IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Императора как виждаш 200лв за акция тук ? Кога ?

    Коментар


    • Okolo 23 %

      Коментар


      • Някой може ли да сподели какъв е free float-a po позицията?

        Коментар


        • MCH sigurno shte imat po-losha pechalba ot minalata godina, no tova se dalji na ogromnite investicii v nova tehnika prez 2005. Oborota e nagore pri vsichki polojeniq. A prez 2006 i oborota i pechalbata sa mnooogo nagore

          Коментар


          • Новите инвестиции би трябвало цената още нагоре да дръпнат...
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • MCH sigurno shte imat po-losha pechalba ot minalata godina, no tova se dalji na ogromnite investicii v nova tehnika prez 2005. Oborota e nagore pri vsichki polojebiq. A prez 2006 i oborota i pechalbata sa mnooogo bagore

              Коментар


              • Кобос на Юг маркет

                Коментар


                • Кой изкупи всичко до 136.9 ???????????????????

                  Коментар


                  • С други думи : Чиста промоция !

                    Коментар


                    • MCH показавт отлични резултати и 3-то тримесечие. Имат и 2 600 000 лв инвестиции в нови машини, което е значително повече от миналата година. Стечението на политическите и икономическите фактори го правят доста изгодна, сделка според мен, на тези цени.

                      Коментар


                      • М+С набира сили за скок... вий само гледайте.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tradera
                          В MCH от известно време влиза някой много голям вероятно чужд инвеститор. Ценита на която купува е около 130лв за акция . Не ми се вярва да играе за 10% печалба, а по скоро за 50-100% !
                          май някой стига по-рано до отчетите

                          Коментар


                          • В MCH от известно време влиза някой много голям вероятно чужд инвеститор. Ценита на която купува е около 130лв за акция . Не ми се вярва да играе за 10% печалба, а по скоро за 50-100% !

                            Коментар


                            • MCH - без пари до кога ?

                              Мене пък ми казаха в бамката - средата на септемврий...
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • MCH - без пари до кога ?

                                Ot 1 Septemvri !

                                Коментар

                                Working...
                                X