IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Не но борсата е толкова панирана ,че сега всички са настроени негативно и аз трябва да се различавам....
    Ако продължаваме така в понеделник ще отворим на софикс 270...
    Аз ставам биче винаги малко по рано от необходимото ,което значи че до 10-15 дни ще има обръщане....
    Все пак имам акции в една горе долу добра компания за стандартите на БГ... ....

    ТИ ли МЕЧЕ мецанка ала БАТЯ , ......
    То че няма ликвидност, няма , ама и това вътрешноманипулативното прелива вече, !
    ОРА не останаа , на кой да кажеш, на КОЙ да верваш

    Коментар


    • А и още нещо.....
      Когато съобщиха че дивидента ще е 16 % а не 60 % акцията падна с толкова колкото беше обещаният дивидент но не предложен от 2,4 - 2,42 до 2,28 - 2,3 лв.....
      После обратното върна цената малко и като почнаха разпродажбите сме пак на 2,25 лв...
      Така че спадът за не даденият дивидент е изконсумиран ...
      Сега работим по въпроса за доверието в мажоритара...
      При масови разпродажби и кризи досега Софарма ,БТН ,Петрол , Меком е акция скривалище... Затова призовавам Донев да направи изявление за дивидента...за да върне купувачите...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Moнти, какво ти стана че така обърна палачинката и едва ли не почна да четкаш ОД.
        А беше един от най възмутените....

        Някакво ново инфо ли имаш, що ли...... или и на тебе чичко паричко ти даде бонбонки като на Импето
        Не но борсата е толкова панирана ,че сега всички са настроени негативно и аз трябва да се различавам....
        Ако продължаваме така в понеделник ще отворим на софикс 270...
        Аз ставам биче винаги малко по рано от необходимото ,което значи че до 10-15 дни ще има обръщане....
        Все пак имам акции в една горе долу добра компания за стандартите на БГ... ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          С тези цени не плашиш гаргите ,това са цени без дивидент .... аз то виждам около 10 -17 стотинки в най лошият случай защото все пак ОД е трезвомислищ и като изтръска крушата ще се погрижи за останалото......
          Постарай се повече.....
          Поздрави!
          Moнти, какво ти стана че така обърна палачинката и едва ли не почна да четкаш ОД.
          А беше един от най възмутените....

          Някакво ново инфо ли имаш, що ли...... или и на тебе чичко паричко ти даде бонбонки като на Импето

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Да , ама има още бой да види ОД, заслужи си го.

            Тука мисля ще видим 2.10 - 2.15 нива поне.

            :
            С тези цени не плашиш гаргите ,това са цени без дивидент .... аз то виждам около 10 -17 стотинки в най лошият случай защото все пак ОД е трезвомислищ и като изтръска крушата ще се погрижи за останалото......
            Постарай се повече.....
            Поздрави!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Браво на теб.
              Аз пласирах половината си около 2,42 и сега ще се оглеждам за допълване. Но няма да бързам. Както се е засилил Софиксо надолу... падаща кама пак не ми се хваща. Пък и едва към края на месеца ще ми дойде по-солиден кеш от продажбата на имот и тогава ще имам повечко гориво за БФБ - инвестиции
              Имам акции , но ситуацията е трагична , точно заради участващите...

              Защо не продавахте над 2,6 когато акцията беще в подем ....
              pipbel , сигурен съм че си продал на загуба......

              Батя ,сигурен съм че си продавал на равно или на загуба защото при продажбата на Грамърси се купуваше на няколко нива и не си излезнал защото си запушил обратното .......
              За падащата акция вина носите и вие защото при 2,42 обратното се задъха а можеше да поеме въздух за нагоре ...
              А ако чете ОД да си прави сметка , че спекулантите са излезнали или вече излизат след Грамърси почват и инвеститорите да си задават въпроса защо влезнахме и при кого и дали си струва ........
              На ред са инвеститорите а тях няма с какво да ги спре освен с ДОВЕРИЕ ....
              Имам акции поне до ОСА за да имам право на мнение за един приличен мажоритар досега ....

              Не е препоръка!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Браво на теб.
                Аз пласирах половината си около 2,42 и сега ще се оглеждам за допълване. Но няма да бързам. Както се е засилил Софиксо надолу... падаща кама пак не ми се хваща. Пък и едва към края на месеца ще ми дойде по-солиден кеш от продажбата на имот и тогава ще имам повечко гориво за БФБ - инвестиции
                Ех Батя, на колко ги купи тези хартии, че ги продаде на 2.42?
                Какво става със Синергона за сметка на Ланда?
                No comment
                Last edited by първи стъпки; 03.06.2012, 00:50.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Да , ама има още бой да види ОД, заслужи си го.
                  Ама и първостъпков долу съвсем не звучи нелогично, нали....
                  На мене поне нещо подобно ми минаваше през ума..

