, а само ако се наложи, като следят всеки месец дали им се изпълнява програмата - за това е спада в 15:00.

          Но пък се чакат данните на FOMC довечера

          Та движенията предстоят

          ПП: Ама никой не евава - купуват на поразия, евро, долари, йени, че и даксове купуват
          5 мин след това излезнаха с опровержение, че блумбърг са интерпретирали грешно думите. Просто ни дадоха нива за нови дълги по кросовете не йените.

          Коментар


          • Ето за какво дъно говорех вчера !! EUR/USD
            Attached Files

            Коментар


            • Курода казал, че няма да има повече стимули, а само ако се наложи, като следят всеки месец дали им се изпълнява програмата - за това е спада в 15:00.

              Но пък се чакат данните на FOMC довечера

              Та движенията предстоят

              ПП: Ама никой не евава - купуват на поразия, евро, долари, йени, че и даксове купуват
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Объркал си се, както винаги, Драги!

                С 1:100 си денся нормално, понеже при 1:200 и 1:400 платформата не позволя да си мъкнеш позицията след петък кат' хлопнат кепенците пазарите и я затваря аутоматише. Няма как да е станало т'ва дет' си го измисляш чисто технически да разнасям с месеци позиция при 1:400.

                :
                Охо, Маранди, стана ли бре пиле шарено.

                Я сега ми обясни като на бял човек, на 1/100 как държиш оназ късата евро/йена на 300+ пипа загуба. Досега 3 пъти да си се пренесъл у вечния киреч. Има някво несъответствие.

                Коментар


                • гепито дялка пипируда с таргет 150,
                  после 143.75...само трябва да се
                  задейства

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                    Сигурен ли си
                    Във Форекса няма нищо сигурно, даже и молитвите не помагат пробвах ги преди 6г с молитви и нищо не става

                    Едни викат 140 при евро/японец други викат 120 е на кой да се вярва

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от darkbg Разгледай мнение
                      Надолу е еврака, няма да издържи и при японеца е така
                      Сигурен ли си
                      Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                      Коментар


                      • То пък взе че ме послуша
                        Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                        Коментар


                        • Напълно е възможно Словения да е се окаче фундамента на корекцията
                          която чакам/чакаме при евро/долар , аз лично от утре или от петък ще скъсявам .
                          Искам само да отбележа ,че вероятно ще е скучна корекция/нагоре надолу / нагоре/надолу с цел около 1.2400 - 1.2500 . Лично мнение , не е препоръка !!
                          Успех!!!
                          Мнението ми води до фалит !

                          Коментар


                          • Надолу е еврака, няма да издържи и при японеца е така

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                              Аре да хваща на някъде , че много дразни
                              Сега хваща - гледай йената
                              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                              Коментар


                              • Аре да хваща на някъде , че много дразни
                                Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                                Коментар

                                Working...
                                X