IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Начи догодина дивидента може и да е 80 стинки ама сме в БГ все пак.И Донев каза, че всяка година ще дава дивидент еди какви си пари ама истината излезе друга.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Малко трудно ще дам Грозник, та аз си правя дивидентаджийски портфейл !!!

      Защо си мислите, че догодина пак дивидентът ще е 60 стинки, а не 38, колкото трябваше по принцип да е тази?

      Днес някой яко се изсипа с кинти - тая цена вече доста неразумна е. Аз съм заложил офертичка на близо кинт по-ниско - и то с леко нежелание. Някой е взел дивидентчето и е решил да реинвестира храбро един вид.





      ..............

      Ама то 9.7 ли е стиглано Посланието в краят на сесията ????

      Съжалявам, но при това общо ниво на пазарът, подобна цена е меко казано абсурдна.
      Така хубаво е изхвърчало тук, че ми се прииска да поздравя Импето
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Малко трудно ще дам Грозник, та аз си правя дивидентаджийски портфейл !!!

        Защо си мислите, че догодина пак дивидентът ще е 60 стинки, а не 38, колкото трябваше по принцип да е тази?

        Днес някой яко се изсипа с кинти - тая цена вече доста неразумна е. Аз съм заложил офертичка на близо кинт по-ниско - и то с леко нежелание. Някой е взел дивидентчето и е решил да реинвестира храбро един вид.





        ..............

        Ама то 9.7 ли е стиглано Посланието в краят на сесията ????

        Съжалявам, но при това общо ниво на пазарът, подобна цена е меко казано абсурдна.
        Last edited by Императорът; 20.09.2013, 19:27.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          точно!
          е на 13-14лева може да се замисля
          Много от нещата опират до алтернативната доходност ако я има.Когато имаш алтернатива и ти носи по-висока доходност /при мен БТХ/ колко и да ти харесва една акция .... ми кой каквото си реши. Има един принцип - "Не се влюбвай в акциите си"
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Стенли Разгледай мнение
            Скъпо.....6% дивидентна доходност за нищо я нямате . През 2007 се радвахме и на 1-2% дивидентна, сега 6% ако са малко....

            6% доходност ще ме привлече през лятото на 2014 г.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Почти 10 лева за 0,60 стинки дивидент е скъпо.Но ако си купувал на 6-7 лева такава акция НЕ СЕ продава.
              точно!
              е на 13-14лева може да се замисля

              Коментар


              • Скъпо.....6% дивидентна доходност за нищо я нямате . През 2007 се радвахме и на 1-2% дивидентна, сега 6% ако са малко....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  ами друг път ще знае че да си спекулант не е за всеки и че удачния момент да продадеш една страхотна компания е не преди дивидента а НИКОГА!!!
                  Почти 10 лева за 0,60 стинки дивидент е скъпо.Но ако си купувал на 6-7 лева такава акция НЕ СЕ продава.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • ами друг път ще знае че да си спекулант не е за всеки и че удачния момент да продадеш една страхотна компания е не преди дивидента а НИКОГА!!!

                    Коментар


                    • Прекрасно предприятие и бизнес. Това е единствената компания, за която ми е малко кофти че нямам акции
                      Veni, Vidi, Vici

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                        Все още не го е изпуснал, тепърва отиваме към Грозникът и ще го подминем тия дни
                        Е да де ама едно е да го чакаш на 6.80 друго е да го купуваш на Грозник.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Импе, изпусна ти любовното послание и това си е
                          И аз това му пея откога но той си знае - най-вероятно е набарал нещо по-доходоносно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Импе, изпусна ти любовното послание и това си е
                            Все още не го е изпуснал, тепърва отиваме към Грозникът и ще го подминем тия дни

                            Коментар


                            • Импе, изпусна ти любовното послание и това си е
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • ааааааааааааааа много ви здраве!!!
                                На тия цени няма да реинвестирам 9,4лева ха ха ха!

                                Коментар

                                Working...
                                X