IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен и дивидент не трябеа да изплащат. Най-важното според мен в момента за дружествата на БФБ е CAPEX-а, колкото повече, толкова по-добре. В последните години МЦХ води доста агресивна инвестиционна политика, което няма как да не рефлектира върху значително по-добри финансови резултати в следващите години. Чисто фундаментално дружеството седи много добре, като подобрява по-важните си показатели през последните 3 години. Тук основеният проблем е free float-а.

    Коментар


    • М+С хидравлик АД-Казанлък /MCH/, свиква ОСА на 19.05.2006 год. от 12.00 ч. в гр. Казанлък, ул. Козлодуй № 68 при следния дневен ред:
      - Доклад на управителните органи за дейността на дружеството през 2005 год.;
      - Приемане на годишния финансов отчет на дружеството за 2005 год.;
      - Доклад на регистрирания одитор за 2005 год.;
      - Решение за разпределение на финансов резултат;
      - Освобождаване на членовете на управителните органи от отговорност за дейността им през 2005 год.;
      - Промени в органите на управление на дружеството;
      - Избор на регистриран одитор;
      - При липса на кворум, събранието ще се проведе на 02.06.2006 год. от 12.00 ч. на същото място и при същия дневен ред.
      - Поканата за ОСА предстои да бъде публикувана в Д.В.
      Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни правото си на глас в ОСА, е 03.05.2006 год.



      аз лично не виждам сплит засега, не знам защо сте толкова сигурни. на второ място cenhl имат 30% от предприятието и това съвсем не съответства на дела им в hes.

      иначе и аз имам от тия акцийки

      Коментар


      • М+C нямат мажоритар, а и доста се поизхарчиха миналата година с инвестициите които направихаа, кеша при М+С-то служи, като буфер при разплашанията, така че ...........според мен е още рано за сплит. :-)

        Коментар


        • Е, чак 30... не скоро.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Прав си ти отвори очите на всички във форума, че мцх ще стане 30 лв. Благодарим даскале

            Коментар


            • Кольо, не знам кой на кого отваря очите.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Стига сте отваряли очите на даскала.

                Коментар


                • Само, че тук цифрите говорят 4лв. дивидентче и сплитче 1/49 от Неразпределената печалба само!!!)))
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

                  Коментар


                  • 1. ХЕС-ът прави сплитченце.
                    2. Тия работи се определят от мажоритарят.
                    3. ХЕС-ът и М+С имат общ мажоритар.
                    4. И двете си приличат - мощни предприятия со малък уставен капитал и многократна по-голяма пазарна капитализация.
                    5. Следователно да.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • АХЪ

                      Коментар


                      • Сплитче...
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • Защо мислиш така , Императоре, би ли споделил?
                          Мнението не е препоръка за сделки!

                          Коментар


                          • Кажи, искаш да ме питаш нещо ли, Ники? :-)
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • О БОЖЕ!

                              Коментар


                              • Август тая акция може да струва 25-28 кинта... ;-)
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X