IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

    Да
    На тия номинала им е нула Да си знаеш.

    Коментар


    • тия нещо общо с Нови пазар имат ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Кое ти харесва, че бавно и славно върви към номинал ли ?
        Да

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Движението на акцията много ми харесва Дано продължи така още дълго време!
          Кое ти харесва, че бавно и славно върви към номинал ли ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Движението на акцията много ми харесва Дано продължи така още дълго време!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

              Това трябва да е от т.н. Растежни, Техно на Бийн пазара.
              Бас държа, че след 2-3 г. само няма да има и помен от тези полюции.
              Пак ще кажа. Това с растежните, тех компаниите, които налагат новите техонлогии и т.н. ВАЖИ САМО ЗА КИТАЙСКИ И АМЕРИКАНСКИ КОМПАНИИ< НЕПРЕМЕННО ПОДКРЕПЯНИ ОТ ДЪРЖАВИТЕ ИМ. Само ако имаш милиарди за развойна дейност, време и капитал да иновираш дестки години на загуба, може да си Амазон, Тесла и т.н.
              Тотално се омазахте! Като направихте БФБ малкият Насдак, Сините Колички малката Тесла и т.н.
              Смях и резил!
              Не завиждай сега. Не са хубави тия неща Харко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Движението на акцията много ми харесва Дано продължи така още дълго време!
                Това трябва да е от т.н. Растежни, Техно на Бийн пазара.
                Бас държа, че след 2-3 г. само няма да има и помен от тези полюции.
                Пак ще кажа. Това с растежните, тех компаниите, които налагат новите техонлогии и т.н. ВАЖИ САМО ЗА КИТАЙСКИ И АМЕРИКАНСКИ КОМПАНИИ< НЕПРЕМЕННО ПОДКРЕПЯНИ ОТ ДЪРЖАВИТЕ ИМ. Само ако имаш милиарди за развойна дейност, време и капитал да иновираш дестки години на загуба, може да си Амазон, Тесла и т.н.
                Тотално се омазахте! Като направихте БФБ малкият Насдак, Сините Колички малката Тесла и т.н.
                Смях и резил!

                Коментар


                • Движението на акцията много ми харесва Дано продължи така още дълго време!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от duzo Разгледай мнение
                    някакво отчетче за Q2 може ли да се види някъде. тръгна ли вече съществена дейност или още е само маркетинг.
                    И маркетинг няма, само PR

                    Коментар


                    • някакво отчетче за Q2 може ли да се види някъде. тръгна ли вече съществена дейност или още е само маркетинг.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Който купил, купил.
                        Мда, сега му остава да реве

                        https://www.tropos-motors.de/haendler-werden.html да зема да стана един дилър тайно - и после да се листна тук като иноватор фирма, нищо че инак съм един фалирал автосервиз? Опа, туй вече го свършиха ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                          Който купил, купил.

                          Коментар


                          • https://www.tropos-motors.de/

                            Коментар


                            • Ох, и тука мазно купих 100-200 бройки.

                              Коментар


                              • Аз не съм пускал поръчка на IPO-то. Не съм се бутал и с лакти първия ден, защото на 99% бях сигурен, че ще мога да купя на много по-добри нива. Между другото още не съм купил

                                Коментар

                                Working...
                                X