IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Хахахахах.честито на всички.Сега чакайте да ви обясни "батко" нещата......Слагайте яко оферти купува....да ви ги даде скъпо

    Освен ако някой не се ядоса и не разтовари до към 80ст.тогава "батко" друга песен ше запее

    Н е е препоръка

    Не се занимавам с такива акции и не притежавам от тях


    Абе батя.държиш ли още 3те процента от Фонд имоти
    Батко не е такъв човек Той е филантроп
    МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

    Коментар


    • Хахахахах.честито на всички.Сега чакайте да ви обясни "батко" нещата......Слагайте яко оферти купува....да ви ги даде скъпо

      Освен ако някой не се ядоса и не разтовари до към 80ст.тогава "батко" друга песен ше запее

      Н е е препоръка

      Не се занимавам с такива акции и не притежавам от тях


      Абе батя.държиш ли още 3те процента от Фонд имоти

      Коментар


      • кой беше зорлията

        Коментар


        • Нищо ли няма да кажете?
          Поне едно благодаря, затоа че се "жертвахме" с аверите да ги отървем продавачите зорлии, нама ли да има?

          Или викате "гърч за мръсния манипулатор", дето купува евтино и продава скъпо а не стиска до края на живота си

          Коментар


          • Коментар


            • А е, Спеко, ти нали разправя, че икономиката на България ще се разпадне, акцийки ли си купи, чадо...
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • някой знае ли цената на ореховата дървесина

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                  Хъм, заприличваш на един колега от форума

                  Май, всъщност не ти е смешно

                  Разкажи ни пак за безработицата в Щатите и къде трябваше да е по твои сметки, ако не ти се отлага пак де
                  Аз наистина не си спомням и какво сме си говорили за безработицата в САЩ?

                  Би ли ми припомнил???

                  Покажи поста ми, моля?

                  А Зрънчо нямам и никога не съм имал, докато Свилоза имам малко(символично) количество

                  Поздрави!
                  Last edited by SPEKO; 30.06.2011, 19:53.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    Айде от мен да мине, можем да говорим за трето място ... Патките не съм ги следил и нямам мнение по въпроса, но Банев и Досмусчиев за мен са ненадминати
                    Ами то няма кой знае какво за следене. Дори и Пепи сгъна байряците и си събра чукалаците. Само два факта - гласуването на около 4 мил дивидент само за мажоритаря )) (и този и следващия пример са по памет), увеличението на капитала на дъжерни дружества в които патката не пожела да участва, а на нейно място се намъкнаха други играчори, свързани с човеко )) Да не говориме, че по едно време към активите се добавяше и изваждаше, според нуждата, някакъв си самолет .... и това само по памет...
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Aaaa НЕ ! Редицата нито е завършена, нито е смислена, ако си изпуснал патката
                      Според мен патката е или на първо или на второ място Не може без нея просто )))
                      Айде от мен да мине, можем да говорим за трето място ... Патките не съм ги следил и нямам мнение по въпроса, но Банев и Домусчиев за мен са ненадминати
                      Last edited by netware5; 20.06.2011, 23:51.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        ...
                        Банев, Домусчиев, Бедо, Дачев.
                        ...
                        Aaaa НЕ ! Редицата нито е завършена, нито е смислена, ако си изпуснал патката
                        Според мен патката е или на първо или на второ място Не може без нея просто )))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
                          Батя го отписах, когато разправяше 2007г, че ще купува зрънчо на 2,50!

                          въобще не ме интересува какво мисли!

                          ХАХАХАХХААХ
                          Хъм, заприличваш на един колега от форума

                          Май, всъщност не ти е смешно

                          Разкажи ни пак за безработицата в Щатите и къде трябваше да е по твои сметки, ако не ти се отлага пак де

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                            Аз никого не мразя...., е малко се изцепих по адрес на Батя, в смисъл че ми е паднал в очите, ама тук го изтипосаха в много лоша светлина. А иначе тая хартия не ме интересува, ако ще златна да стане. Имам си принципи - не инвестирам при "кофти" мажоритари. Към момента това значи, по ред на "неприемливост" (първият е най-нежелан):

                            Банев, Домусчиев, Бедо, Дачев.

                            Така че не съм много меродавен източник на информация "дали ще играе акцията", щото просто нема да инвестирам туканка ....

                            Батя го отписах, още когато разправяше 2007г, че ще купува зрънчо на 2,50!

                            Въобще не ме интересува какво мисли тоя човек!
                            Last edited by SPEKO; 20.06.2011, 21:55.

                            Коментар


                            • Изобщо не визирах теб, ти си инвеститор.

                              Визирах хора от "бизнеса", които често нямат и лев в акции, щото така прави масата в момента, а и нямат възможност, дори и да се досещат.

                              Но, щом така смяташ ще го имам предвид, ако разглеждам позицията, стана ми интересно колко усиля се хвърлят да се кряка, предвид че няма къси

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                                Да бе верно, по едно време 30% от портфейла ми беше там,

                                Мани ги спомените, тук ще се танцува ли все пак, че не я следя много позицията, освен дето някви хора мразят някви други хора дето искат да изкарват пари от тук, друго не се вижда на първо четене от коментарите.
                                Аз никого не мразя...., е малко се изцепих по адрес на Батя, в смисъл че ми е паднал в очите, ама тук го изтипосаха в много лоша светлина. А иначе тая хартия не ме интересува, ако ще златна да стане. Имам си принципи - не инвестирам при "кофти" мажоритари. Към момента това значи, по ред на "неприемливост" (първият е най-нежелан):

                                Банев, Домусчиев, Бедо, Дачев.

                                Така че не съм много меродавен източник на информация "дали ще играе акцията", щото просто нема да инвестирам туканка ....
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X