IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Не се бъркай да се буташ на аска. Индекса е без значение тук. За мен стратегията е правилна и не виждам никакъв смисъл цената да расте.
    Бидейки костолани-фен само ще припомня: "след трамвай или след акция (за бфб разбирай - хартия) - не се тича"
    Аха - ще ги гоня!
    Аз ги гоних на 6лева и оттогава взех два дивидента
    Просто ще си взема нещо друго при тези цени.
    Успех!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      ей не го изкараха от индекса - а аз чаках ли чаках, като Импето да допълвам
      Не се бъркай да се буташ на аска. Индекса е без значение тук. За мен стратегията е правилна и не виждам никакъв смисъл цената да расте.
      Бидейки костолани-фен само ще припомня: "след трамвай или след акция (за бфб разбирай - хартия) - не се тича"
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • MCH

        Е, ако чакаш само да излезне от индекса и да падне.... трудна работа. Предприятието си работи здраво. Помисли, помисли как да отработиш ситуацията.

        Коментар


        • ей не го изкараха от индекса - а аз чаках ли чаках, като Импето да допълвам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
            Колко стана п/е-то тука ? Мина ли 15
            Май няма 10 още.

            Или е тъдява някъде.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Не.



              Следдивидентни цени над 8.18 са абсурдни, а над 7.58 - нелогически.







              Нали се сещаш, че дори тепръва да мислря да инвестирам туканка, без да се съобразявам с цени на излизане, просто не бих го сторил, при положениу, че си глася дивидентаджийски портфейл? Нали се сещаш, че догодина трябва 1 кинт дивидент, та да е по-сгодно от други познати и обичани от нас компании или поне на тяхното ниво?
              Колко стана п/е-то тука ? Мина ли 15

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                не личи ли?
                Не.



                Следдивидентни цени над 8.18 са абсурдни, а над 7.58 - нелогически.







                Нали се сещаш, че дори тепръва да мислря да инвестирам туканка, без да се съобразявам с цени на излизане, просто не бих го сторил, при положениу, че си глася дивидентаджийски портфейл? Нали се сещаш, че догодина трябва 1 кинт дивидент, та да е по-сгодно от други познати и обичани от нас компании или поне на тяхното ниво?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Внимантелно! И тук тр. да се пипа внимателно, да не станат грешки, вместо сел да се пусне бай
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Днес вече без дивидент е ли?
                    не личи ли?

                    Коментар


                    • Днес вече без дивидент е ли?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Сори, не знаех, че това още се търгува. ама не говорим за него. Знаем само какво рече импето тогава - Никиту - на салам
                        Ама и Никиту май добре прибра импените главници по на кинта и нещо.
                        Не по на кинта и нещо.


                        Ама все пак - Никиту - на салам.


                        Вярно е, че от спекулка с простите акции, когато вече се сринаха, покомпенсирах загубата... пък и бях вкарал в саламаджийницата малко пари, колкото за адет.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          А ти смяташ ли обемите - да купиш Саламаджийници (ного-ного) на 2.4 стинки и да ги шитнеш след малко на 3.3 стинки.
                          Сори, не знаех, че това още се търгува. ама не говорим за него. Знаем само какво рече импето тогава - Никиту - на салам
                          Ама и Никиту май добре прибра импените главници по на кинта и нещо.
                          Last edited by precakanoto; 02.09.2013, 15:10.
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            махни нулите и се приема за близо до импената реалност Забележи също, че сделката е само наполовина извършена към момента. т.е. продал е, но още не е купил
                            И сега импа държи (в джоба) кинти, които ще се изкуши да изпафка на морето, а в същото време картоните все още се носят в небето и не искат да се върнат обратно при импа (гадни картони)
                            Ха - аз от тия веч спечелил ужасно ного - навремето ги купувах на 26-28 кинта.

                            Ако не се върнат докъдето искам (ама ще се върнат, така че да се върна поне отчасти) имам и други варианти, където да вкарам сухото, хем догодина ще имам по-сосна доходност... защото - да не би ти да чакаш догодина туканка 80-90 стинки дивидент?


                            Та кое е балоняк сега - Любовно послание ли или някое друго ли?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              и 1 стинка си е далавера, ама смяташ ли таксите и изгубеното време че да си заслужава
                              А ти смяташ ли обемите - да купиш Саламаджийници (ного-ного) на 2.4 стинки и да ги шитнеш след малко на 3.3 стинки.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alhimik Разгледай мнение
                                Разправяй ги ти тези на Импето - усети той сладостта на дребните врътки и сега не можеш го убеди в твоята теза . Друго си е като угасиш следобед монитора да имаш 20,50,100 лв. в джоба.
                                махни нулите и се приема за близо до импената реалност Забележи също, че сделката е само наполовина извършена към момента. т.е. продал е, но още не е купил
                                И сега импа държи (в джоба) кинти, които ще се изкуши да изпафка на морето, а в същото време картоните все още се носят в небето и не искат да се върнат обратно при импа (гадни картони)
                                Last edited by precakanoto; 02.09.2013, 14:16.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X