IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от NIXXON Разгледай мнение

    Здравейте! Увеличение на капитала с около 10 млн.лв. не означава ли, че ще бъдат предложени за записване около 10 млн. нови акции с номинал от 1 лв. и емисионна цена на акция пазарната цена, намалена с 10% ?
    За 10 мил лв става на въпрос.. .. колкото е по-висока цената толко акциите ще са по-малко..Тук ми е като дежавю с Лашперко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NIXXON Разгледай мнение

      Здравейте! Увеличение на капитала с около 10 млн.лв. не означава ли, че ще бъдат предложени за записване около 10 млн. нови акции с номинал от 1 лв. и емисионна цена на акция пазарната цена, намалена с 10% ?
      Като за новорегистриран участник си доста предвидлив;- от "чичо" всичко можеш да очакваш- най вече невидимото!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NIXXON Разгледай мнение

        Здравейте! Увеличение на капитала с около 10 млн.лв. не означава ли, че ще бъдат предложени за записване около 10 млн. нови акции с номинал от 1 лв. и емисионна цена на акция пазарната цена, намалена с 10% ?
        Обикновено се подразбира крайната сума= акции*цена

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Казал е увеличение с около 10 млн лв на цена около 10% по-ниска от пазарната. Това прави 4-4.20 за около 2 млн и нещо акции, което е нищо. Няма да стигнат и за 1 пенсия от по-големите. А аз лично ще си запиша мойте. Сценарият е познат.
          Здравейте! Увеличение на капитала с около 10 млн.лв. не означава ли, че ще бъдат предложени за записване около 10 млн. нови акции с номинал от 1 лв. и емисионна цена на акция пазарната цена, намалена с 10% ?

          Коментар


          • Хубава и полезна информация се сподели. Благодаря! Чакам с интерес какви ще са цените през идната седмица.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от James Brown is dead Разгледай мнение


              Нали знаеш, че в страната на д-р Мартин Лутър Кинг и затаяването на истината се води манипулация и въвеждане на някой в заблуда?
              Я кажи бързо, защо пропусна да разкажеш, как треньора Оги ни сподели, че който иска да получи топката ще трябва да иде на линията за 5 точки? Докато го слушах си мислех, дали не е покана към твойте съотборници като Денис Родман, които захвърлиха топката около 3-ката и отидоха да дриблират на друг терен, а?

              Иначе манипулаторчета във форума да искаш - едни се кълняха в презаписване при Градус, а други за дивидент при Хим-а.
              А като споменах Денис Родман и Хим-а в един пост, ми светна като полицейска сирена в харлемска нощ - не беше ли той дето обясняваше как е продал и няма да има вече изсипвания при Хим на 10 март 2020 - да купува който иска, компанията била ОК и после се оказа че има още доста за продаване и просто се мъчи да вдигне цената.

              И да ти кажа, не винаги надуването и арогантното държане успяват да прикрият някои комплекси, но ти продължавай да опитваш!

              Peace, brothers
              Доста. Бъркаш приятел,аз работя с факти а не с Али Бали...
              1.първо отиваме при хората които листнаха градус да попиташ кой играч се отказа в последният момент или по скоро коя банка
              2.отиваме в посредника през който се продаваше хим за да искаш справка дали момчето е било честно и дали след това е сипвало
              3 за хим дивидента се решават в последният миг
              4за 5 лв щом ти така ги тълкуваш нещата твоя воля сподели ги моят прочит още разсъждавам над него
              5 самочувствието си има покритие пич 7 г бях изпълнителен директор на частен университет преди това управлявах 6г англииска фирма в България...за борсата не коментирам как се справям...20 години се боря с ослепяването а ти ми говориш за комплекси....
              ...та ти ако си човечеца с не адекватният въпрос който повтори 7 пъти изнерви ни всички и всички скочихме то видимо нямаме допирни точки в светлоусещанията си и в мозъчната дейност ....няма какво да коментираме въобще пич!
              Last edited by X_Y; 17.01.2021, 11:44.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                ..


                Нали знаеш, че в страната на д-р Мартин Лутър Кинг и затаяването на истината се води манипулация и въвеждане на някой в заблуда?
                Я кажи бързо, защо пропусна да разкажеш, как треньора Оги ни сподели, че който иска да получи топката ще трябва да иде на линията за 5 точки? Докато го слушах си мислех, дали не е покана към твойте съотборници като Денис Родман, които захвърлиха топката около 3-ката и отидоха да дриблират на друг терен, а?

