IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сигурно който вчера в 14:02:16 часа купи от зрънчовите 2
    Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Абе, кой извратен негодник ми купи една акция ????
      .
      Attached Files

      Коментар


      • Абе, кой извратен негодник ми купи една акция ????
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Хайде да се включа и аз с първи пост
          Старата ми регистрация беше изтрита преди бая годинки след спорове с формумни герои по повод затварянето на пушляка... Както и да е.

          Съмнява ме да предложат дивидент от 40 стинки защото в сегашната покана е упоменато да се гласува дивидент от 60. Това беше причината да се атакува педишното събрание, щото на него беше предложена промяна на дивидента. Спорд мен вариантите са да датат или 60ст. или 0, но очакванията и нагласите са към първото.
          Инък туй ми е най-добрата позиция, от която съм печелил най-много, но и тук са ми най-куците сделки
          Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

          Коментар


          • Кой знай дали ще си останат 60 стинки?

            Ако ги направят пак 40 - направо ще се скъсам от смях.

            Мене няма да ме заболи - в моментът дръжа символическо количество акции.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

              Рапъров - как така - сборището на 26 август, а дивидентът на 1-ий септември? Нали после 2 седмици се търгуват с дивидент?

              Тия ни направиха вярно на шебеци.
              19-ти, моя грешка... Бях гладен и в римите, та хапнах 9-ката...

              Но 60-те стинки са си 60 стинки, нали?

              Коментар


              • Хрумна ми страхотна идея:

                Да примамим някой от началниците на Кафенето на сборище на Златният жабок - и там да го затворим в криптата и да го държим в плен на хляб и вода, докато дивидентите на Любовното послание и Жабокът не бъдат изплатени.







                Ще предложа това на г-н Вачев, щото Ирен е много добричка.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Не разсъждаваш задлъбочено, драги Нокеров.

                  При някои акции се печели повече от врътки, при други - от дивиденти. Примерно цената на Жабокът играе в толкова тесни граници, спрямо размерът на дивидентът, че не сис трува рискът да правиш трейдърщини - 88.4% сигурно е, че ще се прецакаш.


                  Абе - туканка май някои мислят, че мажоритарите на Любовното послание напук може да предложат тоя път 1 кинт дивидент на третото сборище...

                  ...ами ако се върнат на 40-те стинки?


                  Рапъров - как така - сборището на 26 август, а дивидентът на 1-ий септември? Нали после 2 седмици се търгуват с дивидент?

                  Тия ни направиха вярно на шебеци.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Пак останах почти без дивидент....
                    ......щото ги шитнах сгодно - да му е честито на купилият - дивидентът....
                    Продадох на 8.49, купих на 8.18, продадох на 8.948, после пак ще си ги зема - надявам на около 7.8.
                    Преди това разпродавах още на по-ниски нива, но се надявам пак да стигне цената до около седмак по някое време. Тия от кафенето са големи негодници, но човекът може и от това да се възползва.
                    Ами спири да разчиташ на дивиденти . Печели от разликата в цената. Стани трейдър.

                    Коментар


                    • Пак останах почти без дивидент....




















                      ......щото ги шитнах сгодно - да му е честито на купилият - дивидентът....




                      Продадох на 8.49, купих на 8.18, продадох на 8.948, после пак ще си ги зема - надявам на около 7.8.



                      Преди това разпродавах още на по-ниски нива, но се надявам пак да стигне цената до около седмак по някое време. Тия от кафенето са големи негодници, но човекът може и от това да се възползва.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Интересни котировки

                        MCH 8,885 200 9,845 175 8,950 38 +0,788 8,950 8,750 8,897 1150

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Тука стана абсолютен хаос... а някой продаде акции с дивидент на 8.2 - кой ще го компенсира сега ????
                          е как с дивидент нали гласуването е нелегитимно

                          Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                          тука стана не абсолютен хаос, а най обикновен балон, а най-готиното е, че благодарение на кфн
                          дано не се окажеш прав, но ако септември месец се гласува по-нисък или остане без дивидент, тогава ще изглежда като стабилна манипулация 60 стотинковият фалшив дивидент
                          Last edited by ceneto; 17.07.2013, 13:35.
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Тука стана абсолютен хаос... а някой продаде акции с дивидент на 8.2 - кой ще го компенсира сега ????
                            тука стана не абсолютен хаос, а най обикновен балон, а най-готиното е, че благодарение на кфн

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Тука стана абсолютен хаос... а някой продаде акции с дивидент на 8.2 - кой ще го компенсира сега ????
                              Ка Фе Не

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                                Или от 19 септември, поне така пише в поканата.
                                Това - при положение че акционерите приемат такова решение. Ама ако искат, могат и да не го приемат. Какво става тогава? Получаваме си дивидента, който беше към 1 август ли? Безсмислена каша натворена от неуки калинки на държавна тепсия.
                                Тука стана абсолютен хаос... а някой продаде акции с дивидент на 8.2 - кой ще го компенсира сега ????
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X