                  Както и да е, днес отново встъпих в позиция тука с 500 бройки на 2.254.
                  По ниско от Батята даже
                  Ама съм още по-мечи настроен. Тука мисля ще видим 2.10 - 2.15 нива поне.

                  ПС А как ме болеше сърцето преди 2 седмици като се отървах на 2.31 и от последната си хилядарка....
                  Браво на теб.
                  Аз пласирах половината си около 2,42 и сега ще се оглеждам за допълване. Но няма да бързам. Както се е засилил Софиксо надолу... падаща кама пак не ми се хваща. Пък и едва към края на месеца ще ми дойде по-солиден кеш от продажбата на имот и тогава ще имам повечко гориво за БФБ - инвестиции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                    Стига сте се оплаквали,днес тук най–малко ни биха.
                    Да , ама има още бой да види ОД, заслужи си го.
                    Ама и първостъпков долу съвсем не звучи нелогично, нали....
                    На мене поне нещо подобно ми минаваше през ума..

                    Както и да е, днес отново встъпих в позиция тука с 500 бройки на 2.254.
                    По ниско от Батята даже
                    Ама съм още по-мечи настроен. Тука мисля ще видим 2.10 - 2.15 нива поне.

                    ПС А как ме болеше сърцето преди 2 седмици като се отървах на 2.31 и от последната си хилядарка....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                      Ха, то остана и това да направят
                      Между другото, така като се замисля, О.Д. има интерес от това /както и от разочарованието от обещаните 60%/ тъй като ще си изкупува обратно акциите за вливането на компаниите на промоция. Нищо чудно, кога без такива предпоставки ще взима на цени около и под 2 кинта
                      Стига сте се оплаквали,днес тук най–малко ни биха.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Баси сега се чувствам много прецакан , и аз съм акционер от време оно ма за мен ни налгин ни трибестан

                        п.п.
                        Не че за сега имам нужда от второто де.....
                        Да, но ти не Императорът

                        И аз нямам нужда от Трибестан за самолетът, ама дава общ пауър.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                          Между другото прочетох старо съобщение как Софармата си била коригирала парите определени за дивидент за 2010-та подчертавам 2010-та година, защото и те толкова знаели, че когато има обратно изкупуване тези акции се изваждат от масата при даването на дивидент. Обаче така си коригирали парите които определили, че ги намалили без да увеличават вече определения дивидент за 2010-та година.

                          """
                          Общото събрание е направило и техническа корекция в сумата, гласувана като дивидент за 2010 г. на събранието от 29.06.2011 г., тъй като тя не отчита изкупените собствени акции, които не носят право на дивидент.
                          Така общата сума, определена за изплащане на дивиденти става 11,082 млн. лв. вместо 11,220 млн. лв., като дивидентът от 0,085 лв. на акция за акционерите не се променя. """"

                          http://www.investor.bg/novini-i-anal...puvane,127102/
                          Ха, то остана и това да направят
                          Между другото, така като се замисля, О.Д. има интерес от това /както и от разочарованието от обещаните 60%/ тъй като ще си изкупува обратно акциите за вливането на компаниите на промоция. Нищо чудно, кога без такива предпоставки ще взима на цени около и под 2 кинта

                          Коментар


                          • Между другото прочетох старо съобщение как Софармата си била коригирала парите определени за дивидент за 2010-та подчертавам 2010-та година, защото и те толкова знаели, че когато има обратно изкупуване тези акции се изваждат от масата при даването на дивидент. Обаче така си коригирали парите които определили, че ги намалили без да увеличават вече определения дивидент за 2010-та година.

                            """
                            Общото събрание е направило и техническа корекция в сумата, гласувана като дивидент за 2010 г. на събранието от 29.06.2011 г., тъй като тя не отчита изкупените собствени акции, които не носят право на дивидент.
                            Така общата сума, определена за изплащане на дивиденти става 11,082 млн. лв. вместо 11,220 млн. лв., като дивидентът от 0,085 лв. на акция за акционерите не се променя. """"

                            http://www.investor.bg/novini-i-anal...puvane,127102/
                            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Той г-н Донев преди отдавна ми бе подарил и от двете.... Трибестанът кефи - дава ного пауър... още не съм го изял де, трябва да му видя гаранционният срок, аналгинът го изядох отдавна

                              Пфуй - на трибестанът му е минал срокът на годност, да бях го изял овреме, баси....
                              Баси сега се чувствам много прецакан , и аз съм акционер от време оно ма за мен ни налгин ни трибестан

                              п.п.
                              Не че за сега имам нужда от второто де.....
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                БТВ новините: В Перник успокоителните изчезнаха от аптеките!
                                Импе такива работи произвежда ли наща фирма?
                                Май не.

                                Но подочух, че по-оня ден господинът с глава като картоф, дето живее в телевизорът, си е купил около 8 кила Аналгин в насипно състояние на производствени цени....
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X