IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Евалата на Тони. Като съм фен на костолани-тo, не приемам "врътки" за половин кинт. Или играеш за поне 2 кинта или не играеш.
    Разправяй ги ти тези на Импето - усети той сладостта на дребните врътки и сега не можеш го убеди в твоята теза . Друго си е като угасиш следобед монитора да имаш 20,50,100 лв. в джоба.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Зависи от процентът, драги. При някои акции и 2 стинки са си далавера
      и 1 стинка си е далавера, ама смяташ ли таксите и изгубеното време че да си заслужава
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Евалата на Тони. Като съм фен на костолани-тo, не приемам "врътки" за половин кинт. Или играеш за поне 2 кинта или не играеш.
        Зависи от процентът, драги. При някои акции и 2 стинки са си далавера
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          В смисъл на каква цена дебна да си зема обратно ли?

          От около 7.48 до около 8.48.

          Тони ми спряга 6 и нещо - навит съм и на толкова.
          Евалата на Тони. Като съм фен на костолани-тo, не приемам "врътки" за половин кинт. Или играеш за поне 2 кинта или не играеш.
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            условно (за нуждите на обозначенията) приемаме картон=велпапе=артия=т/н
            Ако някоя артия е поизхвърчала, може да се е втвърдила като картон
            та въпроса беше до каква цена стигна за артия. Тони например спряга нещо към 6 кинт (от твое име) ?!
            В смисъл на каква цена дебна да си зема обратно ли?

            От около 7.48 до около 8.48.

            Тони ми спряга 6 и нещо - навит съм и на толкова.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Какво за картон?
              условно (за нуждите на обозначенията) приемаме картон=велпапе=артия=т/н
              Ако някоя артия е поизхвърчала, може да се е втвърдила като картон
              та въпроса беше до каква цена стигна за артия. Тони например спряга нещо към 6 кинт (от твое име) ?!
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Иначе казано Импи, до каква цена стигна накрая за картон?
                Какво за картон?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Не е точно така, аз отчитам положителното развитие на компанията и заради туй си определих нива за връщане 1.5 лева над нивата, на които се търгуваше акцията миналата година.
                  Иначе казано Импи, до каква цена стигна накрая за картон?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alhimik Разгледай мнение
                    Точно на тези не - все пак предстои еx divident дата. Спора ми с Импето почна преди време след като даде едни 6,5-7 лв. нива за влизане, които чакаше, като базата му беше това, че миналата година пак така се било получило движение.
                    Не е точно така, аз отчитам положителното развитие на компанията и заради туй си определих нива за връщане 1.5 лева над нивата, на които се търгуваше акцията миналата година.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                      Да допълваш на тези нива ли !??? И защо, ако може по-евтино?
                      Точно на тези не - все пак предстои еx divident дата. Спора ми с Импето почна преди време след като даде едни 6,5-7 лв. нива за влизане, които чакаше, като базата му беше това, че миналата година пак така се било получило движение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alhimik Разгледай мнение
                        Импе - с това ти изказване не мога да се съглася - за развитието на дружеството. Наскоро ти казах да погледнеш малко по-надалече и по-отвисоко, но явно не си го направил - аз обаче засега няма да давам жокери - все още може би ще купя някоя акция за допълване тук.
                        Ама с това пълно излизане от посланието наистина предизвика съдбата Нямаше как любовното послание да не те накаже - изневярата беше голяма.

                        Успех и без лоши чувства.
                        Да допълваш на тези нива ли !??? И защо, ако може по-евтино?
                        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Тъкмо се чудех няма ли как да съдя КФН за нанесени щети - нали се сещаш, че ако не бяха правили циганските си номера, нямаше никакъв шанс да скочи до днешните нива... които сами по себе си са неоправдани с нищо като развитие на дружеството.
                          Импе - с това ти изказване не мога да се съглася - за развитието на дружеството. Наскоро ти казах да погледнеш малко по-надалече и по-отвисоко, но явно не си го направил - аз обаче засега няма да давам жокери - все още може би ще купя някоя акция за допълване тук.
                          Ама с това пълно излизане от посланието наистина предизвика съдбата Нямаше как любовното послание да не те накаже - изневярата беше голяма.

                          Успех и без лоши чувства.

                          Коментар


                          • Привет играчори !
                            Как е изгледа там от високото
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Импе 4акаш ли на 6
                              Тъкмо се чудех няма ли как да съдя КФН за нанесени щети - нали се сещаш, че ако не бяха правили циганските си номера, нямаше никакъв шанс да скочи до днешните нива... които сами по себе си са неоправдани с нищо като развитие на дружеството.

                              Не чакам на 6 - както казах: нива от около 7.68 до 8.47 ме устройват - според това с колко ще се върна - защото докато акцията подскачаше, с една-две врътки си докарах допълнителна печалбица, равна на тия 20 стинки на акция, които прегласуваха отгоре.


                              Олимпиецов, като си по-дрът, това не е причина да се големееш - като бях в армията, имаше един шашнат доктор - дето беше пробвал пръво да се изучи и тогава да изпълни своят дълг към Отечеството - беше на около 28, а 18-годишни "стари кучета" го юркаха така, че душичката му да изкарат.

                              И защо реши, че съм тръгнал да ти давам уроци?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Импе 4акаш ли на 6

                                Коментар

                                Working...
                                X