                Иначе манипулаторчета във форума да искаш - едни се кълняха в презаписване при Градус, а други за дивидент при Хим-а.
                А като споменах Денис Родман и Хим-а в един пост, ми светна като полицейска сирена в харлемска нощ - не беше ли той дето обясняваше как е продал и няма да има вече изсипвания при Хим на 10 март 2020 - да купува който иска, компанията била ОК и после се оказа че има още доста за продаване и просто се мъчи да вдигне цената.

                И да ти кажа, не винаги надуването и арогантното държане успяват да прикрият някои комплекси, но ти продължавай да опитваш!

                Peace, brothers
                Last edited by X_Y; 17.01.2021, 11:13.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Мисля че е по добре да спрете с манипулациите...цената ще е такава каквато пазара реши....кой какво чака и иска си. Е негова тактика и. Отговорност...
                  Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    Благодаря и на теб за инфото, мисля че е важно за всички чакащи увеличение на ниска цена.
                    Мисля че е по добре да спрете с манипулациите...цената ще е такава каквато пазара реши....кой какво чака и иска си. Е негова тактика и. Отговорност...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                      Бях на събранието...всичко което казваш е вярно като цитат ...единствено това с цената бе дадено като пример,а не като нещо твърдо...ако текущата цената е 10лв увеличението ще е на 9.10...ще се проведе увеличението преди лятото и след одита и отчети централната банка ще реши дали четирите чужди банки ще им бъде позволено да раздават дивидент...като цяло много позитивно е всичко което чухме...няма как да знаем каква ще е текущата цена преди увеличението
                      Благодаря и на теб за инфото, мисля че е важно за всички чакащи увеличение на ниска цена.
                      Last edited by tony1975; 16.01.2021, 21:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Казал е увеличение с около 10 млн лв на цена около 10% по-ниска от пазарната. Това прави 4-4.20 за около 2 млн и нещо акции, което е нищо. Няма да стигнат и за 1 пенсия от по-големите. А аз лично ще си запиша мойте. Сценарият е познат.
                        Бях на събранието...всичко което казваш е вярно като цитат ...единствено това с цената бе дадено като пример,а не като нещо твърдо...ако текущата цената е 10лв увеличението ще е на 9.10...ще се проведе увеличението преди лятото и след одита и отчети централната банка ще реши дали четирите чужди банки ще им бъде позволено да раздават дивидент...като цяло много позитивно е всичко което чухме...няма как да знаем каква ще е текущата цена преди увеличението

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Казал е увеличение с около 10 млн лв на цена около 10% по-ниска от пазарната. Това прави 4-4.20 за около 2 млн и нещо акции, което е нищо. Няма да стигнат и за 1 пенсия от по-големите. А аз лично ще си запиша мойте. Сценарият е познат.
                          Благодаря


                          п.п. тук в Пловдив ехото донесе, че увеличението ще е малко под пазарната - КАКВАТО И ДА Е ТЯ КЪМ МОМЕНТА

                          Успех!
                          Last edited by tony1975; 16.01.2021, 19:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            верваме ти бе ... ,че за теб за позитивни, не е нужно да го повтаряш. Ама явно за тези които са били там, и са от най-верващите, съответно са се зашили до козирката в акции, така че вече им парят и с нетърпение чакат да се качи, за да разкешат малко ... та те щом не се хвалят ... значи не е добре работата
                            Казал е увеличение с около 10 млн лв на цена около 10% по-ниска от пазарната. Това прави 4-4.20 за около 2 млн и нещо акции, което е нищо. Няма да стигнат и за 1 пенсия от по-големите. А аз лично ще си запиша мойте. Сценарият е познат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              Те хората са си казали на ОС, защо им е увеличението, на каква цена ще е.. за мен новините са много позитивни.... празнословието на форумните юнаци си е за тях
                              верваме ти бе ... ,че за теб за позитивни, не е нужно да го повтаряш. Ама явно за тези които са били там, и са от най-верващите, съответно са се зашили до козирката в акции, така че вече им парят и с нетърпение чакат да се качи, за да разкешат малко ... та те щом не се хвалят ... значи не е добре работата

                              Коментар


                              • [QUOTE=Petar;n3702420]
                                Първоначално изпратено от ventzi_ds Разгледай мнение

                                Разбира се че може да се прави увеличение със собствени средства. За целта обаче не трябва да си взел заем, който да връщаш, а да имаш доста солидна неразпределена печалба примерно. Но идеята сега не е за всяка притежавана акция от теб да получиш нови 3 примерно, а да се записват нови с права и на така наречените мъртви души да им намалеят акциите и мистър Д. да си увеличи контрола над Доверие, който има 146к акционери.

                                Да разбирам,че ще си е едно типично увеличение.В крайна сметка всичко е за тия пусти пари
                                Last edited by ventzi_ds; 16.01.2021, 17:50.

                                Коментар

                                Working...
                                X