IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 200 лв към Август месец. Ще се чакаме там

    Коментар


    • Ще оставим това удоволствие за теб.

      Коментар


      • Тази година се пуска ново хале от 3 000 м2 с нови машини !!!!!!!
        Това си е направо нов завод ! Е това е развитие ! Имат и 7% от световния пазар !
        Чуствам как доста хора дебна да оберата всичко до 160.

        Коментар


        • razbira se tam nepi6e kalitko 4ii klient e, ili 4ii klient e imperatora. no ako analizira6 dalgite i kasite pozicii na vseki posrednik i sravni6 koj kakvo draska iz foruma, moje6 da se seti6 i koj ot kade targuva. razbira se ne e nujno da zadalbo4ava6 tolkova mnogo. ajde uspeh na investiralite v MCH

          Коментар


          • kak vijdam 4ii klient gi e kupil? posrednika prez koito targuvam mi e predostavil backofiski terminal, koito e osakatena versia na brokerskia terminal. taka vijdam koi broker kakvo kupuwa i prodava.

            Коментар


            • Няма смисъл...... на скъпи акции се мятат само про-тата. Предпочитам да съм в дружества, в които миноритарите са в час. Както в полимери.

              Коментар


              • ИСКАМЕ СПЛИТ !!!
                ИСКАМЕ СПЛИТ !!!

                :-) :-) :-)
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tikvi4kata
                  dnes klient na Bora Invest izkupi akciite do 150 lv. cenata e yako nagore. 4uh 4e i dvamata biv6i brokeri na benchmark sa zapo4nali rabota tam. verno li e? i ako e taka niama li tozi posrednik da stane edin ot aktivnite posrednici na pazara?
                  Моля тиквичке, обясни ми как разбираш на кой инвестиционен посредник са клиентите които пазаруват. Примерно, аз на кой съм клиент?
                  Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • tikvi4ka,toi ediniq broker mai si e rabotil vinagi tam,ama kakto i da e...

                    Коментар


                    • dnes klient na Bora Invest izkupi akciite do 150 lv. cenata e yako nagore. 4uh 4e i dvamata biv6i brokeri na benchmark sa zapo4nali rabota tam. verno li e? i ako e taka niama li tozi posrednik da stane edin ot aktivnite posrednici na pazara?

                      Коментар


                      • Ъ-ръм...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Скоро 150 ще бъде минало незабравимо, сладък сън, незбъдната мечта.

                          Коментар


                          • Ми нормално - все още има накъде да расте.
                            Тия психопати мажоритарите няма ли сплитченце да направят? И на М+С и на ХЕС-ът... :-(
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Като гледам колко поръчки купува има над 140 много скоро някой ще обере всичко до 150 !

                              Коментар


                              • Някой продължава да лапа всяко по-голямо количество ации което се появи. Тук ще има яко нагоре .

                                Коментар

                                Working...
                                X