IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alhimik Разгледай мнение
    Импе - 222 бр. на 9,001 на бида - май бързо размисли относно любовното послание
    Ако има такава поръчка: то някой си прави шегички - зная, че ще си взема най-ного на осмак, а може би и на по-ниско - деветуна не давам - не моя поръчка.

    Любовното послание е секси - ама разумът е разум.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Импе - 222 бр. на 9,001 на бида - май бързо размисли относно любовното послание

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
        и аз имах подобен проблем - продадох атерите а те продължиха да се качват нищо времето лекува връх трудно се хваща де не се коси
        А - аз не кося - туканка дългосрочно съм спечелил толкова ного-ного-ного като процент, че ако кажа колко ного на този стар джадай с брадата, дето казва, че е на борсата отскоро - той сигур ще си рече: Императорът - баси лъжецът. Но сигурен, че ще мога да се върна поне с част от обемът на сгодни цени - то вече от врътки с част от обемът спечелих повече, отколкото е дивидентът.
        Друга част от парите може да прелея към дружества, които в моментът са по-сгодни.


        Тони - така е - долу КФН.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          ей стана август - тука дивидента още не се знае, голям майтап с това КФН!!!
          Този отпускарски сезон не чакай много

          Коментар


          • ей стана август - тука дивидента още не се знае, голям майтап с това КФН!!!

            Коментар


            • Oтчета не оправдава очакванията

              Коментар


              • Тази акция за мен е от най-добрите на борсата и е нормално при общ подем на борсата да се качва и тук. Аз отскоро инвестирам на борсата но търсех точно такива компании:

                - голям free float (за free float броя и дяла на Стара Планина които от своя страна са с голям free float)
                - дългосрочно дружеството е на печалба
                - раздава редовно дивидент

                Предполагам че ако на борсата в момента влизат нови пари и търсят по-нискорискови инвестиции, това причинява и покачването тук.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  То е ясно - очаквания - но просто ми е интересно с какви "очаквания" ще даде някой 9.4 кинта за Любовното послание - към настоящото общо състояние на пазарът?

                  Не зная дали ще падне до желаните от мен нива - но все си мисля, че в един момент ще има отрезвяване - дори и да не падне до около 6.2-6.3 както миналият годишен цикъл, все до 7-7.5 трябва да падне.... а може би някои си мислят, че тука дивидентът ще се увеличава с по 50% на година - при липса на ръст и дори лек спад на печалбата?
                  и аз имах подобен проблем - продадох атерите а те продължиха да се качват нищо времето лекува връх трудно се хваща де не се коси

                  Коментар


                  • То е ясно - очаквания - но просто ми е интересно с какви "очаквания" ще даде някой 9.4 кинта за Любовното послание - към настоящото общо състояние на пазарът?

                    Не зная дали ще падне до желаните от мен нива - но все си мисля, че в един момент ще има отрезвяване - дори и да не падне до около 6.2-6.3 както миналият годишен цикъл, все до 7-7.5 трябва да падне.... а може би някои си мислят, че тука дивидентът ще се увеличава с по 50% на година - при липса на ръст и дори лек спад на печалбата?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Ха-ха-ха - туканка вече става най-балонестата качествена акция.
                      Импе, радвам ти се много, но не забравяй че на борсата се търгуват очаквания - включително и тук. И винаги има първи път - като например да си продал всичките си акции от МСН и любовното послание да вземе да не падне до твоите очаквани нива.

                      Коментар


                      • Ха-ха-ха - туканка вече става най-балонестата качествена акция.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Има предвид, че иска цената вече да пада
                          А може би иска да каже, "Колко е тъжно на есен, когато започнат, да капят листата" За да не е препоръка разбира се

                          Коментар


                          • Има предвид, че иска цената вече да пада
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Бе не това имам предвид....
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Да това е сигнал за смяна на стратегията, работата или просто за пенсиониране

                                Коментар

                                Working...
                                X