IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
    Ха, то остана и това да направят
    Между другото, така като се замисля, О.Д. има интерес от това /както и от разочарованието от обещаните 60%/ тъй като ще си изкупува обратно акциите за вливането на компаниите на промоция. Нищо чудно, кога без такива предпоставки ще взима на цени около и под 2 кинта
    Стига сте се оплаквали,днес тук най–малко ни биха.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      Баси сега се чувствам много прецакан , и аз съм акционер от време оно ма за мен ни налгин ни трибестан

      п.п.
      Не че за сега имам нужда от второто де.....
      Да, но ти не Императорът

      И аз нямам нужда от Трибестан за самолетът, ама дава общ пауър.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
        Между другото прочетох старо съобщение как Софармата си била коригирала парите определени за дивидент за 2010-та подчертавам 2010-та година, защото и те толкова знаели, че когато има обратно изкупуване тези акции се изваждат от масата при даването на дивидент. Обаче така си коригирали парите които определили, че ги намалили без да увеличават вече определения дивидент за 2010-та година.

        """
        Общото събрание е направило и техническа корекция в сумата, гласувана като дивидент за 2010 г. на събранието от 29.06.2011 г., тъй като тя не отчита изкупените собствени акции, които не носят право на дивидент.
        Така общата сума, определена за изплащане на дивиденти става 11,082 млн. лв. вместо 11,220 млн. лв., като дивидентът от 0,085 лв. на акция за акционерите не се променя. """"

        http://www.investor.bg/novini-i-anal...puvane,127102/
        Ха, то остана и това да направят
        Между другото, така като се замисля, О.Д. има интерес от това /както и от разочарованието от обещаните 60%/ тъй като ще си изкупува обратно акциите за вливането на компаниите на промоция. Нищо чудно, кога без такива предпоставки ще взима на цени около и под 2 кинта

        Коментар


        • Между другото прочетох старо съобщение как Софармата си била коригирала парите определени за дивидент за 2010-та подчертавам 2010-та година, защото и те толкова знаели, че когато има обратно изкупуване тези акции се изваждат от масата при даването на дивидент. Обаче така си коригирали парите които определили, че ги намалили без да увеличават вече определения дивидент за 2010-та година.

          """
          Общото събрание е направило и техническа корекция в сумата, гласувана като дивидент за 2010 г. на събранието от 29.06.2011 г., тъй като тя не отчита изкупените собствени акции, които не носят право на дивидент.
          Така общата сума, определена за изплащане на дивиденти става 11,082 млн. лв. вместо 11,220 млн. лв., като дивидентът от 0,085 лв. на акция за акционерите не се променя. """"

          http://www.investor.bg/novini-i-anal...puvane,127102/
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Той г-н Донев преди отдавна ми бе подарил и от двете.... Трибестанът кефи - дава ного пауър... още не съм го изял де, трябва да му видя гаранционният срок, аналгинът го изядох отдавна

            Пфуй - на трибестанът му е минал срокът на годност, да бях го изял овреме, баси....
            Баси сега се чувствам много прецакан , и аз съм акционер от време оно ма за мен ни налгин ни трибестан

            п.п.
            Не че за сега имам нужда от второто де.....
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              БТВ новините: В Перник успокоителните изчезнаха от аптеките!
              Импе такива работи произвежда ли наща фирма?
              Май не.

              Но подочух, че по-оня ден господинът с глава като картоф, дето живее в телевизорът, си е купил около 8 кила Аналгин в насипно състояние на производствени цени....
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • БТВ новините: В Перник успокоителните изчезнаха от аптеките!
                Импе такива работи произвежда ли наща фирма?

                Коментар


                • Не ми е приятно да го призная но обратното издава багажа...
                  Преди време Бобан прогнозира цената на продажбата на Грамърси да се върне , трябва да му се признае за точната прогноза с допълнението , че Ръководството на Фармата помогна за тази цена и успеха на прогнозата ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Че ако не иде на сборища, нали няма да има кворум, драги....
                    ей пак се измъкна!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      абе вие толкоз като се имате, що не вдигнеш телефона да му кажеш да не ходи по събрания ми да чете предложенията във форума и да го питаш колко реши да е дивидента!
                      Че ако не иде на сборища, нали няма да има кворум, драги....
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Той г-н Донев преди отдавна ми бе подарил и от двете.... Трибестанът кефи - дава ного пауър... още не съм го изял де, трябва да му видя гаранционният срок, аналгинът го изядох отдавна







                        Пфуй - на трибестанът му е минал срокът на годност, да бях го изял овреме, баси....
                        абе вие толкоз като се имате, що не вдигнеш телефона да му кажеш да не ходи по събрания ми да чете предложенията във форума и да го питаш колко реши да е дивидента!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          Е това е идея от Софармата да ни платят дивидента в аналгинчета и трибестанчета.

                          Ша има да висим акционери по пазарите да правим черна търговия с лекарствени средства
                          Той г-н Донев преди отдавна ми бе подарил и от двете.... Трибестанът кефи - дава ного пауър... още не съм го изял де, трябва да му видя гаранционният срок, аналгинът го изядох отдавна







                          Пфуй - на трибестанът му е минал срокът на годност, да бях го изял овреме, баси....
                          Last edited by Императорът; 29.05.2012, 20:14.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Какво ти дадоха бе импе - бинт или памук?
                            Бинтове, памуци, няколко кутии разнообразни лепчички (аз повечето ги дадох на Н., макар и тя да получи - нали се се оплаква от рани по своите крачета от несгодни обувки), несесери с комплекти за спешна помощ - бе ного секси работи.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Е това е идея от Софармата да ни платят дивидента в аналгинчета и трибестанчета.

                              Ша има да висим акционери по пазарите да правим черна търговия с лекарствени средства
                              Ама по какви цени ще ги смятат по производствени или по цени в аптечната мрежа?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Какво ти дадоха бе импе - бинт или памук?

                                На всяка артия по един илач и едно обещание . Илача върви с чаша студена вода и представлява успокоително, за да преглътнем по-добре обещанието

                                Коментар

                                Working...
                                X