IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • .... за пръв път в последните 11 години оставам без нито едно Любовно послание - и това ме прави малко тужен и ме кара да се чувствам странно.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      ти беше оптимист човече, щом и ти вече не вярваш значи има надежда!
      Като пробием 515 ще видим до къде ще стигнем.
      другата седмица допълвам!
      Откъде си сигурен, че ще пробием 515???

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        има време, нека Софикс мине 1 000 тогава ще видим!
        ама защо няма нищо в консолидирания доклад - то целия доклад е 2 страници де, постен постен, като оса-то!
        Ха-ха - вече мисля, че няма как Софиксът да мине 1000, без да ме турите Дуче.

        Нищо - и на тия нива се живее, ако човек инвестира основно дивидентаджийската.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          е че то ако компаниите все ще се движат в диапазона 350-450, за какво сме тук?
          Дано не си прав, аз съм оптимист за БФБ!!!
          Успех на всички!
          И аз съм оптимист бе. Само дето на 300 съм тройно по голям отколкото на 450
          Успех и на тебе.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Аз бях оптимист за 450. И още съм де, ама може и до другата пролет да иде докато пробием.
            За 515 съм песимист, макар че не е изключено.
            На тия нива би трябвало да съм поне 2/3 в кеш
            Поне засега така мисля...колелото се върти, всичко подлежи на корекция.
            е че то ако компаниите все ще се движат в диапазона 350-450, за какво сме тук?
            Дано не си прав, аз съм оптимист за БФБ!!!
            Успех на всички!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              ти беше оптимист човече, щом и ти вече не вярваш значи има надежда!
              Като пробием 515 ще видим до къде ще стигнем.
              другата седмица допълвам!
              Аз бях оптимист за 450. И още съм де, ама може и до другата пролет да иде докато пробием.
              За 515 съм песимист, макар че не е изключено.
              На тия нива би трябвало да съм поне 2/3 в кеш
              Поне засега така мисля...колелото се върти, всичко подлежи на корекция.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Ооо да, ще ги минем със сигурност.
                През лето 2222-ро

                Да се нас..м от надуване и ликвидност, всички тимаджийски да се утроят дори (дано че имаме) - повече от 600 не можем мина, поне близките 2 години.
                Тия де най много викат Софка 1000-2000 още на 520-550 ще са продали, гарантирано.
                Поне по умните от тях.

                Нагоре пространството ни е лимитирано, ма бездната под нас е голяяяяма .

                ти беше оптимист човече, щом и ти вече не вярваш значи има надежда!
                Като пробием 515 ще видим до къде ще стигнем.
                другата седмица допълвам!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  има време, нека Софикс мине 1 000 тогава ще видим!
                  ама защо няма нищо в консолидирания доклад - то целия доклад е 2 страници де, постен постен, като оса-то!
                  Ооо да, ще ги минем със сигурност.
                  През лето 2222-ро

                  Да се нас..м от надуване и ликвидност, всички тимаджийски да се утроят дори (дано че имаме) - повече от 600 не можем мина, поне близките 2 години.
                  Тия де най много викат Софка 1000-2000 още на 520-550 ще са продали, гарантирано.
                  Поне по умните от тях.

                  Нагоре пространството ни е лимитирано, ма бездната под нас е голяяяяма .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Квот има да става ще става...или не.
                    Ти по добре се замисли да почнеш малко профит да събираш
                    има време, нека Софикс мине 1 000 тогава ще видим!
                    ама защо няма нищо в консолидирания доклад - то целия доклад е 2 страници де, постен постен, като оса-то!
                    Last edited by tony1975; 21.07.2013, 16:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      интересно какво стана тук със фабричката у сррръПско?
                      Квот има да става ще става...или не.
                      Ти по добре се замисли да почнеш малко профит да събираш

                      Коментар


                      • интересно какво стана тук със фабричката у сррръПско?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          При някои акции се печели повече от врътки, при други - от дивиденти. Примерно цената на Жабокът играе в толкова тесни граници, спрямо размерът на дивидентът, че не сис трува рискът да правиш трейдърщини - 88.4% сигурно е, че ще се прецакаш.
                          .
                          Импе, глей само кви акции намирам, де можеш да скачаш бетер жабок и влизаш/излизаш по 8 пъти годишно. Не ти требе дивидент, 30-40% си ги правиш отма, кат те знам че си майстор на врътките
                          И доста други от тоя сорт има де снасят по 4 пъти годишно, аче и ликвидни, не като нашите туканка - само веднъж ...скучна работа.

                          http://finviz.com/quote.ashx?t=CVRR

                          ПС Оппа, забравих че не отбираш от котешки езици...
                          Ма не ти трябва много де, като знаеш 4-те дати на дивидентите (там си нямат КФН) - и си ти
                          Last edited by pipbel; 21.07.2013, 16:05.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ми пръво 333, после 222, после 444, после 112 напримерно. Да не е казано да ги събира една по една?
                            Импе, и аз не ги обичам тея мизерници. Ти като си сложил обаче някой ордер за 10К и някой се е заинтересувал кои ли фонд стои насреща...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                              ами как да купи 1,111 ?
                              Ми пръво 333, после 222, после 444, после 112 напримерно. Да не е казано да ги събира една по една?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Абе, кой извратен негодник ми купи една акция ????
                                ами как да купи 1,111 ?

                                Коментар

                                Working...
                                X