IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Щото печелиш и им бъркаш в ...
    Обаче загубиш ли ще те накълват с лешоядските си гаги и ще те дъвчат с ГОДИНИ
    Прав си !!!! Дано не се налага да ме накълват Кълването не е проблем >>>проблем е загубата на пари
    Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
      МАМУН къф празник е днес
      Как къФ бре) Че тук сички сме от майстор нагоре

      Коментар


      • МАМУН къф празник е днес
        --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
        http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

        Коментар


        • Добрутро и честит ви празник!

          Коментар


          • Добрю ютрю

            Да кажа на Kомърджито, че
            вече си пия КаВето :

            Успешен ден на ХОРAТА !!!!
            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
              Емилио, всичко на този свят се плаща. Може да е ефтино, може и да е скъпо - въпрос на гледна точка. А когато се довериш на безплатни съвети по форумите, гризваш дръвцето или 3фигури !
              То пък като се довериш на платени освен 3те фигури и таксата отива у ряката
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение


                интересно че няма последния път подигравателни коментари >>>> явно имиджа последния път ми е пораснал и никой не е писал на въпреки >>>> значи е било предпоследния път но сега не ми се търси ЛЕКА ви нощ утре заранта може да се наложи да се добавят къси ама ще свиркам ако има нещо
                Щото печелиш и им бъркаш в ...
                Обаче загубиш ли ще те накълват с лешоядските си гаги и ще те дъвчат с ГОДИНИ
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                  Така е,когато човек робува на предварително написани сценарии.Аз и може би милиони като мене се бяхме нагласили за смъртта на еврото,а те еврократуните с няколко напечатани листа празни приказки обърнаха нагласите.Туй пазарят е многу глупаво жиуотно,щом от празни обещания гради кули от ,,пържен въздух"Но нищо,ще си пооближа раните,докато тази олигофренска еуфория отмине и после ще му сритам яко задника.
                  И си прав и не си. Има прекалено много пари в банките и бе ясно, че ще ги изсипят някъде. Фондовите пазари и еврото са подходящото място да ги налеят, а после да си вземат бонусите. Има време и за долара, но няма да е още сега.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                    Тихо тихооооо !!!
                    В Русия съм,,,,,,,,,,,,,,

                    тоз лаф неколко пъти го ползваш и какво значи ?? че си се напил кат казак ли ?
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
                      Ред отдясно на Карлово ли или отлево ?
                      Тихо тихооооо !!!
                      В Русия съм,,,,,,,,,,,,,,
                      --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                      http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
                        Ред отдясно на Карлово ли или отлево ?
                        Аз май се сещам де е.... Но не чаткам как се качва горе!!!!!!!!!!!
                        Купувам наденици!!!!!!

                        Коментар


                        • Освен това ще добавя Хоска че последния път 4.10.11 когато системката каза дълги беше на 1,3171 а дъното беше 1,3145 така че няма да се учудя ако веке е близо върха
                          ПП. 1,4252 е 61,8% от 1,4939 до 1,3145 така че едно на ум
                          Last edited by Ебльо Еблев; 27.10.2011, 21:03.
                          Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Алооооо
                            мастарите-вас питам?
                            че снощи вас послушах за къси-и кво стана едни 300 пипа нагоре
                            Емилио, всичко на този свят се плаща. Може да е ефтино, може и да е скъпо - въпрос на гледна точка. А когато се довериш на безплатни съвети по форумите, гризваш дръвцето или 3фигури !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                              объркването идва от това , че гледам фючърса.а при него числата са :
                              O/H/L/C (до момента) - 6194/6384/6180/6373 , та затова казвам 6400, ма айде кат за тебе още 25 поинта от текущи нива и то ако не падне повече от 9 поинта в следващият 1 час / също от текущите /
                              фючърса на дакс +33 / 6406 / поинта от нивото, когато постнах прогнозата
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
                                Споко утре може да му касират резултатите
                                А дано че малко нагло от негова страна ако все пак реши да касира мисла по активно да участвам на втори тур
                                Деградацията - висша форма на градация

                                Коментар

                                Working...
                                X