IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И при мен още го няма, но каролци малко се бавят понякога

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
      и при мене, слава на Къфънъ - да се свети името Им, тяхната!
      Долу КФН, заради тях сега нямам нито едно Послание.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • при мен го няма още
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          дивидента е налице!
          и при мене, слава на Къфънъ - да се свети името Им, тяхната!

          Коментар


          • дивидента е налице!
            очаквах и СФИ да пуснат, но.... мей би некст уик

            Коментар


            • Залитнах отчасти - да. Още не съм си зел Любовни послания, но имам заложена поръчка. Всъщност аз не бих разпродал всичките, ако не бяха ме прецакали боклуците от КФН, с които ще се разправям безмилостно когато стана Дуче.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Просто на нисък пазар се ориентирах само по един логически начин - дивидентаджийдската. Няма нищо извратено и закостеняло или незакостеняло да правиш по около 12-14% доходност от дивиденти.
                Ама разбира се че е така Импе, ама залитна и по спекулата ти.
                Аз не разбрах сега от любовното послание купи ли нещо или още го чакаш ? Иначе за Дуче - ти си човека.
                Успех

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Не си много отдавна явно и не знаеш импето. Той беше известен с бай&холд на "читави"-те си хартии. Като дойде спукването на гумата от софикс 1900 до 250 усети, че и тази тактика e бита карта. Така че, човек се учи докато е жив. Лично мен ме кефи че си реформира закостенелите разбирания и си остана комуникативен, макар все още да не може да пуска ексела и да си прави математиката с разните облизвации, помпозни адцици и др. Голям мерак има за дуче и може да го пробваме, при условие, че ни отърве от братята мангасарян
                  Облизвациите са си готини и АДСИЦ-ове - непомпозни. Нали си ми цакат сосно, значи - да.

                  Пробвайте ме за Дуче - и пак - Софикс на 1938... даже 2800 ще отиде - ама тогава ще кажете че заради мене 500 000 сулювци са се юрнали на борсата и са надули пазарът...

                  И моите разбирания - незакостенели. Аз все още си дръжа на качеството. Просто на нисък пазар се ориентирах само по един логически начин - дивидентаджийдската. Няма нищо извратено и закостеняло или незакостеняло да правиш по около 12-14% доходност от дивиденти.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Ахъ , и със Софкома ще стигнат за една скиорска на Пампорово , миналата година пратих големия с децата , но тази зима , да не ми мине котка път и аз и аз

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      И тук са ми принадели илядо и кусаря , малко измъчени но над очакваното , средната кръгла четворка се заформи
                      дивидент ли има, бачо?

                      Коментар


                      • И тук са ми принадели илядо и кусаря , малко измъчени но над очакваното , средната кръгла четворка се заформи
                        Last edited by inta53; 19.09.2013, 20:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от viktornfs Разгледай мнение
                          С тези емоции няма да стигнеш далеч
                          Не си много отдавна явно и не знаеш импето. Той беше известен с бай&холд на "читави"-те си хартии. Като дойде спукването на гумата от софикс 1900 до 250 усети, че и тази тактика e бита карта. Така че, човек се учи докато е жив. Лично мен ме кефи че си реформира закостенелите разбирания и си остана комуникативен, макар все още да не може да пуска ексела и да си прави математиката с разните облизвации, помпозни адцици и др. Голям мерак има за дуче и може да го пробваме, при условие, че ни отърве от братята мангасарян
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от viktornfs Разгледай мнение
                            С тези емоции няма да стигнеш далеч
                            Зная - емоционално: но имам Любовни послания от 2002 някак си съм си свикнал с тях, странно и терсене се чувствам ако нямам.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Аз няма да - на тая цена вече са дивидентаджийски несгодни... е, може да си взема малко за адет.

                              Ако паднат до желаните от мен нива, ще си напълня повече.
                              С тези емоции няма да стигнеш далеч
                              домоуправител

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Аха - ще ги гоня!
                                Аз ги гоних на 6лева и оттогава взех два дивидента
                                Просто ще си взема нещо друго при тези цени.
                                Успех!
                                Аз няма да - на тая цена вече са дивидентаджийски несгодни... е, може да си взема малко за адет.

                                Ако паднат до желаните от мен нива, ще си напълня повече.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X