IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Нали се сещаш, че ако съм пукнал, ще ми е все тая? Та аз ще си играя белотът с Чичо Уорън - срещу Боб Кийосаки и Доналдът и ще ми е през самолетът дали вий сте запомнили моите уроци - а и да ми е - няма да има как да ви помогна?
    Tи сън не спиш да спамиш само из темите бе "иМператоре"!!!Уроци на новобранците, може и да ги подлъжеш с някоя тъпотия ама на мен старото куче уроци.....Нещо тотално си се объркал.Ти за мен си едно "бомбе",така им викахме на такива шемети, като теб в казармата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
      Ооооо със сигорност е така.....Аи кой ще купува акции на тая наша "любима" борса???Толкова са много позициите,които зависят от твоят инвеститорски нюх и "дебел джоб".....Какво ли пък ще е ако те няма???
      Нали се сещаш, че ако съм пукнал, ще ми е все тая? Та аз ще си играя белотът с Чичо Уорън - срещу Боб Кийосаки и Доналдът и ще ми е през самолетът дали вий сте запомнили моите уроци - а и да ми е - няма да има как да ви помогна?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ако ме няма, то вие ще чувствате зловеща и необяснима празнина във вашите души, предизвикваща постоянно чувство на психически дискомфорт, пет нощи в седмицата ще заспивате разплакани, а на сутринта ще се събуждате с тегаво чувство на отчаяние и безверие във всичко свято и порядъчно комерсиално.

        Но спокойно - аз съм туканка.
        Ооооо със сигорност е така.....Аи кой ще купува акции на тая наша "любима" борса???Толкова са много позициите,които зависят от твоят инвеститорски нюх и "дебел джоб".....Какво ли пък ще е ако те няма???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
          А помниш ли времето,когато имаше почти десет борси а???Май си ходел още на забавачница тогава.Голям разбирач си и най- върлият ""инвеститор"" на тая борса.Кво ще правим ако те няма не знам???
          Ако ме няма, то вие ще чувствате зловеща и необяснима празнина във вашите души, предизвикваща постоянно чувство на психически дискомфорт, пет нощи в седмицата ще заспивате разплакани, а на сутринта ще се събуждате с тегаво чувство на отчаяние и безверие във всичко свято и порядъчно комерсиално.

          Но спокойно - аз съм туканка.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Драги приятелю,

            нагоре - колко нагоре - с какъв обем и колко сделчички?

            Нека да е свръшило времето: когато Любовното послание започне да носи 15-18% дивидентна доходност, ела ми свирни. Или бих казал по-точно - "отново" да носи, защото аз помня когато носеше - тогава, когато 638 човека в цяла България знаехме, че въобще има фондова борса.

            В компанията съм от около Втора година и сега за пръв път нямам акции, но не за дълго - аз си го обичам Любовното послание.
            А помниш ли времето,когато имаше почти десет борси а???Май си ходел още на забавачница тогава.Голям разбирач си и най- върлият ""инвеститор"" на тая борса.Кво ще правим ако те няма не знам???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Orange Ray Разгледай мнение
              Императоре, свърши времето на адциците (слава на Геко)
              Виж какво става днес по позицията - всички акции надолу, само тази нагоре. Щом народа е решил да балонира - глас народен
              Драги приятелю,

              нагоре - колко нагоре - с какъв обем и колко сделчички?

              Нека да е свръшило времето: когато Любовното послание започне да носи 15-18% дивидентна доходност, ела ми свирни. Или бих казал по-точно - "отново" да носи, защото аз помня когато носеше - тогава, когато 638 човека в цяла България знаехме, че въобще има фондова борса.

              В компанията съм от около Втора година и сега за пръв път нямам акции, но не за дълго - аз си го обичам Любовното послание.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                .... разбира се - има и други варианти - Имотаджийската и Търговската Софарма, а защо не и вече обичайното ми спекулантско жокерченце - Буллендчето...
                Императоре, свърши времето на адциците (слава на Геко)
                Виж какво става днес по позицията - всички акции надолу, само тази нагоре. Щом народа е решил да балонира - глас народен

                Коментар


                • .... разбира се - има и други варианти - Имотаджийската и Търговската Софарма, а защо не и вече обичайното ми спекулантско жокерченце - Буллендчето...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Мина вече, казаха 60!
                    Още се облизваш за 6лева, а?
                    Прегледай, драги приятелю, колко е бил курсът миналата година след дивидентът. Впрочем мен не ми е нужно да падне дотам: За мен ключовата кота е 7.68 - ако купя на нея същите бройки, които имах пролетта, печалбата ми ще бъде толкова, колкото и ако бях чакал дивидентът. Ако възстановя пакетът си на 2/3, трябва ми 7.96 цена, ако го на 1/3 - трябва ми 8.47.

                    1/3 почти сигурно ще мога да си ги взема на добър плюс, 2/3 - ного вероятно, всичките по-трудно, но също доста възможно.

                    Боклуците от Кафенето ме прецакаха, проваляйки мръсно пръвото сборище - разпродавайки бях предвидил дивидент 40 стинки - иначе щях да си изиграя спатиите по друг начин.



                    Апропо - правя в моментът тоже същото и с Жабоците, само че там търся цена на обратно пазаруване - около 5.26, т.е. там е по-лесно. Резервен вариант и за двете компании - което не успея да си купя обратно на сгода докъм ноемврий, ще го набия в жабешки облизвации. 12% са си 12%.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Мина вече, казаха 60!
                      Още се облизваш за 6лева, а?
                      Надали скоро, ма пак ще ги има. Няма вечно да е дирижабъл я.
                      Тайминг му е майката, трпение и здрави нерви.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Туканка сборището кога беше? Ще е забавно сега да рекат: 40 стинки.
                        Мина вече, казаха 60!
                        Още се облизваш за 6лева, а?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          хайде дано този път има радост!
                          Туканка сборището кога беше? Ще е забавно сега да рекат: 40 стинки.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • хайде дано този път има радост!

                            Коментар


                            • Как Грешките пораждат казуси !
                              Септември ще бъде май ;- За и против
                              http://www.capital.bg/biznes/kompani..._kukuvo_liato/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
                                Oтчета не оправдава очакванията
                                Мене пък отчетче - кефи - ще си купя акции от вас - балонаджиите на около 7.38 може би - ърм?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X