IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

    Линк към старата тема: http://www.investor.bg/forum/showthr...52#p1319743569

    Коментар


    • има 'обръщане' на тренда. SELLLLLLLL

      Коментар


      • Добро утро, банда!!!
        Който е Лъчезар да си признае!!!!
        Купувам наденици!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gulu Разгледай мнение
          Ебльо Еблев, извинявай, но на какъв фрейм ти подава сигнал и от кой индикатор?
          И аз ти се извинявам ама това може да се окаже въпрос за един милион долара
          Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

          Коментар


          • vapros

            Ебльо Еблев, извинявай, но на какъв фрейм ти подава сигнал и от кой индикатор?

            Коментар


            • Поздрав за всички мечки,
              Хора и животни


              http://www.youtube.com/watch?v=kebwTsRZ7bs

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                Сигнала е един наистина а позициите са три на една и съща цена - разделил съм ги защото ако ми трябват пари да отворя на друга валутна двойка позиции да не се налага да затварям всичко
                Е то и при позиция от 0.3 лота пак можеш да затвориш само 0.1 лот.
                Както и да е,няма значение.Успех.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rosenn Разгледай мнение
                  Добре,всичко това хубаво,ма що отваряш 3 позиции по 0.1лота на една цена,не може ли една позиция от 0.3 лота?
                  Сигнала е един наистина а позициите са три на една и съща цена - разделил съм ги защото ако ми трябват пари да отворя на друга валутна двойка позиции да не се налага да затварям всичко
                  Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    OK! Ма нъл знаеш че прасенцето се прай модерно с лимонче в устата и морковче у дупето Успех!
                    Мерсаж Знам знам дано морковчето не влезе у мойто дупе
                    Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                      Не Мамун .Когато я мъдрувах системката отначало винаги слагах стопове когато минеше на + и съответно винаги ги взимаше стоповете и излизаше че изяждам само трохите от трапезата >>>> а после пазаря вадеше печеното прасенце с лимонче в устата на трапезата >>> но веке д-р Ебльо нямаше позиции и умирах от яд
                      Добре,всичко това хубаво,ма що отваряш 3 позиции по 0.1лота на една цена,не може ли една позиция от 0.3 лота?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                        Не Мамун .Когато я мъдрувах системката отначало винаги слагах стопове когато минеше на + и съответно винаги ги взимаше стоповете и излизаше че изяждам само трохите от трапезата >>>> а после пазаря вадеше печеното прасенце с лимонче в устата на трапезата >>> но веке д-р Ебльо нямаше позиции и умирах от яд
                        OK! Ма нъл знаеш че прасенцето се прай модерно с лимонче в устата и морковче у дупето Успех!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Еблъо /да еба не го намерих този ер малък на тетрадката/ системата ти не включва ли местене на стопа, га акаунта светне добре в зелено?
                          Не Мамун .Когато я мъдрувах системката отначало винаги слагах стопове когато минеше на + и съответно винаги ги взимаше стоповете и излизаше че изяждам само трохите от трапезата >>>> а после пазаря вадеше печеното прасенце с лимонче в устата на трапезата >>> но веке д-р Ебльо нямаше позиции и умирах от яд
                          Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                            ххххххххххххххх
                            Верно
                            Аз пък си помислих, че имаш
                            някакъф специален МАМУНски празник
                            Добро утро
                            Гледам на моя календар има празник Лъчезар
                            Весел праздник на всички празнуващи и
                            Успешен ден на всикото трейдър

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Как къФ бре) Че тук сички сме от майстор нагоре
                              ххххххххххххххх
                              Верно
                              Аз пък си помислих, че имаш
                              някакъф специален МАМУНски празник
                              --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                              http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                                Прав си !!!! Дано не се налага да ме накълват Кълването не е проблем >>>проблем е загубата на пари
                                Еблъо /да еба не го намерих този ер малък на тетрадката/ системата ти не включва ли местене на стопа, га акаунта светне добре в зелено?

                                Коментар

                                Working...
                                X