IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • М+С хидравлик АД-Казанлък
    Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
    10:43
    М+С Хидравлик АД обявява продажби за април 2023 година в размер на 19 598 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 83 173 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба за месец април 2023 година е в размер на 3 473 хил. лева и 16 729 хил. лева с натрупване от началото на годината.
    М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец май 2023 година в размер на 21 641 хил. лева и 104 814 хил. лева с натрупване от началото на годината.
    Last edited by inta53; 19.05.2023, 11:31.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Не виждам смисъл, но щом го искаш виж в екстрите;
      4 441
      х.ч,пч.индив.Q1/19г.
      3 946
      х.ч,пч.индив.Q1/20г.
      брях доста добре
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

        защо не сравняваш с преди пандемията?

        Не виждам смисъл, но щом го искаш виж в екстрите;
        4 441
        х.ч,пч.индив.Q1/19г.
        3 946
        х.ч,пч.индив.Q1/20г.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



          За сега не ВИЖДАМ ДРУГА да вади по ДОРИ РЕЗУЛТАТИ!!!
          11931х.ч,пч.индив.Q1/23г.
          7 985х.ч,пч.конс.Q1/22г.
          4 539х.ч,пч.конс.Q1/21г.
          защо не сравняваш с преди пандемията?
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • и вътрещарите купуват много подценена започна да изглежда артийката

            предполагам някой спекулант е купил ниско от Никито продава тънко
            Last edited by Майната; 26.04.2023, 10:27.
            Умереният риск винаги печели ! ))))))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 1984- Разгледай мнение

              Както би казал инспектор Харабейшио:
              Щом купуват "Хляб и хлебни изделия", значии... има още хляб в тази компания, даже кифли и кроасани може да има.


              За сега не ВИЖДАМ ДРУГА да вади по ДОРИ РЕЗУЛТАТИ!!!
              11931х.ч,пч.индив.Q1/23г.
              7 985х.ч,пч.конс.Q1/22г.
              4 539х.ч,пч.конс.Q1/21г.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Закупеният терен е "Хляб и хлебни изделия"
                Както би казал инспектор Харабейшио:
                Щом купуват "Хляб и хлебни изделия", значии... има още хляб в тази компания, даже кифли и кроасани може да има.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  И все пак;- печалбите растат ли вървят ли...

                  М+С хидравлик АД-Казанлък
                  Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
                  10:00
                  М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец март 2023 година в размер на 22 037 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 63 575 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба за месец март 2023 година е в размер на 4 700 хил. лева и 13 256 хил. лева с натрупване от началото на годината.
                  М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец април 2023 година в размер на 19 571 хил. лева и 83 146 хил. лева с натрупване от началото на годината.
                  Къртят тавана

                  Коментар


                  • И все пак;- печалбите растат ли вървят ли...

                    М+С хидравлик АД-Казанлък
                    Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
                    10:00
                    М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец март 2023 година в размер на 22 037 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 63 575 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба за месец март 2023 година е в размер на 4 700 хил. лева и 13 256 хил. лева с натрупване от началото на годината.
                    М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец април 2023 година в размер на 19 571 хил. лева и 83 146 хил. лева с натрупване от началото на годината.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                      Абе важното е елхи да има ! Не се коси толкова за моя портфейл !
                      Само бавнора****** може да има 50 акции по 0.1% в портфейла и то някви супер измислени.
                      Глътна ли водичка в недвижимите?
                      Last edited by petrg5s; 21.04.2023, 06:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Не е безплатно някой да ми гледа порфейла,така да го кажем.Портфейл, който е на много пазари.
                        И две,аз да не съм риба като теб 5 години да държа и да стоя и блея ве
                        Ако почна да го пиша,тря да пиша 50 страници/месец
                        и 3,правиш ли разлика между елха и 7-ми номер?

                        П.П и 4,На БФБ където имам,съм го писал.Както и когато съм излизал.Сега ,ако пак си блеел някъде,не е мой проблем нали ?

                        и 5,последно , кажи за твоя портфейл.50 акции ,половината от които по 0.5-1%.Що за глупост е това ?
                        Абе важното е елхи да има ! Не се коси толкова за моя портфейл !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                          не знам дали въобще имаш нещо
                          Не е безплатно някой да ми гледа порфейла,така да го кажем.Портфейл, който е на много пазари.
                          И две,аз да не съм риба като теб 5 години да държа и да стоя и блея ве
                          Ако почна да го пиша,тря да пиша 50 страници/месец
                          и 3,правиш ли разлика между елха и 7-ми номер?

                          П.П и 4,На БФБ където имам,съм го писал.Както и когато съм излизал.Сега ,ако пак си блеел някъде,не е мой проблем нали ?

                          и 5,последно , кажи за твоя портфейл.50 акции ,половината от които по 0.5-1%.Що за глупост е това ?
                          Last edited by petrg5s; 20.04.2023, 22:23.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Няма да ти е много за смях тогава,но както ти гледам портфейла ,си свикнал на загуби
                            Така така, аз поне. имам портфейл и съм го обявявал, но ти бедни ми рибарю не знам дали въобще имаш нещо ! Но нищо де, поне правиш красиви елхи !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                              Чакам си елхата де !
                              Няма да ти е много за смях тогава,но както ти гледам портфейла ,си свикнал на загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                И тук ли се се нашил ве рибо ?
                                Идеален индикатор си
                                Чакам си елхата де !

                                Коментар

                                Working...
                                X