IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tikvi4kata
    dnes klient na Bora Invest izkupi akciite do 150 lv. cenata e yako nagore. 4uh 4e i dvamata biv6i brokeri na benchmark sa zapo4nali rabota tam. verno li e? i ako e taka niama li tozi posrednik da stane edin ot aktivnite posrednici na pazara?
    Моля тиквичке, обясни ми как разбираш на кой инвестиционен посредник са клиентите които пазаруват. Примерно, аз на кой съм клиент?
    Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • tikvi4ka,toi ediniq broker mai si e rabotil vinagi tam,ama kakto i da e...

      Коментар


      • dnes klient na Bora Invest izkupi akciite do 150 lv. cenata e yako nagore. 4uh 4e i dvamata biv6i brokeri na benchmark sa zapo4nali rabota tam. verno li e? i ako e taka niama li tozi posrednik da stane edin ot aktivnite posrednici na pazara?

        Коментар


        • Ъ-ръм...
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Скоро 150 ще бъде минало незабравимо, сладък сън, незбъдната мечта.

            Коментар


            • Ми нормално - все още има накъде да расте.
              Тия психопати мажоритарите няма ли сплитченце да направят? И на М+С и на ХЕС-ът... :-(
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Като гледам колко поръчки купува има над 140 много скоро някой ще обере всичко до 150 !

                Коментар


                • Някой продължава да лапа всяко по-голямо количество ации което се появи. Тук ще има яко нагоре .

                  Коментар


                  • Чувам слухове за добър отчет. Дано е така. Много хубаво дружество е МЦХ. Успех на инвестиралите тук.

                    Коментар


                    • Интересно, но никой от прехвалените фондове нямат позиция нито в MCH нито в HES. Може би най-бързо развиващата се индустрия с растящо търсене и невероятни преспективи. Фондовете обикновенно реагират със закъснение т.е. очаквам ги на 200+ и на 100+ съответно.

                      Коментар


                      • Не знам, мамка му - 200 кинта са психологически бая висока цена...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Императора как виждаш 200лв за акция тук ? Кога ?

                          Коментар


                          • Okolo 23 %

                            Коментар


                            • Някой може ли да сподели какъв е free float-a po позицията?

                              Коментар


                              • MCH sigurno shte imat po-losha pechalba ot minalata godina, no tova se dalji na ogromnite investicii v nova tehnika prez 2005. Oborota e nagore pri vsichki polojeniq. A prez 2006 i oborota i pechalbata sa mnooogo nagore

                                Коментар

                                Working...
                                X